Baník : Dukla

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník : Dukla

Příspěvekod benfcb » ned 06. bře 2016 22:34:17

Jen kratce. Sasinka se do 30 minuty nedotkl mice,on ani bratr na ligu nemaji,zatim. To uz radsi Cervenka nebo Alispahic. Lasik ( i kdyz po nemoci ) neumi prihrat dopredu a porad by nejradsi nahraval stoperum. Kasa :mrgreen: Vrastil :mrgreen: ...to za ten druhy gol. Dobre zahrali Dyjan,Hruby,Dostal a Luka. Pokud opravdu neprijdou hraci,tak v pralesu muzeme skoncit nadlouho. Vsimnete si Petrzely....tak hodneho ho nikdo nezna. Sama omluva a pochopeni. Ale to se v pralese rychle zmeni. Ted vi ze ma povoleno sestoupit a sehrat se,tak nic neresi. Ale hraci by si meli uvedomit,ze hned v prvnim kole poznaji jineho Vlastika a to stareho,dobreho Petrzelu. Budou litat kose i Sasinkove trenky po satne,krik uslysi i Brabec v kancelari. A mladosi se z toho poserou. Proto si myslim,ze par trenek a treba jeden iontovy napoj by uz nekomu mel pristat na hlave ted a ne az na podzim,to uz bude pozde.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník : Dukla

Příspěvekod d.rehacek » stř 09. bře 2016 21:08:22

Čau Bene,já taky jen krátce.Za mě srandovní holomajzna.Výmluvy alá mládí,nesehranost,rozhodčí,zima,zranění,platy a dalších x nesmyslů mi už lezou krkem.Jednoduše jsme hráli takovou ostravskou specialitu posledních let-vzadu triviální chyby,bez šancí a kdybych neznal sestavu,tak bych se ptal,kdo tam vlastně hrál kromě Carlose.Špatné a s tímhle do druhé ligy? Doufám,že ne,bo ostudy už bylo dost a ještě nějaká určitě přibude.Škoda,že nejde shlédnout zápas mezi Baníkem a třeba FC Třebovice,to by snad už všichni pochopili,že rozdíl je minimální,zda-li nějaký.A k těm Šašinkům,ty vole,kdo toto vychovává,asi Koryto,že? :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron