Znojmo vers. Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Znojmo vers. Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 19. dub 2014 17:42:15

Zdruv Bene ! Postavil jsi to fajně :) Na Bilu sobotu odfachal Baniček dobru robotu :) Vesele Velikonoce Všeckym ! Hlavně zdravičko všeckym hračum a Fans, prvni krok zrobeny , jadymy dalij :) Zdruv Ryszku ! Včilek se to ukazalo, že Kibic vidi vic :D
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Znojmo vers. Baník

Příspěvekod d.rehacek » sob 19. dub 2014 18:09:57

Příjemné Velikonoce všem a po dnešku určitě budou,dýcháme a o to dnes šlo.Vynikající výkon Baránka s Kašou,zvlašt Baránka,doufám,že Frýda zůstane na lavce.Dnes Vengřinek dopředu výborný,vzadu to trošku skřípalo.Joel-co měl balon,to přehled,přesnost,super standardky.Narh-ten pohyb je radost,ještě je co pilovat,ale maká a maká.Pavlenka měl dobré zákroky,podržel,ale jaksi pořád u jeho boxování apod.trnu,gol však nedostal a to je hlavní.Azevedo v pohodě,chce to více prostoru..Kukec i přes krásný gol velmi slabý.Greguš-opětovně nepřesné přihrávky,dnes i spoustu soubojů prohrál,hlavně ten,kdy mohlo Znojmo vyrovnat do prázdné,víc ho kritizovat nebudu-dejme tomu,že mi zalepil hubu golem.Svěrky se hledá,ale přínos vidím v jeho nasazení a zkušenosti hrají taky svou roli.Suma sumárum konečně mám radost z Baníkovského fotbalu,jen doufám,že není pozdě.Na Duklu ve stejném složení i když přece jen bych raději viděl Kukece s Joelem uprostřed a vlevo na 1.půli Azeveda.Hlavně krotit euforii,lehčí soupeř už nebude,ale po dnešku je jasné,že by to mohlo ještě jít.Takhle se hraje o záchranu,od 1 .minuty naplno.Dlouho neexistoval důvod k pochvale,dnes ....Chválím,chválím,chválím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Znojmo vers. Baník

Příspěvekod benfcb » sob 19. dub 2014 21:57:58

Taktez vsem Vesele Velikonoce a hodne vymr...anych bab :) Jenda-sestava dobra ;) d.rehacek-jsem rad ze konecne mas duvod chvalit,kez by to bylo takhle porad :) Narh bude s takovou za chvili ve Sralte.Lindpere-velky obdiv.V prvnich 15 minutach sebral 3 ciste mic,dopredu i dozadu dobry.Skoda ze ho nenechali kopnout naky primak.Na to jak dlouho nehral,je dost dobry.Troufnu si tvrdit,ze s nim+Narhem by bylo bodu vic.Snad jsme se zbavili nesvaru K+Š a to jejich rohu+standartek.Krome te prvni je uz zahraval jen jeden.Trochu lito je mi Krmelca,mohli ho tam dat na par minut.Ano,je to spalovac,ale bojovnost,makani,pohyb proste mel a hlavne nehral na svem miste.Treba by se trefil v posledni minute a sebevedomi by slo nahoru.Snad jim vyhra pomuze a ligu zachrani..........................Jenda-tvuj "kamos" Tomas "vodnata hlava"Kotala ma na FB fotku a kdyz ji rozkliknes,tak tam ma Spartu(z filmu 300 blabla) :mrgreen: To je Banikovec jak vysity,jsem se teda dost nasmal :lol:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron