Dukla-Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » sob 19. črc 2014 14:15:21

Tak start se blíží.Pro začátek budu spokojen takto a přidám své tipy: Dukla-Baník 0:2,goly Narh,Azevedo a sestava Pavlenka-já bych radši Šroma-Sukup,Baránek,Kiša,Holzer-Štěpán,Lindpere,Mensah,Kukec,Azevedo-Narh.Pozorná obrana a rychlé brejky přes silnou zálohu.Bohužel Svěrky v tuto chvíli na základ nemá,ale jako žolík velmi vhodný.Přiznám se,že nevím,jak je to s Kišou-v generálce nebyl.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod benfcb » ned 20. črc 2014 7:35:55

d.rehacek píše:Tak start se blíží.Pro začátek budu spokojen takto a přidám své tipy: Dukla-Baník 0:2,goly Narh,Azevedo a sestava Pavlenka-já bych radši Šroma-Sukup,Baránek,Kiša,Holzer-Štěpán,Lindpere,Mensah,Kukec,Azevedo-Narh.Pozorná obrana a rychlé brejky přes silnou zálohu.Bohužel Svěrky v tuto chvíli na základ nemá,ale jako žolík velmi vhodný.Přiznám se,že nevím,jak je to s Kišou-v generálce nebyl.

Vyhrajem 2:1,misto Holzera Byrtus(Sukup nalevo),Gregus misto Mensaha-vim ze Janka nemusis :lol: ,ale on se fakt zlepsil.Jinak se sestavou souhlasim.Kisa mel nejaky opar,ci co.Zeptej se Tomase Kotaly :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod petrik005 » ned 20. črc 2014 11:27:37

Greguš místo Mensaha určitě, Janko má momentálně kvalitivně jistě na základ. Jinak se sestavou jednoznačně souhlasím :) doplním tip na počet FCB 315 ks
petrik005
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 09. dub 2014 11:57:07

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod ZSD » ned 20. črc 2014 14:54:52

petrik005: Kaša má z dovolené údajně pásový opar a je fyzicky tímto poznamenán. Za juniorku sice šel, ale má problémy s dýcháním, neudýchá vyšší zátěž .... Ten je na čas mimo. Věřím 0-1, gól Baránek nebo Šichor ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » ned 20. črc 2014 17:17:56

benfcb píše:
d.rehacek píše:Tak start se blíží.Pro začátek budu spokojen takto a přidám své tipy: Dukla-Baník 0:2,goly Narh,Azevedo a sestava Pavlenka-já bych radši Šroma-Sukup,Baránek,Kiša,Holzer-Štěpán,Lindpere,Mensah,Kukec,Azevedo-Narh.Pozorná obrana a rychlé brejky přes silnou zálohu.Bohužel Svěrky v tuto chvíli na základ nemá,ale jako žolík velmi vhodný.Přiznám se,že nevím,jak je to s Kišou-v generálce nebyl.

Vyhrajem 2:1,misto Holzera Byrtus(Sukup nalevo),Gregus misto Mensaha-vim ze Janka nemusis :lol: ,ale on se fakt zlepsil.Jinak se sestavou souhlasim.Kisa mel nejaky opar,ci co.Zeptej se Tomase Kotaly :mrgreen:

S tou změnou v obraně nemám problém,možná,že je to i lepší.Hold budu muset zkousnout Frýdu,Kaša je tedy mimo.Nebudu Jankovi úplně křivdit a oproti odchodu je dnes posun vidět,ale pořád je to málo.No nic,dám mu tedy 456 šanci :D .Vlastně jsem z přípravy nic neviděl,takže dám,na zdejší odborníky :D.Vycházím ze všech komentářů,co jsem stačil přečíst a např. u Svěrkyho to moc působivé v přípravě nebylo :( .Ale jeho čas ještě přijde,aspoň doufám.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » ned 20. črc 2014 17:25:07

ZSD píše:petrik005: Kaša má z dovolené údajně pásový opar a je fyzicky tímto poznamenán. Za juniorku sice šel, ale má problémy s dýcháním, neudýchá vyšší zátěž .... Ten je na čas mimo. Věřím 0-1, gól Baránek nebo Šichor ....

Doufám,že kladná reakce nebude brána jako provokace,pokud uškodilo,tak omluva,na Kašu jsem se ptal já,takže dík za info.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 26. črc 2014 8:58:17

Početný osmsethlavý kotel Chacharů celý v bílém, za doprovodu velkého bubnu vytvořil Baničku domácí prostředí – skvělý support a celková prezentace výjezďáků ! Boj proti mafii fačuráků by však měl pokračovat spíše vhodnou choreografií, než pouze „Čápe, co ty ku*vo !“. Škoda, že hráči nevyužili "domácího" prostředí, na můj vkus hráli příliš nervózně, s řadou individuálních chyb a špatnou koncovkou. Jakoby se opakoval začátek loňského podzimu. Základní sestava byla, vyumělkovaně, poskládána s důrazem na zisk alespoň jednoho bodíku, což se sice nakonec podařilo, ale s takovou nemůže Baník pomýšlet na přední příčky :-) Největší slabinou byla hra obou krajních beků a impotence útočníků. Holzer hořel jak dopředu ( 33 – 36 min. lajdácky pokazil slibné brejky ), tak dozadu a ani Frydrych se nevyvaroval hrubých chyb a tradičních nepřesných nákopů ( 33 min.mu utekl Juroška a centr od lajny málem Čajič proměnil, 48 min. nepřesný nákop, 54 – 56 min. dvě hrubky a žlutá ...atd.). Sukup podával, zejména v závěru přípravy výborné výkony. Je nepochopitelné, proč nehrál v základu. Neúspěchem skauta Baldy a sportovního vedení je, že dosud nepřivedli jednoho kvalitního krajního beka. Byrtus a Holzer ještě bohužel nesplňují potřebné parametry, zejména nespolehlivě brání. Provizorka s Frydrychem na pravé straně není dlouhodobým řešením. V generálce s Táborskem potvrdil vynikající formu Šichor, dal dva góly, málem hattrick ... co ještě víc měl předvést, aby si zahrál na Julisce ? :-( Kapitána a ikonu Svěrkyho „museli“ trenéři dát do základu, ale ve druhé půli měl jít aspoň na půlhodinku na plac kreativní Šichor ! Kukec, který byl v generálce nevýrazný, potvrdil, že jak o něco jde, patří k nejlepším. Měl dvě velké příležitosti ( 82 min., kdy jeho střelu branař Chudý zázračně vytěsnil na roh a standartku v 93 min., kterou si nádherným průnikem sám připravil, a na kterou se však dostatečně nesoustředil – velcí hráči umí v obdobné situaci rozhodovat zápasy – mohly být tři body :-) Baránek ze Stronatim na stoperu výborní a to má ještě Baník v rezervě Kašu. Azevedo z Narhem rozhýbali hru dopředu, dobře bránili a jejich nasazení do základu bylo v pořádku. „František“ Narh je mladý – chce to ještě čas a bude dávat góly v každém mači :-) Poprvé měl Baník lepší držení balonu než Dukla ( 53 : 47 % ), což svědčí o jeho herní síle. Nevýrazné výkony v generálce u Lindpereho, Svěrkoše nebyly náhoda. Byla příprava herně ideální ? Souhra záložní řady totiž poněkud vázla a scházel rychlý přechod k soupeřovu vápnu, zejména po krajích, což Baník zdobilo v závěru jara. Standartek bylo dost, jejich využití nulové. Přezevšechno se v úvodním zápase SL Baník představil jako mladý, ale silný tým, který má na to hrát na vítězství s kýmkoliv :-) BP !!!
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod petrik005 » sob 26. črc 2014 13:24:22

Včerejší výjezd hodnotím kladně. Počet přes 500 chacharů, celkově tuším 503 (3GKS - díky), doping velmi dobrý, zábava na sektoru a ve vlaku výborná i přes velké vedro. Trička akce Praha super, jen jich bylo málo, snad na Slávii budou další, ať je celý sektor v těch trikách. Hra Baníku slabší, doufal jsem v něco víc, ale je to jen první kolo, až další zápasy ukáží jak na tom jsme. Jenda tu hru vystihl velmi dobře. Jinak bych chtěl ještě pochválit práci ultrasů, jejich choreo opravdu povedené :!:
petrik005
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 09. dub 2014 11:57:07

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod d.rehacek » sob 26. črc 2014 18:23:36

Velmi slabý výkon,podpořený trenérem,který základní sestavu absolutně nezvládl.Holzer-nejhorší hráč na hřišti a úplně k ničemu.Frydrych-určitě lepší než Holzer,snaha podpořit útok tam byla,ale jinak kiksy a nákopy otřes.Stopeři ok i když Baránek o třídu výše.Štěpán-už na konci ligy se svezl s výkony hráčů ze zahraničí a jeho pokles formy pokračuje,včera prakticky nic.Greguš-jako vždy spoustu chyb,nepřesností a kupodivu i vypuštěných soubojů.Občas tam přijde hezký moment,ale pro mě základ absolutně ne.Lindpere-tak včera kdesi nechal formu.Azevedo-výborný a půjde ještě nahoru.Francis-jednoznačně nejlepší hráč.Svěrky-popravdě jsem to čekal horší,takže budiž.Kukec-trenére,jestli tohle bude sedět na lavce,tak papa.Potenciál tam je,ale je třeba změnit základ a jít tomu naproti.Přechodová fáze trpěla nepřesností.Napadaní soupeře přicházelo pozdě,zvlášt od Lindpereho a Greguše.Azevedo,Fancis,Svěrky okamžitě napadali soupeře,který byl nucen okamžitě dát balon do středu hřiště,ale zmiňovaní tam byli vždy o krok pozdě,takže s možností získat balon v dobrém prostoru pro rychlý kontr bylo prd.Pěkný moment byl zákrok Pavlenky,ale jinak při jeho odkopech jsem trnul.Nezbývá než použít tu trapnou výmluvnou frázi,však to bylo první kolo.Zápas jsem sledoval na Slovak Sport a fans excelentní.Takže fans za 1,hráči za 3/4 a trenér za 5.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Dukla-Baník

Příspěvekod benfcb » sob 26. črc 2014 20:09:23

Neni co dodat,objektivni zhodnoceni.U d.rehacka jsem ale pocital,ze trener dostane za 6 ;) a Fryda+Janko za 7 :)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron