Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 02. lis 2015 19:54:16

Sestava Baníku : Pavlenka - Dostál, Kaša, Machovec, Lučić - Mičola, Lásik, Mišák (80. Szotkowski), Kukec, Holzer (61. Engelmann) - Narh (54. Červenka). Statistiky zápasu : střely celkem : 16/6 ; střely na branku : 6/2 ; držení míče : 61/39 v % ; rohy : 11/1 ; fauly : 11/24 ; žluté karty : 1/8 Baniček po bojovném výkonu prohrál nakonec jen těsně, s viditelně kvalitnějším soupeřem, který hrál navíc doma a zejména ve druhém poločasu měl převahu. Prvním zklamáním pro mě bylo, že Baník nastoupil v červených dresech, když bílé by byly krásnější tradičnější a dostatečně kontrastní. Zajímalo by mně, který ignorant našich krásných tradic určuje v jakých barvách se bude hrát :-) Tradice jsou pro současného majitele bohužel druhořadé. Základní sestava opět nenadchla. Chyběli: :arrow: Kouřil zraněný ( místo dřeváka Kaši ), Mensah zřejmě nerozehraný ( místo tragického Lásika ), Ježdík čtyři žluté ( místo Mišáka ) … Narh opět zařazen na hrot, což vedlo k standartním ztrátám, na něj nakopávaných balónů, a k udušení všech útočných snah. V základu opět Čolek, tentokrát celý mač (!), od 60 minuty už fyzicky nestíhal, dozadu sice velmi agresívní a dobrý, ale jako kraj neuměl podpořit útok, takže co z toho, že hrál ? Alespoň jedno příjemné překvapení, že po deseti prohrách konečně Kory zařadil na levého beka Lučiče. Ten určitě nezklamal a výbornou poziční hrou a obětavostí zabránil dvěma jistým gólům. Doufám, že bude hrát už pravidelně. Po cca čtyřiceti minutách , když Baník nepustil domácí prakticky k ničemu a jen díky nevhodnému složení útočné trojice a košlavé slovenské dvojici defenzívních záložníků, neohrozil bránu, jsem si říkal … Tuž Holzer je pryč z obrany, dneska by to šlo cosik uhrát :) I co se nestalo ( ve 44 min. ), Holzerovi se zastesklo po adrenalinu na beku a zčista jasna se objevil, pro změnu na pravé straně a hned z toho byl tradiční gól do šatny ...a jak se později opět potvrdilo, bylo po zápase. Mimochodem první poločasy hraje Baník velmi dobře, ale prakticky všechny prohrává v jejich závěrech, při stejném scénáři. Ještě k Holzerovi – tohoto velmi talentovaného hráče poslední tři trenéři totálně zabili na levým beku, v sedmnácti hrál lépe než teď. Příkladem jeho marného počínání byla 47 min., kdy jej Kukec nádherně vysunul do vápna, ale Holzer nezpracoval, ani nevěděl co s míčem. Chyba je také v Holzerovi, který zřejmě na sobě nepracuje dostatečně. Je pomalý, potřeboval by speciálně trénovat sprinty. Potřeboval by získat atletičtější muskulaturu, neboť je chatrné postavy. Nedostává se mu urputnosti, Machovec jeden z nejstarších bojoval na hranici sebeobětování a mladíček pan Holzer se hýbe, jen aby se nepředřel a bneudělal zbytečný krok. Jestli si myslí, že je hotový hráč, tak to je nejlepší cesta, jak se propracovat do krajského přeboru. Proto jeho nominace do základu byla další z Korytářových chyb, ten chlap umí vytočit fanouška :) Škoda, že ho nenapadlo hrát 4-4-2 už dříve, Szotkowski ( který získal balon a vypracoval jediný gól ) a Červenka na hrotech ( konečně pěkně trefil ), ale Narh na pravé straně, vypadá jako slibná varianta. Engelmann neumí bránit a dopředu neviditelný. Ten chlap se má problém prosadit v juniorce a trenér ho pošle na plac, když je nejhůř … no, bohužel. Korytář během svého působení zrealizoval pouze nový systém hry „od vápna k vápnu“. Tak slabou útočnou hru Baník nepraktikoval pod žádným z předchozích trenérů ...a ten rekord v získaných bodech :) Žádný trenér neměl tak prominentní pozici … Motivátoři však zapracovali, neboť tak agresivně ještě Baník letos nehrál. Některým zkušeným hráčům, kteří chtěli jít příkladem, dokonce škodila přemotivovanost, např. Machovcovi, Mičolovi nebo Dostálovi. Pro přesnou přihrávku a kombinaci jim scházel klid a rozvaha. Paradoxně se objevily stejné chyby, jako při nedostatku motivace ;) :) Při osmi žlutých kartách pro Baník (!!!) je také div, že dohrál v plném počtu. Že se černoprdelník nesplet při tolika kartách. Piskoč Hrubeš měl na hosty, v tomto směru, jiný metr a vyvíjel směrem k Baníku nemístnou aktivitu. Tři žluté byly zcela oprávněné, dalších pět bylo uděleno ve stylu, každý tvrdší souboj na ostravské straně zažlutíme. ;) Co nás čeká příště ? :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Příspěvekod benfcb » úte 03. lis 2015 14:05:46

Cus Jendo,vidim ze to porad mydlis ve velkem ;) Kdyby mel Korytar gule,tak sam rezignuje. Ale je tu jedno ale. Kdo misto nej,kdyz tu nikdo nechce jit. A toho jsou si oba dva se Safym vedomi. Holzer do juniorky,Kasa do preboru. Odpoved na tvoji posledni otazku-Co bude dal? Jednoduse..upatlana remiza s Jihlavou,s ostatnima prohry a mame tu rekord ligy v poctu ziskanych bodu na podzim. Pan velkomozny v zime ohlasi,ze klub je jeste stabilizovanejsi nez kdy predtim. Prijdou nove tretiligove posily typu Zapaty a kecy o jiste uspesnem jaru. Naposlednich 10 kol se vrati Komnacky,zachrani ligu a velkomozny ho za odmenu vyhodi. Sanci dostane guru Helstyn,bo uz je na rade :mrgreen:
Odpoved pro ZSD: Sekacka vracena i s plnou nadrzi benzinu :)
Odpoved pro Hnatka: Vezmi uz toho trenera a usetri nas nervu :)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Příspěvekod ZSD » pát 06. lis 2015 13:26:34

Zdar bene, stačilo dát na jedno posekání, teď už to má junior přečerpané v autě ... ;)
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Příspěvekod ZSD » pát 06. lis 2015 13:31:03

Mno .... podle vyjádření Korytáře před zápasem to vypadá na Červenku asi hned do základu ? :roll:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Liberec – Baník 2 : 1 (1:0)

Příspěvekod d.rehacek » sob 07. lis 2015 18:37:28

Zdravím,tak k výkonu se nemá smysl moc vyjadřovat.Utkání by slušel výsledek 6:1,ale naštěstí golové kopačky jsi Liberec neobul.Opět hra,která nemá žádnou logiku.Mě stačí jsi pustit tiskovku před Plzní a poslouchat Korytáře.Ano-toto je trenér Baníku Ostrava.Jeho odpovědi a kecy mají přesně tu vypovídající hodnotu,proč jsme v lize k smíchu.Asi se někoho dotknu,ale to nebude nic nového,přesto:Nový majitel-spasitel,požehnání pilířům a důvěra v úspěch viz.Bazaly,přispívání na osobní účet-pardon,transparentní účet spasiteli,docházka na posezení se svým majitelem,pardon spasitelem do hospůdek,bojkot,který je k hovnu a všem krom bojkotujícím ukradený.Kurva chlapi,nemůže to být tak,že i ta druhá strana dělá něco špatně?Není na čase určité věci přehodnotit?Z diskuzí jsem se dočetl,že by bylo dobré požádat-do konce někteří používají slovo přitlačit sponzory tak,aby finanční tok tomu hňupovi skončil.Přitlačit :mrgreen: -k tomu raději nic.Otázka je jednoduchá-co by z toho měli?Ted danové úlevy,levná reklama utopená ve výdajích,pro některé reklama zdarma vzhledem k paušálním výdajům,možná i procenta z prodeje hráčů,jak jsem se někde dočetl apod.Sice tahle reklama a ted,není žádné bum,ale v opačném případě,že finanční tok bude zastaven,jaký bude jejich zisk?Žádné řešení nebude ideální,ale já bych raději viděl plný stadion,který pomůže klukům a zaroven opravdu hlasitě bude vyzývat a nazývat toho debila.A kecy typu,nebudu mu přispívat do kapsy,jsou opravdu jen kecy.Tak třeba dostanou kluci taky jednou výplatu.Chybí mi hlasitý odpor,ted pouze novináři sdělí,že fanoušci bojkotují a to je vše.Za chvíli,už to nebudou ani sdělovat.Prosím,berte jen jako úvahu!!!
Čau Bene:Čekám,kdy to koupíš,jsem připraven.Ted to fakt nejde:jsem pro chudáka drahý,po první schůzce zůstane prázdná kabina a bič na dobytek jsem jsi napsal Ježíškovi.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron