Baník – Plzeň 0 : 4 (0:0)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník – Plzeň 0 : 4 (0:0)

Příspěvekod Jenda Ostravak » ned 08. lis 2015 21:56:35

Baník nastoupil v sestavě : Pavlenka - Dostál, Kaša, Machovec, Lučić - Ježdík (68. Narh), Lásik - Mondek (78. Szotkowski), Kukec, Mičola (83. Holzer) - Červenka.
Tradice se v Baníku už nenosí. Není prostor pro fans a zpívání hymny. „Motivátoři“, kteří se vzájemně nemusí, na jedné straně střídačky Míra Spartakovič, na druhé Venca Daněk. K..wa, kam až to došlo ? Při pohledu na základ, který poslal „jakoby“ trenér na plac, bylo jasné, že Baniček nemůže vyhrát. Červenka + Mondek + Mičola + Lásik + Kaša = Korytář ven ! V prvním poločasu měl Baník tři šance, které nevyužil. Plíseň neměla nic. Jako obvykle dobrý první poločas, tentokrát 0:0, ale útok tragický. Druhý poločas, jako vždy, ukázal, že Korytář a většina hráčů v Baníku nemá co hledat. Sebranka odložených hráčů nemá žádnou morální sílu a odolnost. Potažmo ani majitel, když historicky nejhoršího trenéra není schopen vyhodit. Marně jsem čekal na svou vysněnou sestavu. Snajpr Szotkowski poslán na posledních deset minut, když o nic nešlo, obecně střídání špatná a pozdě, svědčící o tom, že trenéři zpívají pořád falešně, kopyto Červenka na place celých devadesát minut, když evidentně v 60 min., sotva chodil po place. Mondek neviditelný – to měl být triumf na pravém kraji místo Narha ? Mišák, který minule něco málo ukázal, na lavce. O neschopnosti Mičoly jsem psal už po předchozích zápasech. Holzer znovu na plac, ovšem za to, co ten variot předvedl v devadesáté minutě, kdy schválně pustí balon na vlastním vápně soupeři, bych jej poslal k psychologovi....Při známé přízni piskočů, ve prospěch tlačenky Plzeň, je těžké se prosadit, prakticky domácí do ničeho nepustil, ale to neomlouvá neschopnost sportovního vedení, včetně majitele. První nutný krok – Korytář okamžitě ven ! Další nutný krok si každý domyslí ...Bůh stvořil prvního majitele Baníku, na další pokusy už neměl nervy ... :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník – Plzeň 0 : 4 (0:0)

Příspěvekod d.rehacek » pon 09. lis 2015 20:56:29

Z mého pohledu se utkání hrálo ve velmi pomalém tempu,které nahrávalo Baníku.Už po několikáté se opakoval problém,že Baník není schopen využít časový prostor,kdy soupeř nehraje dobře,at už z důvodů podcenění, špatné hry nebo slušně hrajícího Baníku.Ted to byl první poločas,v Liberci taktéž.Proti Plzni jsme měli do šaten jít za stavu 2:0 a naděje na bodový zisk by byla reálná.Bohužel,k tomu by však trenér musel umět aspoň základní princip jeho práce a to poslat na trávník ideální jedenáctku.Spíš to vypadalo,že jsi sám a opětovně dal několik dvanáctek.V tomhle týdnu očekávám pokračování logických kroků vedení a tak nejspíš bude na řadě prodloužení a vylepšení smlouvy top trenérovi.Co se týká samotné hry,tak těch problémů je tolik,že bych nestihl jít ráno do práce,proto jen namátkou.Krajní beci dopředu nehrají,neumí to nebo nemají fyzičku,čert ví proč?V dnešní době je to podstatný problém,všechny mužstva se na to zaměřují,jen my jsme vyjímka.Stopeři hrají daleko od sebe a logicky odražený míč většinou nemá ani jeden.Záloha pracuje zvláštně,Lásik působí jako volný defenzivní hráč-to je mimochodem ostravská novinka,která však na úspěch ve světě bude čekat marně,Kukec nemusí bránit-chápu,máme vlastně volné defenzivního hráče Lásika a Ježdík,který by měl mít při bránění volnou ruku je díky těm dvěma svázaný.Když už náhodou se může konečně v nějakém tom protiútoku věnovat své hře,tak hledá stopery,kteří jaksi za ním nikde nejsou.Mondek měl jasné úkoly,nikdo tě nesmí vidět-zde jsi nejspíš Korytář spletl moment,kdy se před starou schovával,když byl zlitý jak dobytek.Pavlenka-tak toho jsem jsi záměrně nechal na závěr.Mě je úplně u prdele,jestli nějakou šanci chytil a už vůbec neuznávám kecy typu,on jsi to může dovolit,chytil toho dost.A na co tam asi je?!!!Rozhodující gol jde jednoznačně za ním,šel tam lajdácky a pomalu.Zajímalo by mě,jakou on zvolil taktiku-budu pouštět levné goly,at mě pustí nebo nemám zájem z Baníku odejít a proto bude takhle chytat?Čas mi odpoví.No nic,teď je na řadě válka,do které vstupuje Baník dle slov jejich trenéra.Pane Korytář,opět vás musím poučit i když je to jen mrhání slov,bo blbcovi vysvětlit nic nejde,ale co,za pokus to stojí.Do války musí vstoupit aspoň dvě strany,vy někde vidíte tu druhou?Dám vám radu,celou noc choďte proti zdi,třeba to zabere a pochopíte,že Baník válčí sám se sebou a takhle by se měl k tomu stavět.Až budu mít problém ve svém podnikání a bude ze mě živnostenská troska,myslíte,že budu válčit s konkurencí a ona se mnou?Nebo mě budou mít u prdele a budu se muset vzpamatovat já sám a sám u sebe něco změnit?Bijte se do své ožralé palice tak dlouho,až budete znát správnou odpověď!
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník – Plzeň 0 : 4 (0:0)

Příspěvekod ryszek » úte 10. lis 2015 14:54:38

Kde udělali soudruzi chybu. Vrchní šafarčíkovo psycholog Helštýn přece umí zrobit barvičkový test, co prozradí ledacos. Hupky dupky prověřit hlavy těch našich miláčků. :D

Nějak se mi zdá, že každá druhá dědina má trenéra lepšího amatérského psychologa a motivátora než Baník, a co si budem povídat, tam to není o nějakých velkých taktikách. Korýtkův výběr hráčů a jejich seskládání na plac, to je fatal error. Ne úplně všechno, co je v Baníku, je úplně marné. Furt si myslím, že by se to dalo poskládat aspoň trochu konkurenceschopně. Jenom je třeba tam poslat týpky, co mají aspoň nějakou kvalitu, aktuální formu a psychickou odolnost. Z toho hlediska byl mistrovský tah nechat na lávce Narha, Mensaha nebo i toho Mišáka. I ten Szotek se zatím jeví dobře a použitelně, minimálně jako 12-13 hráč.

Docela mě rozesmály ty kecy po zápase o tom, že hraje málo odchovanců. :lol: Na každého kdo viděl odchovance a reprezentanty U21 Kašu a Holzera musí přicházet mdloby při pomyšlení, že by se tam motali další 3-4 takoví další.
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron