OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod ConPower » stř 05. bře 2014 14:35:42

Na četné dotazy je tady cílená obdoba sekce obecná diskuze z oficiálu. Podlehl jsem.... :mrgreen:
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod horajzm » stř 05. bře 2014 14:46:47

Uvidime jak se to rozjede, kam budou lidi psat a tak. Chce to cas.
horajzm
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 05. bře 2014 10:59:52

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod benfcb » čtv 06. bře 2014 0:34:20

ConPower-diky,uvidis ze nejvic se bude diskutovat tady :o a skoro o vsem.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Aktuality

Příspěvekod Jenda Ostravak » čtv 06. bře 2014 13:36:57

Zdruv ! Tato nově zavedena sekce je fajna, tuž hned přidam jakesi nove tlachy :-) Neuwirth je hráčem Viktorie Plzeň. Ve svém mateřském klubu, v Baníku, je na hostování do konce sezony. " S Plzní jsem měl domluvu, že mě na rok pustí na hostování kamkoliv zadarmo. S prvoligovým mužstvem Baníku trénuji čtrnáct dnů. Cítím se celkem dobře, ale potřebuji herní praxi, proto chodím hrát za juniorku." Třeba dostane šanci už v sobotu, s Příbramí. "Stoper Michal Frydrych v Jablonci dostal čtvrtou žlutou kartu a nemůže nastoupit. Uprostřed obrany by mohl hrát Patrizio Stronati, ale je zraněný. Je tu však také mladý Filip Kaša. I on by mohl dostat šanci, je to šikovný stoper, takže uvidíme, jak to trenér postaví." Komňacký už před sezonou říkal, že Neuwirtha má v záloze, coby pátého stopera. * Jan Staško a Jiří Hlaváč jsou na hostování ve Frýdku. Trenéři tedy považují Jakuba Šašinku za lepšího útočníka. * Michal Krmenčík a Jan Baránek nastoupili za ČR U21 proti Norsku. Tento mač mě zajímal víc než repre A, protože v něm hráli Baníkovci :-) Michal hrál celý mač, nejvíce byl vidět v 1.pol., kdy hrála lepší sestava. Dobrý výběr místa a náběhy, dvě zajímavé střely, ta z voleje k tyči zaváněla gólem, druhá vysoko nad kisňu. Záložníci to hráli více na Stratila a byla to škoda, protože Michal mohl více vyniknout. Měl pár ztrát, ve dvou šancích nezvládl rozhodující kličku, celkově slušný výkon a dobrá příprava na sobotu. Baránek hrál jen 2.pol., ve kterém měla obrana více práce, byl spolehlivý a dobře se zapojoval do útočení, zejména jeho akce a pas na levý kraj v 69 min. byly podařené, byť celá akce skončila neproměněnou šancí. Při vyrovnávacím gólu soupeře chyboval Kalas, který nezachytil náběh hráče na kolmici a téhož hráče Baránek nedostatečně křižoval, takže v tomto případě oba talentovaní stopeři neměli čisté svědomí.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod benfcb » čtv 06. bře 2014 23:36:48

Admin-ted jsem si vzpomnel,neni to dlouho co jsem si vsiml jedne veci.Jak je psane kdo je momentalne na foru,tak jsem tam byl ja+google a druhe slovo mel v zavorce,to si ale nepamatuju.Nevim,ale zda se mi to divne.Vzdy tam je treba navstevnik atd.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod Paul CFC » pon 17. bře 2014 9:38:28

Sice bulvár Blesk, ale je tam dneska rozhovor s Hadamczikem a řeší se tam jeho možný vstup do Baníku ;)
Paul CFC
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. úno 2014 21:36:28

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod ConPower » pon 17. bře 2014 15:52:32

ano teď jsem to tu chtěl napsat:) nebudu to dávat do sekce komentářů k článkům a uvidíme, jak se tahle zajímavá záležitost vyvrbí co do odezvy v tomto vlákně:D příkládám odkaz na článek a dodávám: AŤ UŽ TO JE! Had je možná křívák, ale umí, Baníku by snad nic špatného neprovedl a má zajímavé kontakty. Chce to udržet ligu a do příští sezony vjet už s Barym a rozjetým Svěrkym. Prosím... :twisted:

http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-spo ... arose.html
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod benfcb » pon 17. bře 2014 16:40:32

Diky za odkaz,kez by to Lojza vzal.Aspon love by byly a poradek ve vedeni i v kabine ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod tomcarbol » úte 18. bře 2014 17:15:13

Zdravíčko, pánové. Posílám odkazy na dnešní rozhovor s Lojzou v tištěném Sportu (jsou to dvě části). BP!

http://uloz.to/xzBbFt8m/had2-pdf

http://uloz.to/xtCedhNf/had1-pdf
Uživatelský avatar
tomcarbol
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. bře 2014 17:08:16

Re: OBECNÁ GLOBÁLNÍ CHACHARSKÁ TLACHÁRNA

Příspěvekod Clive Bixby » úte 18. bře 2014 17:53:23

BP!

Diky Tome ;-)
Clive Bixby
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. bře 2014 17:50:58

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron