Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod Jenda Ostravak » pát 28. úno 2014 10:55:25

Baník má v úvodu jara nalosována hned čtyři utkání se soupeři, kteří mají, jak je všeobecně známo, ošetřenou přízeň piskočů. S hrůzou zjišťujeme, že se scénář postupně naplňuje. Po první sviňárně přichází delegace, která vypadá na další nedělní zářez, bez účasti televizních kamer. Dopl. Info. viz. =)) http://fotbalnaplno.isport.blesk.cz/con ... e-09052013
Dvě dobře zapískaná utkání ( Slavia – Baník 1:1 a Baník – Brno 2:1 ) nás nesmí mýlit, neboť to byly mače, které nebyly v zájmu korupční čtyřky. Po první vlně protestů proti obsazení nejvlivnějších postů FAČR významnými hráči české fotbalové mafie, se situace „uklidnila“ a ovlivňování výsledků vesele pokračuje dál. Tendenčně řízené fotbalové utkání je mistry korupce propracováno téměř k dokonalosti a případné pochybnosti lze formálně, vhodnými fotbalovými argumenty smést ze stolu. Vrchní piskočka Dáša je evidentně nastrčenou figurkou, neboť delegace piskočů na vybrané mače určuje někdo jiný.
Z korupční aféry kolem Křeti Kabelky ( btw. dosáhl podpory svého týmu a už se nešponuje ) vyplývá, že taxy za udělání potřebného výsledku se pohybují kolem 200 tis. Za to má piskoč něpodarek zajištěn mírný trest, finanční kompenzaci a s ochranou rukou pana Všeřídícího i další perspektivu. Baník protest nepodá, protože si myslí, že to je vzhledem k výše uvedeným skutečnostem k ničemu. Měl by se však bránit podáním trestního oznámení, či reagovat podobně ostentativně jako pan Kabelka, jinak bude odsouzen do role statisty přihlížejícího, jak si jiní berou body na jeho úkor. Pokud vedení Baníku bude rezignovat na aktivní, právní ochranu, bude po 21. kole slavný klub ze Slezské v tabulce poslední i přesto, že bude hrát dobrý fotbal.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod ConPower » ned 02. bře 2014 17:53:50

tak po tom, co jsem zjistil, že na sportlemonu ani jinde už asi nepochodím, jsem v rychlosti vyplnil online formulář a letěl k nejblížšímu terminálu sazky, abych dokončil registraci do sazkaklubu. Na sazkabetu v rychlosti vsadil potřebných 30 kčs na baníček (kurs 6,75 - možná výhra dvěstě :mrgreen: ) a od nějaké 38. minuty to sleduju.

je to slušné, projev baníku řekl bych velmi dobrý (no jasně, viděl jsem jen 8 minut zatím), jablonec se k ničemu nedostal, zato Kuky krásně z otočky nastřelil bohužel tyčku a Skutka v nadějné pozici dal míči takovou faleš, že skončil až v autu:D no známe piskoče a jablonec obecně, ale dnes se už minimálně špatného výkonu kluků nebojím... víru mám:))
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod ConPower » ned 02. bře 2014 19:02:10

vzpomínám, jak na oficiálu před X lety se řešily v letní pauze posily. spousta lidí si tehdy přála nadějného Víta Beneše z kladna, kterého však nakonec ulovil jablonec. tam hraje doteď a dnes nám vzal alespoň bod. výkon FCB slušný, ale chce to zlepšit koncovku. proti příbrami budou 3 body nutnost :!:
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod benfcb » pon 03. bře 2014 13:13:42

Jedno je jiste,ze pod Frantou banicek hraje lip,organizovaneji a nema bobky!V pohode mohl mit 3 body,v horsim pripade jeden.Jak jinak,jsme bez bodu :? Ale vykon opravnuje k optimismu do dalsich utkani.Je treba porazit Starkovce a z Brna aspon bod.A neco mi rika ze i se sraltou neco kapne :lol:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 03. bře 2014 15:10:07

Základ pro poločas byl, na většině postů, asi to nejlepší, vzhledem k daným možnostem... Ale překvapivá byla hra na dva útočníky s Krmenčíkem a Škutkou. Chápu, že to Komňa chtěl vyzkoušet, co kdyby ...:-) V přípravě Škutka nebyl dispo. Na druhou stranu se ukázalo, že sázka na Škutku nebyla dobrá volba. Do šancí se dostal, ale stejně jako ve Slavce je neproměnil. Navíc pozičně neubránil Beneše při rozhodujícím gólu. Záloha šlapala dobře, ale útok byl jalový. Čekal jsem, že vlevo nastoupí Holzer a na hrotu, z přípravy, osvědčený střelec Krmenčík. K čemu ta příprava je ? Absolutně jsem nepochopil střídání Svěrkyho na poslední 4 minuty :-O Že by trenéři zaspali ? :-) Měl jít na plac min. na posledních 30 min. místo Škutky a ne Sukupa. Dopadlo by to určitě lépe. Proti Plísni to Venca zvládl na jedničku. Vzpomněl jsem si na Ebuse za dob Látala :-) Baník doplatil na špatnou koncovku, ale proč ? Jsem zvědav, jak dlouho bude Frantovi trvat, než pochopí, že Škutka není ten střelec, kterého hledal. Fotbal se hraje na góly a v sestavě musí být přednostně útočníci, kteří je umí střílet. Proti starkovcům to vypadá na ligový comeback Ady. Asi lepší volba, než Kaša. Kéž kdyby byl úspěšný. Doufám také, že Svěrky dostane na Bazalach více prostoru, spolu s Krmenčíkem :-)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod vvss » pon 03. bře 2014 17:54:28

Mi se Škutka líbí, sbírá a podrží hafo balónů. Ano koncovka žalostná, ale to přijde. Svěrky je Svěrky, ja vím :D , bohužel co jsem to málo viděl, přišlo mi že nechodí do soubojů, je málo důrazný a tam se bojím, že to bude trvalejší jev. On má talent od boha, góla da vždycky, ale musí být 100% v cajku.
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod horajzm » stř 05. bře 2014 14:49:14

Pribram uz musime porazit ... Doufam, ze Kraut nastoupi v zakladu (nikdy bych nerekl ze napisu tuhle vetu )
horajzm
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 05. bře 2014 10:59:52

Re: Zápas Jablonec - Baník 18. kolo

Příspěvekod benfcb » čtv 06. bře 2014 0:47:12

Zdar,Starkovce udelame :P Ten zlepseny vykon se musi uz projevit.V tomhle maci by mel piskoc piskat rovinu,viz Brno-Pribram :?:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron