O fóru

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

O fóru

Příspěvekod ConPower » pát 21. úno 2014 15:07:01

Toto fórum vzniklo 21. února 2014 z iniciativy jednoho z čtenářů/přispěvovatelů původního diskuzního fóra na oficiálních stránkách FC Baník Ostrava (fcb.cz).

Proč?

Hlavní důvody jsou dva:
  • Oficiální stránky se dočkaly nového designu. Na tom by nebylo nic zlého, kdyby ovšem jedna z (částečně viz 2) dobrých vlastností toho původního webu - tedy diskuzní fórum - nezůstala opomenuta.
  • Škodná a její možná eliminace. Kdo v poslední době navštěvoval zmíněné DF na oficiálních stránkách, musel si všimnout uživatelů jako plotr, kozimir či Bary18 (patrně multinick), která rozsévala bludy, urážela vše okolo a ze strany administrace se nic nedělo. Tady to bude mnohem jednodušší.

Mým záměrem je navázat na činnost zmiňovaného DF a využít většího potenciálu, který tato platforma nabízí. Rád bych tedy tímto přizval všechny rozumné diskutující z původního webu k registraci. Veyron, d.rehacek, Ekmar, horajzm, tomiiik17 a mnozí další, očekávám vás, chachaři!:)

Fórum je teprve v plenkách - stále se buduje a hledá se optimální struktura, nemluvě o estetické stránce, buďte prosím trpěliví.

BP!
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: O fóru

Příspěvekod vvss » pát 21. úno 2014 18:04:40

Jsem úspěšně přihlášen a držím ti palce v tvé snaze !!!
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: O fóru

Příspěvekod Alf99 » pát 21. úno 2014 18:09:45

Ahoj,

dobrý nápad, snad se to brzo rozjede a bude to jako za starých časů na foru FCB :)
Alf99
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 21. úno 2014 18:07:23
Bydliště: Ostrava

Re: O fóru

Příspěvekod Mr.X » pát 21. úno 2014 19:48:47

dobrý nápad ;) DF na oficiálu chybí...
Mr.X
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. úno 2014 19:47:59

Re: O fóru

Příspěvekod ConPower » pát 21. úno 2014 23:47:09

Díky pánové, jsem moc rád, že krom mě je vás tady už půltucet:)

Btw teď jsem si všiml, že každý příspěvek musím schvalovat (proto jste ten svůj poslaný neviděli a Mr.X ho poslal pro jistotu dvakrát :mrgreen: ) - už to jdu v nastavení poměnit, ať to není tak posekané...
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: O fóru

Příspěvekod Paul CFC » sob 22. úno 2014 0:10:29

Hoj :mrgreen: Tak v neděli na kopcu ;)
Paul CFC
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. úno 2014 21:36:28

Re: O fóru

Příspěvekod vvss » sob 22. úno 2014 9:10:05

Myslím, že když to několikrát dáš na ten přiblblý facebook (myslím tím odkaz),případně na ostatní FCB stránky, tak za chvíli jsou všichni tady. Teda kromě nám všem známého tria :-))
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: O fóru

Příspěvekod ConPower » sob 22. úno 2014 9:59:27

Na neděli už se kua těším, jsem moc zvědav na návštěvu:)

Kdyžtak mi můžete pomoct šířit a sem tam na existenci tohoto fóra upozornit. Původním záměrem je jakž takž obnovit komunitu z fóra oficiálu a zdá se, že se to celkem daří a zároveň jsem rád, že se tu registrujete pod stejnými přezdívkami, jako jste byli tam. Pokud se ale komunita rozšíří o nové, s kterými půjde rozumně se bavit, myslím, že to bychom mohli být jen rádi.

Jinak myslel jsem si, že jsem včera udělal nutnou změnu v administraci, aby vaše příspěvky šly zobrazovat automaticky bez nutnosti schválení, ale evidentně mě phpBB 3 znovu převezl... :mrgreen:
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » sob 22. úno 2014 10:32:06

Ahoj tak po hodine hledani jsem konecne prisel na to,jak zde napsat :D Je to dobry napad a drzim ti palce.Neprispival jsem na stare forum prave diky Blahnikovi,trotlovi a spol.Ale vidim tu uz stare dobre tvare :mrgreen: a to je dobre.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: O fóru

Příspěvekod ConPower » sob 22. úno 2014 10:35:15

Tohle se dobře čte:) díky za podporu. Myslím, že tady nám bude lépe než na oficiálech, kde panovala anarchie, a myslím, že vedení asi už ani nemá zájem, aby pod oficiály fórum bylo.

Uvažuju jinak, že bych vytiskl nějakých pár letáčků jako pozvánku a porůznu rozdával v neděli příchozím na Bazaly. Nebo před příštím zápasem, až to tu budu mít nějak rozumněji nakonfigurované, zatím je to přecejen docela nouzový režim stále :mrgreen:
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron