Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 15. srp 2015 20:07:58

Zápas pro bulvár jak dělaný. Zjišťuji, že toto moravsko-slezské derby ukázalo, že pokud se toho hodně nezmění bude zle, resp. že už zle je. Trenér má pořád problém se základní sestavou, zejména s obrannou čtveřicí. Tým nebyl po psychické stránce dobře připraven a taktika pro zápas nebyla dobře postavena. Hráči jsou nedisciplinovaní a za svůj klub nebojují. Drtivou většinu osobních soubojů všichni hráči Baníku prohrávali. Není koho pochválit. S fyzickou kondicí hráčů to také nebude valné. S vedrem se hráči Zlína vypořádali lépe. Pominu-li špatný výkon piskoče Lulínka, který asi upřel Baníku penaltu a jeho chyb zejména ve druhém poločasu bylo více, není se na co vymlouvat. První poločas katastrofální. Kaša + Mensah vrchol chyb a nedisciplinovanosti. Kaša byl u prvního gólu a navíc byl vyloučen. To je reprezentant ? Junior Honiš by zahrál lépe. Mondek hořel na beku stejně jako Holzer. Centry a průniky do vápna z obou stran se jen valily.
Myšlenku, že by Baník mohl hrát na chvostu tabulky, blíže středu, mohu Davide prozatím opustit. Kolik ti kopalisti při rozpočtu cca 75 mil. berou ?
Když demolují "fanoušci " při rozlučce vlastní Bazaly, tak proč ne jiné stadiony. Baničku my jsme s tebou ... Adresný ticketing byl pro tuto sezónu Fačrem zrušen, tak proč nedat důvod pro jeho obnovení ;) Jsem zklamán, jako první nástřel k tomuto tématu by těch pár řádek mohlo stačit. Ráno moudřejší večera :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Příspěvekod benfcb » stř 19. srp 2015 13:38:05

Ahoj Jendo. Banik by se ve Zline herne nezvedl ani kdyby fans neprerusili utkani. Bohuzel sestup nas letos nemine,ale mozna se jim leccos procisti. Fryda do Sparty? :mrgreen: Davide neprozivej to tak,do ktere nemocnice chces prinest Birrel a jednu mandarinku ;) A nebo mam poslat rovnou Korytare....s reznou? :D
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Příspěvekod Jenda Ostravak » čtv 20. srp 2015 11:30:02

Zdruv Bene !
Klidek, do sestupu ještě daleko. :) Ve Zlíně byla po poločase bouřka v kabině. Druhý poločas už začal hrát Baník lépe a o tom, že nedosáhl na body rozhodly čtyři faktory. 1. Narh bohužel vyřešil svá dvě sóla - gólovky opačně ( v prvním případě měl udělat kličku doleva a ve druhém měl vystřelit ) a neskóroval, čímž potvrdil své výkyvy ve střelecké potenci. Venca Daněk by měl na něm zapracovat. 2. Po brainstormingu byli někteří hráči ( Kaša, Mensah, Šichor ) přemotivováni, jinak si nelze vysvětlit jejich zkraty, což mělo za následek vyloučení. Šichor je nevyzrálý pro kaprligu, po úderu od Holého se měl okamžitě skácet k zemi a nechat se pět minut oživovat – divadlo by bylo ještě dokonalejší :D Současný kádr neumí hrát proti deseti, natož v deseti proti jedenácti. 3. Piskoč Baník poškodil, měl vyloučit provokatéra Holého a pískat pro Baník penaltu po faulu ve vápně na Azeveda v 66 min., v 15 min. nastavení jde Alispahič s balonem do šancovního brejku a piskoč jeho vyhraný souboj hodnotí opačně jako jeho faul ...atd. 4. Přerušení zápasu v 70 min. uškodilo spíše Baníku než ševcům. „Peníze nesmrdí“ a proto případný odchod Frydy do ACS ? Bylo by to jednoznačně porušení nepsaných tradic, jak ze strany hráče, tak majitele. :evil: Svého času to provedli Petera s Matušovičem, což Fans dodnes nezkousli. Po dlouhé době dal Šafy rozhovor pro aktuálně.cz, viz. :arrow: http://sport.aktualne.cz/o-frydrycha-us ... 590604f2e/
kde odchody Frydy i Pavlenky nevylučuje, ale s poznámkou, že "Případné změny by každopádně musely proběhnout tak, abychom ještě zvládli zajistit náhradu..." Takže buď do 22. září, nebo až v zimě. Něco mě říká, že to bude již v tom prvním termínu a to by byla chyba. Na Frydu, jako hráče mám podobný názor jako David, přesto jeho univerzálnost stoper – pravý bek, by se musela nahradit příchodem dvou hráčů. Pokud by přišel pravý bek a stoper, pak jsem pro, ale ne do ACS.
Trenér má asi hodně zakázek, že se nemá čas zastavit na kus řeči. :)
Bazaly si zajdu ještě užít na mače juniorky, hrává na hlavním hřišti, např. v nedělu ve 14:00 s Vysočinou. Tuž piště synci :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Příspěvekod vvss » čtv 20. srp 2015 15:35:15

Cus lokotko, tak ctu ze je Frydrych na odchodu z nejstabilnejsiho klubu zemekoule, tak jsem si nevim proc na tebe vzpomel ...... :D :D
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Zlín - Baník 2 : 0 (1:0)

Příspěvekod d.rehacek » sob 22. srp 2015 16:44:53

Zdravím vás pánové a nepřispívající dámy.Tuž nechejte mě trošku odpočinout.Jako fanoušek Baníku Ostrava mám zdravotní komplikace,které způsobuje extrémně stresové vypětí z nefachčenků,diletanství,přecházející od smutku ke kyselému humoru.Ještě maličko ke Zlínu:to,že naše režná z lavky zazdí levou stranu v podobě Holzera jsem čekal,ale že k tomu přidá i pravou v podobě Mondeka,tak to chce kuráž.Jak se říká,ted do druhé nohy.Kaša-cítím ten trest na 3 zápasy,jako velké posílení pro následující duely.Díky,pandrholové.Francis-tak průměr má 2 goly za sezonu,tudíž na lavku,protože limit byl dovršen.K ostatním jen krátce-grc.Jeníku,souhlas,že k sestupu je ještě daleko,ale po dnešku může být udržení prvoligové příslušnosti ještě dál.Bene,tady mandarinka už nepomůže.Korytář to řeší chlastem,přemýšlím co mám zvolit já.Nevíš,jak chutná fixinela?VVSS-Ahoj Jiskro,taky jsem jsi na tebe vzpomněl,potkal jsem Lojzu a viděl tebe :o .Čím to bude?Ted vážně,bylo by dobré,kdyby jsi zašel na pokec častěji,já bych to uvítal!Na závěr jsem jsi nechal zprávu tohoto roku,odchází můj oblíbenec.Šafo díky a pokračuj.Ted je na řadě celá obrana,pak Foltyn,Šichor,Šašinka a ty se k nim přidej.Nezapomen,že tady čekají kluci na svoji šanci,Ben je mladý,Jenda zkušený a vvss má zkušenosti z Hrušova.Pokud je tvoji podmínkou na lavce chlastat,pak jsem ochoten se pro Baník obětovat.No nic,dneska se těším jak malý Jarda,tak snad přijdou 3 body.Je to asi za poslední 4 roky 78 existenční zápas,to by zasloužilo 3-bodový zisk.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron