Baník-Dukla

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Baník-Dukla

Příspěvekod ryszek » ned 27. dub 2014 10:46:47

První poločas lepší, dali to toho hodně energie, druhý docházely síly. Hlavně to je to poznat, když odcházejí zkušenější fotbalisti jako Lindpere, Svěrkoš, Kukec... adekvátní náhrady nejsou a potom přestává hrát záloha. Z toho Pavlenky taky trnu. Vysoké balony a odkopy nejsou jeho silná disciplína. Občas dává vzpomenout na bučkový salám. :D Krmelcový salám se konečně trefil, jak nezužitkoval tu první výbornou přihrávku od Kukece, tak jsem si říkal nedáš dostaneš, ale naštěstí se dařilo i kouskovat hru a zdržovat celý druhý poločas. Ten gol v 93. minutě mě trochu rozesmál, tohle dát je povinnost, kdyby ne, tak by musel zahodit kopačky a jít se živit něčím jiným. :lol: Každopádně Krmenčík je fakt útočník na těch posledních 10-15 minut a nakopavané balony, raději vidím na hřišti Narha. Obrana až na pár chybiček, hlavně ke konci, hrála s přehledem, na ten její věkový průměr 21,25 roku dobrý výkon.
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Baník-Dukla

Příspěvekod benfcb » pon 28. dub 2014 23:17:31

d.rehacek-ahoj,vic nez tvoje zena urcite ne :mrgreen: ,ale pamatuju si, ze ti 3 ti po chuti nebyli.Mi taky Fryda vadi s odkopy do "nikam".Ligovy obrance proste musi umet nahrat.V pravo mu to jde lip,viz prihravka nan gol ted :o
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron