MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » pon 14. črc 2014 7:20:13

"Kdyz se divam na sebe,tak se musim pochvalit,nevypadam ja veru zle,proste Nostradamus jak ma byt. Pred Brasil,za Brasil,Fortunu jsem urazil,i kdyz jsem nevsadil..lalala lalalala" :o A ted druhy tip-FCB druhy v lize ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » pon 14. črc 2014 21:59:24

benfcb píše:"Kdyz se divam na sebe,tak se musim pochvalit,nevypadam ja veru zle,proste Nostradamus jak ma byt. Pred Brasil,za Brasil,Fortunu jsem urazil,i kdyz jsem nevsadil..lalala lalalala" :o A ted druhy tip-FCB druhy v lize ;)


No vidíš, pocit z tipu ti může být odměnou .... :mrgreen: Ve finále jsem to už přál a tipoval Argentině, i když jinak byli jaloví a dost sterilní na své poměry a zvyklosti .... Toto MS mi tedy teoreticky nevyšlo ..... možná mi Vízek daruje ze dvě čepované, když jsem se přiblížil do klubu .... :lol: Baník ? No nevím, nevím .....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » úte 15. črc 2014 19:27:11

ZSD píše:
benfcb píše:"Kdyz se divam na sebe,tak se musim pochvalit,nevypadam ja veru zle,proste Nostradamus jak ma byt. Pred Brasil,za Brasil,Fortunu jsem urazil,i kdyz jsem nevsadil..lalala lalalala" :o A ted druhy tip-FCB druhy v lize ;)


No vidíš, pocit z tipu ti může být odměnou .... :mrgreen: Ve finále jsem to už přál a tipoval Argentině, i když jinak byli jaloví a dost sterilní na své poměry a zvyklosti .... Toto MS mi tedy teoreticky nevyšlo ..... možná mi Vízek daruje ze dvě čepované, když jsem se přiblížil do klubu .... :lol: Baník ? No nevím, nevím .....

Cus,tak jsem rad ze to vyslo,sice klasicka haluz,ale :ugeek: A to ani jeden z nich nemel odehrany prvni zapas kdyz jsem je tipoval. :idea: Ale dost uz,pochvalil jsem se...to staci. Ted aby vysel Banicek. Preju ti,at ti Vizek ty piva koupi ;) Jinak co ctu tve nazory ohledne permic,svata pravda...kloboucek. Ja osobne listek vzdy v den mace.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod d.rehacek » sob 19. črc 2014 14:06:37

Čau Bene,hm,parádní tipovačka,gratulka.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » ned 20. črc 2014 7:29:49

Cus doktore :) Diky,jestli potrebujes zjistit neco co se prihodi v budoucnu ve Tvem zivote,tak se ozvy...mrknu do vestecky koule :mrgreen: Jak jsi vyresil permici s "udaji"?
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod d.rehacek » ned 20. črc 2014 17:09:23

benfcb píše:Cus doktore :) Diky,jestli potrebujes zjistit neco co se prihodi v budoucnu ve Tvem zivote,tak se ozvy...mrknu do vestecky koule :mrgreen: Jak jsi vyresil permici s "udaji"?

Ahoj,půjdu přes lístky jako vždy,občas sám,občas s kolegou,občas se synem,občas s dcerou,občas se všemi.Pro mě je permanentka k ničemu.Jinak kartu neřeším,nevadila mi Peterova,nevadí mi ani Šafova.Žádná karta nebude ke spokojenosti fanouška a časem to pochopí všichni,akorát ten čas pochopení se bude lišit :mrgreen: .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » ned 20. črc 2014 18:54:34

To ze Ti nevadila Peterova karta,o tom vubec nepochybuju :lol: Jeste si pisete? ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod d.rehacek » pon 21. črc 2014 15:56:57

benfcb píše:To ze Ti nevadila Peterova karta,o tom vubec nepochybuju :lol: Jeste si pisete? ;)

Kromě toho,že se na tebe neustále vyptává,už jinak ne :mrgreen: .Že by tichá voda břehy mele :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » pon 21. črc 2014 18:57:22

d.rehacek píše:
benfcb píše:To ze Ti nevadila Peterova karta,o tom vubec nepochybuju :lol: Jeste si pisete? ;)

Kromě toho,že se na tebe neustále vyptává,už jinak ne :mrgreen: .Že by tichá voda břehy mele :mrgreen:

Tak tohle beru jako srandu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by musel cist tuhle diskuzi...a proc zrovna me ?:roll: Buh vi co zase kujete,ze by to prevzal po Safym? :? :lol:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod d.rehacek » pon 21. črc 2014 19:31:37

benfcb píše:
d.rehacek píše:
benfcb píše:To ze Ti nevadila Peterova karta,o tom vubec nepochybuju :lol: Jeste si pisete? ;)

Kromě toho,že se na tebe neustále vyptává,už jinak ne :mrgreen: .Že by tichá voda břehy mele :mrgreen:

Tak tohle beru jako srandu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by musel cist tuhle diskuzi...a proc zrovna me ?:roll: Buh vi co zase kujete,ze by to prevzal po Safym? :? :lol:

Jasné,že neškodné rýpnutí :D .Obratme list,jak jsi vlastně ty vyřešil kartu a jaký je na to vše tvůj názor :?:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron