Kdo by mel trenovat Banik?

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod benfcb » úte 02. čer 2015 18:39:40

Tak nam skoncila dalsi uspesna sezona,ktera bohuzel pohary (dle Onasise) neprinesla. Nevadi,je tu prece novy rocnik a tentyz cil. Jen by to chtelo asi trochu lepsiho trenera. Udelame si malou anketku..nahodim nejake jmena,vy si muzete dohodit i sva....a)Pepik Hnatek alias David Rehacek...b)V. Petrzela...c)duo Kotrba-Csaplar...d)duo Yamaha...e) F.Straka...f)M.Svedik...g)K.Marko...h)V.Lavicka...ch)John Ulicny...i)F.Komnacky...j)Safy bude trenovat sam...k)nekdo jiny... :)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod Ivo » stř 03. čer 2015 20:15:21

Bude too Komňacký :D
Ivo
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. úno 2014 16:50:55

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod ZSD » čtv 04. čer 2015 17:31:03

benfcb píše:Tak nam skoncila dalsi uspesna sezona,ktera bohuzel pohary (dle Onasise) neprinesla. Nevadi,je tu prece novy rocnik a tentyz cil. Jen by to chtelo asi trochu lepsiho trenera. Udelame si malou anketku..nahodim nejake jmena,vy si muzete dohodit i sva....a)Pepik Hnatek alias David Rehacek...b)V. Petrzela...c)duo Kotrba-Csaplar...d)duo Yamaha...e) F.Straka...f)M.Svedik...g)K.Marko...h)V.Lavicka...ch)John Ulicny...i)F.Komnacky...j)Safy bude trenovat sam...k)nekdo jiny... :)


Zduř, vidím to na JUDr. Sokola nebo potom trenérský tým, jako měla Kanada na OH .... :lol: :shock:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod Jenda Ostravak » pát 05. čer 2015 8:46:58

Zdruv ! Vidím to na variantu pod písmenem k) - někdo jiný :) Trénovat bude duo Radomír Korytář s asistentem Petrem Samcem. Je to, v současných špatných časech, nejekonomičtější varianta :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod benfcb » ned 07. čer 2015 9:29:16

Diky vsem 44 clenum za zucastneni.. :) Nejvic mne zklamal Pepik-David :mrgreen: Jenda ma asi pravdu,ale kdyz jsem to psal tak toto venku jeste nebylo. Vsichni tri zucastneni ankety mohou za odmenu navstevovat banik ve vitkach ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod Ivo » pon 08. čer 2015 16:03:08

Super odměna, dík. :twisted:
Ivo
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. úno 2014 16:50:55

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod ryszek » úte 09. čer 2015 0:19:48

správně bude možnost J), předem děkuju za odměnu :lol:
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod d.rehacek » sob 11. črc 2015 19:15:21

benfcb píše:Diky vsem 44 clenum za zucastneni.. :) Nejvic mne zklamal Pepik-David :mrgreen: Jenda ma asi pravdu,ale kdyz jsem to psal tak toto venku jeste nebylo. Vsichni tri zucastneni ankety mohou za odmenu navstevovat banik ve vitkach ;)

Čau Bene,tuž omluva za ignoraci tvé ankety,ale víš,že většinu léta netrávím v této krásné rozvíjející se zemičce a internet sleduji z dálky jen matně,abych nepoštval rodinu ;) .Jediná správná možnost byla A,bohužel však Šafa zase šlápl vedle.Pokud budu mít informační šum,tak sorry,zatím jsem vše sběhl letmo.Korytář-pokud za místo zaplatil 3-letým rozpočtem,pak tomu rozumím,jinak horší varianta než Frnka.Osobně bych ho nepustil ani foukat kopačáky.Posily-tak jako vždy jim dám čas,ale největší posílení mužstva se nedostavilo.Opět v týmu zůstává většina kopáčů a to je vlastně to největší oslabení.Nebudu chodit daleko,bo toho moc nevím,ale aktuálně dnes prý na hřiště vyběhla zahajovací sestava pro novou sezonu.Tak tedy Frydrych na stoperu-tuž to máme jistých 95 obdržených golů po 30 kolech,myslíš,že jich nastřílíme více?Mám obavu,ale jen malinkou,že se to nepovede.Jinak kdesi jsem zahlédl,že ho chtěli za 5,5mil a Baník nechce jednat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Asi jeho cena bude stoupat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Bohajeho,řekni tomu presidentovi,at to už nefetuje.Holzer vlevo na beku,Korytář prý Áčko sleduje neustále i když nebyl na lavce.On toho Holzera na beku nikdy neviděl?Sorry,nedá se to vydržet,debil,debil,debil.Záloha Foltýn,Matěj-Korytář vypadal,že chlastá jen pivo,ale tady pojede režná se zelenou ve velkém.No nic,těším se na novou sezonu,ta bude jistě velmi zajímavá.Evropa se třese.A co fans,prý stále bojkot?Rozhodl jsem se taky bojkotovat,nebudu jezdit na výjezdy :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod benfcb » úte 14. črc 2015 15:50:18

d.rehacek píše:
benfcb píše:Diky vsem 44 clenum za zucastneni.. :) Nejvic mne zklamal Pepik-David :mrgreen: Jenda ma asi pravdu,ale kdyz jsem to psal tak toto venku jeste nebylo. Vsichni tri zucastneni ankety mohou za odmenu navstevovat banik ve vitkach ;)

Čau Bene,tuž omluva za ignoraci tvé ankety,ale víš,že většinu léta netrávím v této krásné rozvíjející se zemičce a internet sleduji z dálky jen matně,abych nepoštval rodinu ;) .Jediná správná možnost byla A,bohužel však Šafa zase šlápl vedle.Pokud budu mít informační šum,tak sorry,zatím jsem vše sběhl letmo.Korytář-pokud za místo zaplatil 3-letým rozpočtem,pak tomu rozumím,jinak horší varianta než Frnka.Osobně bych ho nepustil ani foukat kopačáky.Posily-tak jako vždy jim dám čas,ale největší posílení mužstva se nedostavilo.Opět v týmu zůstává většina kopáčů a to je vlastně to největší oslabení.Nebudu chodit daleko,bo toho moc nevím,ale aktuálně dnes prý na hřiště vyběhla zahajovací sestava pro novou sezonu.Tak tedy Frydrych na stoperu-tuž to máme jistých 95 obdržených golů po 30 kolech,myslíš,že jich nastřílíme více?Mám obavu,ale jen malinkou,že se to nepovede.Jinak kdesi jsem zahlédl,že ho chtěli za 5,5mil a Baník nechce jednat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Asi jeho cena bude stoupat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Bohajeho,řekni tomu presidentovi,at to už nefetuje.Holzer vlevo na beku,Korytář prý Áčko sleduje neustále i když nebyl na lavce.On toho Holzera na beku nikdy neviděl?Sorry,nedá se to vydržet,debil,debil,debil.Záloha Foltýn,Matěj-Korytář vypadal,že chlastá jen pivo,ale tady pojede režná se zelenou ve velkém.No nic,těším se na novou sezonu,ta bude ji :mrgreen: stě velmi zajímavá.Evropa se třese.A co fans,prý stále bojkot?Rozhodl jsem se taky bojkotovat,nebudu jezdit na výjezdy :mrgreen:

Ahoj Pepiku :mrgreen: Doufam ze posles nejake selficka z teplicka ;) Jinak mas pravdu,cely banik jde do kytek a Onasis je vysmaty. Lze jak je klub stabilizovany a neumi ani zaplatit Stepana. Jedina posila Mondek,kdo to je? Jednoho jsem znal,ale to byl Laco a ten kopal kanaly. Tuz co,dotace dorazi,ten rizek s chlebem usmazime a kdyz si nekdo z hracu a treneru cosi dovoli,tak je vyrazime. Ve 2 lize se vzdy radoby trener vzdy najde. V zime budeme predposledni,Onasis vyhlasi sve vety-muzstvo se sehrava a trener zustava. K vanocum dostaneme jako darek noveho trenera Jeronyma Lizatka,ktery trenoval 4 Armenskou ligu a jednou se dostal do cvrtfinale tamnejsiho poharu. Byl dlouhodobe sledovan a my mu verime. :roll: Byt fanouskem baniku je opravdu radost. No nic,jdu pokecat za Lacem jestli on neni ten Mondek a po praci nekope za Nejlepsi u nas :D
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Kdo by mel trenovat Banik?

Příspěvekod d.rehacek » sob 18. črc 2015 18:46:30

Čau Bene,tak počkal jsem na generálku,abych se omluvil všem dotčeným,ale asi z toho nic nebude.Opět Frydrych na stoperu,opět Holzer vlevo,opět Matěj na hřišti,opět geniální tah pana trenéra střídání Kaša-Šichor v 87.minutě.Frnka byl amatérský šašek,ale až budeme srovnávat tohoto tajtrlíka,pak Frnka bude trenér s velkým T a to je hodně smutné.Doufám,že už zítra bude odvolán,i to je však pozdě!!!Tuž toužíš po selfíčku jo,tak to tě zklamu,když vidím svoji 13-letou dceru,co předvádí viz.telefon či tablet,pak slovo selfíčko je mojí noční můrou.Hold asi už jsem starý blbec :shock: .Jinak ve mě začíná převládat pocit,že za všechno může spasitel drtivé většiny fanoušků,ale to co ti zmrdi předvádí na hřišti,to nějak fanoušci nevidí či nechcou vidět.Ono vždycky je lepší ukázat na jednoho,jak typicky české.Ten tým je určitě slabší,ale dostávat takové rance od Karviné apod.,tak to podle mě není jen o majiteli.On to sice řídí,ale narážím na to,jak jsi skoro v každém rozhovoru hráč bere do huby fanoušky,jak jsi jich váží,jak jsou skvěli a další sračky.A tyto jejich výkony,to je to vážení?Bylo tam 1020 fans a evidentně je měli u pi..Já mám u prdele,jestli mám v pátek ve schránce kartu,ale daleko více mi vadí,že jsi ten pitomec neví s nimi rady.Kdy rozdal pokuty?Kdy kopl líné prase do B týmu,atd.Neumí to,nemá páky a hráči ho i fans mají v pi..a vo tom to je.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron