Dukla-Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod ZSD » ned 27. črc 2014 13:27:21

Jenda O.
Zdruv! Taky jsem čekal, že zkusí Šichora aspoň na nějaký čas .... Stronati moc minel, nejde takto .... Holzer těžko říct. Myslím, že na beka je moc velký papírák, nemá kila a občas je potřeba zabrat tělem ... Zatím nehodnotím, ale trochu se obávám, aby to nedopadlo, jak s Tomašákem, kterého tehdy Jaraba přesunem na beka uvařil, nesedělo mu to tam .....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod ZSD » ned 27. črc 2014 13:30:12

petrik005 píše:Včerejší výjezd hodnotím kladně. Počet přes 500 chacharů, celkově tuším 503 (3GKS - díky), doping velmi dobrý, zábava na sektoru a ve vlaku výborná i přes velké vedro. Trička akce Praha super, jen jich bylo málo, snad na Slávii budou další, ať je celý sektor v těch trikách. Hra Baníku slabší, doufal jsem v něco víc, ale je to jen první kolo, až další zápasy ukáží jak na tom jsme. Jenda tu hru vystihl velmi dobře. Jinak bych chtěl ještě pochválit práci ultrasů, jejich choreo opravdu povedené :!:


Zdar, jak jste stíhali vlak, vzhledem ke zdržení s proudem ?
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » ned 27. črc 2014 17:22:53

benfcb píše:Neni co dodat,objektivni zhodnoceni.U d.rehacka jsem ale pocital,ze trener dostane za 6 ;) a Fryda+Janko za 7 :)

Čau Bene,tak u Janka s tou 7 souhlas,tam nevidím problém.Frýdovi bych křivdil,tak sedí 3/4.A trenér,no nevím,ale ten jeho základ jsem nepochopil.Jediná omluva je Holzer,toho jsem ve své sestavě nacpal též zleva a byla to blbost.Jinak by mě opravdu zajímal tvůj názor na výkon Greguše :?: Podle mě je to ztráta 2 bodů na úvod,protože se Spartou moc nepočítám a Slávka bude za bod úspěch.Takže suma sumárum to vypadá po 4 kolech na 2-4 body a to je z 12 možných jaksi málo :roll: .A pak už to znáš,tak jako vždy-psychika a psychika a psychika,pak sníh či zima a my tu záchranu zvládnem a bla bla.Ok,po prvním kole moc předbíhám :mrgreen: .Můj cíl je jasný-pohárová Evropa ;)
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod benfcb » pon 28. črc 2014 15:49:46

d.rehacek píše:
benfcb píše:Neni co dodat,objektivni zhodnoceni.U d.rehacka jsem ale pocital,ze trener dostane za 6 ;) a Fryda+Janko za 7 :)

Čau Bene,tak u Janka s tou 7 souhlas,tam nevidím problém.Frýdovi bych křivdil,tak sedí 3/4.A trenér,no nevím,ale ten jeho základ jsem nepochopil.Jediná omluva je Holzer,toho jsem ve své sestavě nacpal též zleva a byla to blbost.Jinak by mě opravdu zajímal tvůj názor na výkon Greguše :?: Podle mě je to ztráta 2 bodů na úvod,protože se Spartou moc nepočítám a Slávka bude za bod úspěch.Takže suma sumárum to vypadá po 4 kolech na 2-4 body a to je z 12 možných jaksi málo :roll: .A pak už to znáš,tak jako vždy-psychika a psychika a psychika,pak sníh či zima a my tu záchranu zvládnem a bla bla.Ok,po prvním kole moc předbíhám :mrgreen: .Můj cíl je jasný-pohárová Evropa ;)

Cau,ja myslel ze znamkujes 1-5,proto ta 6 a 7 :mrgreen: Gregus-jedno je jisty,po prichodu z UK se zvedl jak herne,takticky a dokonce i z travniku se zveda rychleji :) S pohary souhlasim a proc ne titul?Pokud se budou zlepsovat je mozne vsechno.Mi spis trapi jina vec.Fryda+Sverky(POUZE MUJ NAZOR!).Kasa+Baranek jsou lepsi v prehledu,vyvedeni mice a hlavne v prihravkach(i ve finalni casti-coz je dulezite).Hlavicky v obrane i v utoku +- nastejno.Jenze on proste musi hrat,treba na kraji(protoze se musi prodat).Tim padem nehraje jiny obrance,ktery "to umi".Sverky-bojim se ze je to pripad "Luky 2".Mam ho rad,ale proste po tom zraneni to neni ono,i kdyz se to dalo cekat.Mel by zatim chodit vazne jen na 30 minut a az se do toho dostane,potom cele zapasy.Marne,jsou ze Svedikem kamosi a ten ho "bohuzel" podrzi.Proste mi tam ted nesedi a Kukec,Sichor v zakladu by byla vic nez dobra nahrada. :idea: A Holzer opravdu do zalohy :roll: ,to Stepan by na pravem beku zahral 100% lip nez Fryda a mozna i nez rodily krajni obranci.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » pon 28. črc 2014 17:39:53

benfcb píše:
d.rehacek píše:
benfcb píše:Neni co dodat,objektivni zhodnoceni.U d.rehacka jsem ale pocital,ze trener dostane za 6 ;) a Fryda+Janko za 7 :)

Čau Bene,tak u Janka s tou 7 souhlas,tam nevidím problém.Frýdovi bych křivdil,tak sedí 3/4.A trenér,no nevím,ale ten jeho základ jsem nepochopil.Jediná omluva je Holzer,toho jsem ve své sestavě nacpal též zleva a byla to blbost.Jinak by mě opravdu zajímal tvůj názor na výkon Greguše :?: Podle mě je to ztráta 2 bodů na úvod,protože se Spartou moc nepočítám a Slávka bude za bod úspěch.Takže suma sumárum to vypadá po 4 kolech na 2-4 body a to je z 12 možných jaksi málo :roll: .A pak už to znáš,tak jako vždy-psychika a psychika a psychika,pak sníh či zima a my tu záchranu zvládnem a bla bla.Ok,po prvním kole moc předbíhám :mrgreen: .Můj cíl je jasný-pohárová Evropa ;)

Cau,ja myslel ze znamkujes 1-5,proto ta 6 a 7 :mrgreen: Gregus-jedno je jisty,po prichodu z UK se zvedl jak herne,takticky a dokonce i z travniku se zveda rychleji :) S pohary souhlasim a proc ne titul?Pokud se budou zlepsovat je mozne vsechno.Mi spis trapi jina vec.Fryda+Sverky(POUZE MUJ NAZOR!).Kasa+Baranek jsou lepsi v prehledu,vyvedeni mice a hlavne v prihravkach(i ve finalni casti-coz je dulezite).Hlavicky v obrane i v utoku +- nastejno.Jenze on proste musi hrat,treba na kraji(protoze se musi prodat).Tim padem nehraje jiny obrance,ktery "to umi".Sverky-bojim se ze je to pripad "Luky 2".Mam ho rad,ale proste po tom zraneni to neni ono,i kdyz se to dalo cekat.Mel by zatim chodit vazne jen na 30 minut a az se do toho dostane,potom cele zapasy.Marne,jsou ze Svedikem kamosi a ten ho "bohuzel" podrzi.Proste mi tam ted nesedi a Kukec,Sichor v zakladu by byla vic nez dobra nahrada. :idea: A Holzer opravdu do zálohy :roll: ,to Stepan by na pravem beku zahral 100% lip nez Fryda a mozna i nez rodily krajni obranci.

Ahoj,tak titul je zajímavá představa,realita je bohužel někde jinde :o .Naprosto souhlasím,že Kaša s Baránkem jsou někde jinde.Chápu i to,že Frydrych hraje na sílu pro prodej,ale zatím to má opačný efekt.Možná je prodejný,ale ta částka by byla minimálně komická.Svěrky se už bude navždy hlídat,další zranění je konečná a tak podle toho to bude vypadat,přesto jsi myslím,že v tom utkání svoje odehrál,pokud tedy nečekáme starého Vencu.Holzer určitě lepší na záloze,ale teď v sestavě nemá co dělat.Podle mě ideál hostovačka.Greguše jsi nechám na závěr-to že došlo k jakémusi zlepšení,to ano.Bohužel nikdy z něj nebude kvalitní fotbalista,tak jako z Frydrycha stoper ligy :D .Předpoklady fyzické tam jsou,ale souboje hlavou z 90% prohrané,více ztracených míčů než získaných,zrychlení dopředu velmi slabé,určitě má perfektní střelu,ale vystřelí tak 10* za sezonu,z toho 5* mimo,tak co z toho.Střídá dobré momenty se špatnými a bohužel těch horších je více.Samozřejmě z mé strany je to možná někdy už i zaujatost,ale už několik let tvrdím,že jako basketbalista ok,jako fotbalista bohužel.Přitom třeba paráda loni se Spartou byla velmi fotbalová,ale to je něco podobného jako Zeher.Předpoklady veliké,paráda gol na Slavce z přímáku,pak veliká paráda z rohu vápna do vinklu-už nevím s kým to bylo,ale o kvalitním fotbalistovi nemůže být řeč.Furt čekám,kdy mi dá ten Janko nafrak,ale nějak se nemůžu dočkat :D
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron