Sigma-Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod d.rehacek » sob 03. kvě 2014 18:18:12

Škoda,Liberec nám to pěkně zkomplikoval.Bohemku a Znojmo jsem odsoudil a ted toto.Z Olomoucem bude bod málo a pokud nevyhrajem,tak Jihlava bude zápas o hubu.Tepláky půjdou na úkor Liberce do poháru,tam v body nevěřím a snad Slavia nebude mít zájem Baník utopit.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Sigma-Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 05. kvě 2014 18:13:33

Sprostá a surová hra tvarůžkářů, toť zřejmě Minářův recept přenesený z Boleslavi. K tomu zářezy známého piskoče - řezníka. Jen pro připomenutí : 34 min. likvidační faul Dreksy ramenem do čelisti Lindpereho - jasná penalta. 37 min.- žlutá Baránkovi za nic, simulantství Varadiho - Honza dva mače out. 44 min. faul na Sukupa pískaný až měl Baník balon a protihru ve středu hřiště. Výkon Baníku je na výši, štěstí jde naproti.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod ZSD » pon 05. kvě 2014 19:36:17

Smekám, za ten morál při tolika minusových faktorech a 1. poločase jaký snad nepamatuju - a nesložili se a dali ještě gola, kdy půlka mančaftu nemohla ani chodit. To byl Baník, i kdyby nepadl vítězný gól .... Paták ty šmejde, takhle vyžlutit Baránka ... Asi nás spasil ten Kašův gol do šatny na 2-1 ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod ZSD » pon 05. kvě 2014 19:39:38

Jenda Ostravak píše:Sprostá a surová hra tvarůžkářů, toť zřejmě Minářův recept přenesený z Boleslavi. K tomu zářezy známého piskoče - řezníka. Jen pro připomenutí : 34 min. likvidační faul Dreksy ramenem do čelisti Lindpereho - jasná penalta. 37 min.- žlutá Baránkovi za nic, simulantství Varadiho - Honza dva mače out. 44 min. faul na Sukupa pískaný až měl Baník balon a protihru ve středu hřiště. Výkon Baníku je na výši, štěstí jde naproti.



Zdruv, mě nadzvedl Schulmeister, jak šlápl Baránkovi na nohu na zemi 1. půli, podle mě věděl, měl jít okamžitě ven ...
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Sigma-Baník aneb Moravsko - Slezská řežba

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 05. kvě 2014 20:16:00

Srdíčkem za záchranou :-) :arrow: Po velmi smolném až hororovém začátku pro Slezany neskutečný moral a nádherně, na krev, stupňovaný závěr hráčů Baničku a pro změnu hororový závěr pro Hanáky. Konec dobrý, všechno dobré :-) Jeden z nejlepších mačů Slezske v její historii, jak předvedenou hrou, tak neskutečným a příkladným přístupem VŠECH hráčů k utkání. Tento mač je, už teď, vytesán do historie... Kdo věří ve vítězství, těžko prohrává. Dyjan "Karluš" potvrdil, že je jak vynikající nahrávač, tak i střelec. Jaký rozdíl proti Michalovi uměle implantovaném na levý kraj. Kaša - životní výkon. Šrom patří do základu. Golman, který Baník podržel. Nikdo nezklamal ! Štěpán gól, křeče hodil za hlavu a v nastavení ještě šel pro gola. Bylo nad slunce jasné, kdo chce víc vyhrát. Pokud bude Joel zraněný, Šichor a Davor na plac. Dokonejme famózní sérii před plnými Bazalami, vykašleme se, pro tentokrát, na bafuňáře v pražském fačru a oslavujme Baník. BP !!!
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod komast » pon 05. kvě 2014 22:25:13

chci v sobotu mim. 15000 chachru aco vy????
komast
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 22. úno 2014 8:20:36

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod komast » pon 05. kvě 2014 22:29:44

na tu tabulku se hned lip dívá a věřím a věřit budu :D
komast
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 22. úno 2014 8:20:36

Re: Sigma-Baník aneb Moravsko - Slezská řežba

Příspěvekod ryszek » pon 05. kvě 2014 23:38:11

Jenda Ostravak píše:Srdíčkem za záchranou :-) :arrow: Po velmi smolném až hororovém začátku pro Slezany neskutečný moral a nádherně, na krev, stupňovaný závěr hráčů Baničku a pro změnu hororový závěr pro Hanáky. Konec dobrý, všechno dobré :-) Jeden z nejlepších mačů Slezske v její historii, jak předvedenou hrou, tak neskutečným a příkladným přístupem VŠECH hráčů k utkání. Tento mač je, už teď, vytesán do historie... Kdo věří ve vítězství, těžko prohrává. Dyjan "Karluš" potvrdil, že je jak vynikající nahrávač, tak i střelec. Jaký rozdíl proti Michalovi uměle implantovaném na levý kraj. Kaša - životní výkon. Šrom patří do základu. Golman, který Baník podržel. Nikdo nezklamal ! Štěpán gól, křeče hodil za hlavu a v nastavení ještě šel pro gola. Bylo nad slunce jasné, kdo chce víc vyhrát. Pokud bude Joel zraněný, Šichor a Davor na plac. Dokonejme famózní sérii před plnými Bazalami, vykašleme se, pro tentokrát, na bafuňáře v pražském fačru a oslavujme Baník. BP !!!

Jsem do kurvy neviděl, ale při pohledu na 90+3 jsem (skoro)plakal :D Teď jsem kurva trochu mimo. :geek: Banik nejlepši u nas :!:
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod d.rehacek » úte 06. kvě 2014 17:50:57

Fantastický zápas,který se nezapomíná.Škoda té velké kanky v podobě zranění hráčů.Představa,že Frydrych půjde na stopera a Zawada vpravo mě děsí.Včera Šrom vynikající a Kaša famózní.Po fyzické stránce neskutečný Štěpán.Francis a De Azevedo skutečnými posilami.Při výběru Franty do základu to vypadalo na propadák s nákupy,ale byly to nákupy,kde půlka má kvalitu a druhá nikoliv.Franta vsadil na tu špatnou polovinu,škoda.Přesto ten jeho rukopis je tam stále cítit.Ted Jihlavu a je hotovo.Záloha bude v poho-Štěpán,Greguš,Kukec,De Azevedo-útok-Svěrky,Narh,ale co s tou obranou?Nejspíš není na výběr a tak-Zawada,Frydrych,Kaša,Sukup a Šromovi netřeba debatovat.Gol na 3:2 jsem jsi pustil ještě několikrát-vedení míče alá Messi :shock: :shock: :shock:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Sigma-Baník

Příspěvekod benfcb » úte 06. kvě 2014 22:22:30

Nadhera!Kasa se mi zda na stoperu lepsi nez Fryda.Hlavne umi s micem,Fryda jen nakopava do "uzemi nikoho".Zawada to zvladne-doufam :roll: Skoda zraneni,tohle nepamatuju a to mi tahne na devadesat :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron