Baník-Slavia

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník-Slavia

Příspěvekod d.rehacek » ned 23. srp 2015 18:15:22

Dle trenérových slov hráči nastupovali do tohoto zápasu pod jeho obrovským tlakem a bylo evidentní,že má vše pod svojí kontrolou.Nejprve zkušeně poslal na beka Mondeka,pak zkušeně na druhého beka Holzera a v poločase nechal na hřišti Kukece,který měl z jeho tlaku velkou legraci.Nechci se pitvat v tom,že první půle hovno a v druhé jsme dokázali dostat Slavií pod tlak bez šancí.To k bodům stejně nepovede.Celkově je jasné,že kádr má navíc,ale nejde to z něj dostat.Když se podívám na soupisku Jihlavy,Bohemky,Olomouce,Brna či Zlína,pak nevidím důvod být na posledním místě s jedním bodem.Čekám samozřejmě boj o záchranu,ale tady se evidentně k žádnému boji nechystá a naopak se pokusíme udělat rekord v podobě nejrychlejšího sestupu-cca po 15kole.Co s tím?Můj názor je zbytečný,přesto jsi ho dovolím ventilovat.Na posílení kádru nejsou peníze,pokud odejde Frydrych a já doufám,že ano,pak by bylo dobré koupit hráče v podobné hodnotě do obrany.Pokud odejde Pavlenka do Jablek a ani tady bych se nebránil,pak útočníka v podobné hodnotě.Pokud neodejde nikdo,pak vycházím z toho,že logicky nebude nic nebo jen šašek v dresu.Základní věc je odvolání trenéra a příchod opravdového trenéra.To je priorita číslo jedna,když vynechám pseudopokusy o odchodu Šafy,příchodu šuplíkového sponzora či klauna v podobě Lojzy-promin Jiskro.Jen namátkou-včera jsme utkání odehráli se dvěma obránci a jedním z nich byl debutant.To jsme jako Barcelona?A to jsme jsi myslel,že fakt chlastá jen tu režnou,veliký to omyl.Mondek v prvních kolech ukázal,že je slušnou posilou za Štěpána,ale náš kouč ho totálně zazdil.Proč?Holzer-bohajeho,odehrál na tom postu cca 20 utkání a mohl za 45golů-s nadsázkou,tak kdy to ten trenér pochopí!!!To nemluvím o tom,že Holzer měl i slušné zápasy na levé záloze.Kde jsou jeho goly?Je toho na hovno hodně,ne-li vše,ale ten ožralec,který včera viděl jen 4 střely Slavie na bránu a z toho 3 goly je vrchol všeho.Hm,já jich viděl minimálně 10.A co je nejvíce zarážející,on stále v tuto chvíli není odvolán :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .My jsme Baník :!: :!: :!: :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod benfcb » pon 24. srp 2015 14:00:29

d.rehacek píše:Dle trenérových slov hráči nastupovali do tohoto zápasu pod jeho obrovským tlakem a bylo evidentní,že má vše pod svojí kontrolou.Nejprve zkušeně poslal na beka Mondeka,pak zkušeně na druhého beka Holzera a v poločase nechal na hřišti Kukece,který měl z jeho tlaku velkou legraci.Nechci se pitvat v tom,že první půle hovno a v druhé jsme dokázali dostat Slavií pod tlak bez šancí.To k bodům stejně nepovede.Celkově je jasné,že kádr má navíc,ale nejde to z něj dostat.Když se podívám na soupisku Jihlavy,Bohemky,Olomouce,Brna či Zlína,pak nevidím důvod být na posledním místě s jedním bodem.Čekám samozřejmě boj o záchranu,ale tady se evidentně k žádnému boji nechystá a naopak se pokusíme udělat rekord v podobě nejrychlejšího sestupu-cca po 15kole.Co s tím?Můj názor je zbytečný,přesto jsi ho dovolím ventilovat.Na posílení kádru nejsou peníze,pokud odejde Frydrych a já doufám,že ano,pak by bylo dobré koupit hráče v podobné hodnotě do obrany.Pokud odejde Pavlenka do Jablek a ani tady bych se nebránil,pak útočníka v podobné hodnotě.Pokud neodejde nikdo,pak vycházím z toho,že logicky nebude nic nebo jen šašek v dresu.Základní věc je odvolání trenéra a příchod opravdového trenéra.To je priorita číslo jedna,když vynechám pseudopokusy o odchodu Šafy,příchodu šuplíkového sponzora či klauna v podobě Lojzy-promin Jiskro.Jen namátkou-včera jsme utkání odehráli se dvěma obránci a jedním z nich byl debutant.To jsme jako Barcelona?A to jsme jsi myslel,že fakt chlastá jen tu režnou,veliký to omyl.Mondek v prvních kolech ukázal,že je slušnou posilou za Štěpána,ale náš kouč ho totálně zazdil.Proč?Holzer-bohajeho,odehrál na tom postu cca 20 utkání a mohl za 45golů-s nadsázkou,tak kdy to ten trenér pochopí!!!To nemluvím o tom,že Holzer měl i slušné zápasy na levé záloze.Kde jsou jeho goly?Je toho na hovno hodně,ne-li vše,ale ten ožralec,který včera viděl jen 4 střely Slavie na bránu a z toho 3 goly je vrchol všeho.Hm,já jich viděl minimálně 10.A co je nejvíce zarážející,on stále v tuto chvíli není odvolán :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .My jsme Baník :!: :!: :!: :mrgreen:

Cus Hnatku,musim se smat jak jsi v minulem prispevku psal,ze se tesis na utkani. A skoncilo to 1:3 :mrgreen: Mozna to vezme Danek a Korytar bude odklonen k juniorce. Jsem rad ze jsi v poradku a mandarinky netreba. Ochutnal jsem tu fixinelu...rozpusti ti v tele usazeniny a veskery bordel. Doporucuje ji 10 z 10 alkoholiku,se mnou uz 11 ;) Tesim se jak v pauze ted prijde Strihavka,ne ten zpevak i kdyz tady je to uz jedno. A jeste Kysela misto tveho oblibence. Jinak je to komedie,tem hracum je jedno jestli sestoupi. Presto jsem hrdy ze fandim BANIKU! Preji ti pevne zdravi po utkani na Dukle :D
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 24. srp 2015 19:21:36

Zdruv ! Křeťuv iSport.cz článkem, viz. :arrow: http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-spo ... parta.html zkomplikoval Frydovi snění o příjemné pražské kariéře v ACS a připomněl, že z Baníku se do tohoto klubu neodchází bez následků. :D Možná, že mu nezbude nic jiného, než nastoupit dráhu Míry Spartakoviče :lol: Davide souhlas, do puntiku, s Tvým vtipným sumářem. Tlačili, až se posrali :) S tím tlakem to byla psychologická chyba trenéra. Je známo, že Chceme je vždy lépe, než Musíme. Stryk Jaryn pravil, že jak je tam to Mus..., tak to nikdy nefunguje :)
Davor prý přemluvil trenéra, „ať ho nestřídá, že se v druhém poločase zlepší“ :lol: O cosi se zlepšil, ale žádná sláva to nebyla, nicméně tolik hrubých chyb, jako v 1.pol. ? Přičemž něco podobného převedl ve Zlíně ! Na koho má trenér potom spoléhat ? Každý fanda vidí, že Baník už dva roky potřebuje solidní krajní beky, jen trenéři si mysleli, že to odehrají s juniorskými odchovanci Vengřinkem a Helešicem. Když přijdou solidní stoper, alespoň jeden bek a silový útočník – střelec, tak půl bídy. Když to vedení nesplní, je plně odpovědno za případné špatné sportovní výsledky. Radek, byť to nepřiznal, postupně zjišťuje, že někteří hráči, s nimiž počítal, nemají potřebnou výkonnost a bojovnost. Vše mělo být vyřešeno, včetně odchodů a příchodů do letní přípravy a ne sestavovat tým a prodávat během ligy, za pochodu – zřejmě, zejména v tom je hlavní amatérismus sportovního vedení Baníku. K vlastnímu zápasu :
STATISTIKY : Střely celkem – 10/12, střely na branku - 5/10, držení míče – 59/41 %, rohy – 6/6, fauly – 12/21, žluté karty – 1/3.
Piskoč Hrubeš v několika případech poškodil Baník. Kdy už doma budou pískat alespoň rovinu ? Komis pikočů nelze brát na lehkou váhu :D Baník sehrál v podstatě nešťastné utkání, ač měl celkově více ze hry, ve 2. poločase se hrálo prakticky na jednu bránu, tak udělal v obranné fázi tři hrubky, SKS jen jednu. Dvojnásobný počet střel na bránu svědčí o větší produktivitě vítěze a větší zkušenosti v koncovce, s tím že brejky do chybující obrany FCB byly nebezpečnější. I když se muselo vyhrát, nebyla taktika stanovená Korytářem nejlepší. I experti se shodli, že tak mladý tým nemá na to převzít otěže hry a dlouhou a trpělivou kombinací dobýt branku. Taktika SKS byla chytřejší, hrát většinou ze zataženého bloku, čekat na chyby a brejky. Asi takhle měl hrát právě Baník.
Nejlepším hráčem FCB byl jednoznačně Ježdík. Ode mně má absolutorium, neudělal žádnou chybu a mnohokrát tým podržel a dobře rozehrával, např. 18 + 19 min. (krásný pas na Holzera, který to pak zkazil) + 29 (zastavuje brejk po chybě Holzera) + 33 (zastavuje brejk) + 38 (hasí chybu Mondeka) + 43 ( obranný zákrok ve středu a založení akce) + 78 (hasí chybu Šichora získává na sebe faul). Debut Honiše byl úspěšný, dobré vedení balonu i rozehrávka. Pár chybiček tam bylo, ale nic zásadního. Oba stopeři se musí ještě naučit vystupovat k soupeřovým útočníkům, podobně jak to dělá Latka. Davorovi a Holzerovi by měli zakázat pobyt ve vlastním vápně při útoku soupeře :-) Engelmann nebyl vidět ani ve Zlíně, nesplňuje očekávání trenéra – i on byl zralý na střídání už po poločasu. Kraje také nejsou ideálně pořešené. Mišák, po dlouhé době v základu dal konečně gola a hlavičku po Davorově rohu na přední tyč vytáhl branař se štěstím – takže celkově dobrý výkon, i když před střídáním už tam byly chyby. V záloze chyběl Mensah, s Ježdíkem jsou dobrá dvojka. Pavlenka potvrdil, že vybíhat neumí, když vyběhnu, musím mít balon a měl podíl na třetím gólu. Azevedo v prvé půli na střídání, ve druhé se zlepšil krásně vystřelil v 67 min., podílel se v kombinaci s Holzerem na gólu Mišáka, celkově byl v závěru velmi aktivní. Mondek se na pravym beku trápil, spáchal hrubky v 21 min. (brejk Štohanzla) + 55 (míjí centr na Škodu ve vápně) +65 (Štohanzlova šance) + 82 ( ztráta ve středu, brejk řeší Pavlenka) + 85 (chybná střela do hráče a brejk). Alispahič sice nastoupil až v 81 min. ale hrál příliš stažený, vyrobil jen dvě chybné přihrávky a bohužel ve vápně nepomohl.
Bene napsal jsi to hezky – také jsem hrd, že fandím Slezske :) Doufám, že jedeš na Duklu.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod vvss » úte 25. srp 2015 10:36:01

d.rehacek: já ti dám klauna Lojzu !!!! :D Na banicek.com, pekeno spekuluje o tom že je znovu otevřena otázka jeho příchodu do Baníku (včetně humorné scénky z jednání), mne se ani nemusíš ptát, já bych byl pro všemi deseti. Pořád lepší, než tvůj idol z Prahy - pan pražská olympiáda. Ale moc tomu nevěřím, vzhledem k tomu že se upsal Kotletě Brno. Co říct k zápasu ? Já vlastně ani nevím, možná to, že mne mile překvapil mladý Honiš, v lecčems mi připomínal Baranka, když ho taky hodili do vody. Ale éto vsjo. Určitě pokud odejde Frydrych, souhlasím, že moc velká škoda to nebude. Spíš mne serou ty kraje. Náš umývač nádobí dovede Lučiče, který na levém beku rozhodně nebyl horší nez chudák Holzi, ale je odejit.... To samé pravá strana. A tak tam topíme jakžtakž schopné záložníky. U mne je Korytář stejný level jako Frňákovník a bojím se, že on nemá na to, aby kluky vyburcoval alespoň k jednomu takovému zápasu,jako byl na jaře ten se Spartou, kdy to odjezdili.
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod d.rehacek » úte 25. srp 2015 17:22:22

vvss píše:d.rehacek: já ti dám klauna Lojzu !!!! :D Na banicek.com, pekeno spekuluje o tom že je znovu otevřena otázka jeho příchodu do Baníku (včetně humorné scénky z jednání), mne se ani nemusíš ptát, já bych byl pro všemi deseti. Pořád lepší, než tvůj idol z Prahy - pan pražská olympiáda. Ale moc tomu nevěřím, vzhledem k tomu že se upsal Kotletě Brno. Co říct k zápasu ? Já vlastně ani nevím, možná to, že mne mile překvapil mladý Honiš, v lecčems mi připomínal Baranka, když ho taky hodili do vody. Ale éto vsjo. Určitě pokud odejde Frydrych, souhlasím, že moc velká škoda to nebude. Spíš mne serou ty kraje. Náš umývač nádobí dovede Lučiče, který na levém beku rozhodně nebyl horší nez chudák Holzi, ale je odejit.... To samé pravá strana. A tak tam topíme jakžtakž schopné záložníky. U mne je Korytář stejný level jako Frňákovník a bojím se, že on nemá na to, aby kluky vyburcoval alespoň k jednomu takovému zápasu,jako byl na jaře ten se Spartou, kdy to odjezdili.

Ahoj,tak tato spekulace má obrovskou šanci stát se realitou :mrgreen: .Překvapím tě,ale i ten Lojza je lepší než váš spasitel :mrgreen: .Idol-neblbni,jen to není debil a to mám rád.Debila tam máme teď a o výsledku jsi snad nemusíme ani povídat.A to ještě není konec,bůh ví,kam to ještě dojde.Jinak Honiš,Frydrych,Frnka,Korytář,Baranek atd.,se vším naprosto souhlasím.Tuž jak za starých časů,fotbalově podobné názory,ale tam nahoře,tam máme pořád ten stejný problém :mrgreen: .Jinak to drobné rýpnutí s Lojzou je záměr,musím tě donutit k diskuzi,je nás tu poskromnu. ;)
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod d.rehacek » úte 25. srp 2015 17:34:55

Čau Bene,vždycky,jak se na něco výrazněji těším,tak to dopadne katastrofou.Takže nic nového.Jestli to vezme Daněk,což je zajímavá myšlenka,tak se oběsím.Aby to bylo happy,tak na mandarovníku.Korytář,ten by měl být odkloněn na alkohol-ní stanici.Tak Střihavka,no,jsem 12 odborník.S tou hrdostí jsi to napsal hezky,taky jsem hrdý Baníkovec a navždy budu,ale nechci se jednou smiřovat s tím,že přesně to bude znít,jsem hrdý Baníkovec i přesto,že žádný Baník neexistuje-hrozný to pocit.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod vvss » úte 25. srp 2015 17:41:40

No mně hlavně pobavila ta pekeneho poznámka jak Šafarčíkovi lidé údajně s prosíkem naháněli po OV nasraného Lojzu, který z jednání odjel. I když to zdaleka nemusí být pravda, pro mně to bylá nádherná, skoro až ukájející představa :D
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod d.rehacek » úte 25. srp 2015 17:44:56

Čau Jeníku,tak rozbor jako vždy perfektní.Už několikrát jsem se chtěl zeptat,tak ted:vždy popisuješ momenty včetně času-jak to děláš?Máš tak skvělou pamět nebo jsi děláš poznámky či jsi to nahráváš a poté zapisuješ?Prozraď něco ze své kuchyně ;) .Já jsi taky vybavím hodně z průběhu zápasu,ale obranné zákroky v 26,35,67 min apod.,tož na to nemám pamět.Další zajímavá úvaha je s tím musíme-chceme.Když se nad tím zamyslím,tak to byl opravdu špatný psychologický tah.Dobrý postřeh.Jinak myslím přichází rozhodující chvíle,tedy repre pauza,jestli nedojde aspoň k částečnému doplnění a nejlépe i na trenérském postu,bude to hodně zlé.V zimě je samozřejmě taky prostor,ale ta ztráta může být děsivá a nereálná k dostižení.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod d.rehacek » úte 25. srp 2015 17:54:46

vvss píše:No mně hlavně pobavila ta pekeneho poznámka jak Šafarčíkovi lidé údajně s prosíkem naháněli po OV nasraného Lojzu, který z jednání odjel. I když to zdaleka nemusí být pravda, pro mně to byla nádherná, skoro až ukájející představa :D

To věřím :D .Neber to nijak rýpavě,já bych ho v tuto chvíli také uvítal,ač nejsem jeho příznivec,ale nemám ten pocit,že má o Baník zájem.I on je především obchodník a teď by to bylo dlouhodobě jen o výdajích.Jedna věc je kecat pro veřejnost a druhá je realita z jeho pohledu.Ani on není debil.To nemluvím o Brnu apod.A pekeno-no,nevím,zda-li ten je top informátor.Až to vypustí se vší vážností třeba Kulajar,pak zpozorním. Ted to je jen tláchnutí do větru.Ale chápu,že jsi tu představu,jak za ním utíkají užíváš :D
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Slavia

Příspěvekod vvss » stř 26. srp 2015 10:34:52

Bohužel to bude o výdajích pro kohokoliv, kdo by Baník chtěl. Situace je taková, že díky Šafyho klanu teď Baník nesežene sponzora, nesežene pořádného hráče, zkrátka tady nikdo nechce jít. A to jsme "PPP" a jeden nejstabilnějších klubů v zemi, nechápu .... :D Když to tady šel Lojza zachraňovat minule po Palyzovi a spol., musel se rychle zbavit Sionka s Bolfem, teď bohužel žádné exkluzivní zboží k prodeji nemáme. A následný jackpot s Barošem se už taky opakovat nebude. Bojím bojím, že nás čeká poslední sezóna v lize.
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron