fc humberto-fc slovácko

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod d.rehacek » stř 22. dub 2015 19:57:01

Zdravím,omlouvám se,že jsem jsi založil nové vlákno,ale mám rád přesnost.Fc Humberto jsi rozbalil svůj stan v sobotu na Bazalech.Diváků bylo po skromně,ale na takový cirkus to bylo až moc.Přesto zvěřinec je opravdu bohatý,v čele se svým prasetem alias principálem.Musím však ocenit,že jako šašek je mimořádně nadaný.Pan klaun Frnka nejspíš nepochopí,že s trotlama na hřišti jako je Sukup či Foltýn,nelze udělat díru do světa.Je to trenér,který nerozhoduje nebo je to trenér,který je debil nebo trenér,který ve skutečnosti trenérem není?Vždycky mám na všechno odpověd,třeba i blbou,ale to je šifra ansábl.Prý jsme hráli do 35.minuty výborný fotbal,tuž asi jsem zabloudil do jiného stanu.Já viděl jen loudajícího soupeře,který správně zanalyzoval,že stačí z 20% přepnout na 35% a 3 body budou doma.Pro Slovácko je tento zápas velikým zklamáním,protože 0:8 by utkání slušelo.Už proti Bohemce to byl zvlášť v prvním poločase obrovský grc,kdy i to zvracení je zajímavější.Zhruba před rokem jsem v krizi psal,že totálního dna,jsme se stále nedotkly a musím suše konstatovat,že stále ne.To jsi myslím po dnešním vyjádření šaška na adresu týmu a komedii ubožáka Palyzy.Otázek mám obrovskou zásobu a kdyby aspoň na některé někdo znal odpověď,budu rád.Kdy ukončí šašek své vystoupení?Jsme ještě před přestávkou představení nebo aspoň už za ní?Začne pan trenér klaun na židli i další sezonu?Není Sukup nevlastní syn šaška?Kolik se bere za takto odvedenou práci?Cukr nebo bič?Ví hráči,jak vypadají bankovky?No nic,je třeba jsi zvykat,že jsme jen obyčejný cirkus,na který lidi prostě v slušném počtu chodit nebudou,protože to ubohé vystoupení těch artistů a zvířat nikoho nezajímá a nic nepřináší,krom nervů.Šaška máme perfektního,o tom žádná,ale co z toho,když to není legrační!!!
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod foxbox » čtv 23. dub 2015 11:43:38

Jen bych skromně přispěl pro ty co nestihli dnešní Sport, článkem o tom jak je vše na dobré cestě a vedení to má plně pod kontrolou :D ...
http://uloz.to/xs99oQug/spban23-jpg
foxbox
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. úno 2014 20:01:54

Re: fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod benfcb » čtv 23. dub 2015 13:19:33

d.rehacek píše:Zdravím,omlouvám se,že jsem jsi založil nové vlákno,ale mám rád přesnost.Fc Humberto jsi rozbalil svůj stan v sobotu na Bazalech.Diváků bylo po skromně,ale na takový cirkus to bylo až moc.Přesto zvěřinec je opravdu bohatý,v čele se svým prasetem alias principálem.Musím však ocenit,že jako šašek je mimořádně nadaný.Pan klaun Frnka nejspíš nepochopí,že s trotlama na hřišti jako je Sukup či Foltýn,nelze udělat díru do světa.Je to trenér,který nerozhoduje nebo je to trenér,který je debil nebo trenér,který ve skutečnosti trenérem není?Vždycky mám na všechno odpověd,třeba i blbou,ale to je šifra ansábl.Prý jsme hráli do 35.minuty výborný fotbal,tuž asi jsem zabloudil do jiného stanu.Já viděl jen loudajícího soupeře,který správně zanalyzoval,že stačí z 20% přepnout na 35% a 3 body budou doma.Pro Slovácko je tento zápas velikým zklamáním,protože 0:8 by utkání slušelo.Už proti Bohemce to byl zvlášť v prvním poločase obrovský grc,kdy i to zvracení je zajímavější.Zhruba před rokem jsem v krizi psal,že totálního dna,jsme se stále nedotkly a musím suše konstatovat,že stále ne.To jsi myslím po dnešním vyjádření šaška na adresu týmu a komedii ubožáka Palyzy.Otázek mám obrovskou zásobu a kdyby aspoň na některé někdo znal odpověď,budu rád.Kdy ukončí šašek své vystoupení?Jsme ještě před přestávkou představení nebo aspoň už za ní?Začne pan trenér klaun na židli i další sezonu?Není Sukup nevlastní syn šaška?Kolik se bere za takto odvedenou práci?Cukr nebo bič?Ví hráči,jak vypadají bankovky?No nic,je třeba jsi zvykat,že jsme jen obyčejný cirkus,na který lidi prostě v slušném počtu chodit nebudou,protože to ubohé vystoupení těch artistů a zvířat nikoho nezajímá a nic nepřináší,krom nervů.Šaška máme perfektního,o tom žádná,ale co z toho,když to není legrační!!!

Ahoj Davide,uz jsi po Bohemce vystrizlivel? A zalozil sis nove vlakno jo,kvuli presnosti? :) Jelikoz je sef Humberta muj nevlastni bratr,tak znam odpovedi na tvoje otazky :mrgreen: 1-Sasek nemuze ukoncit sve vysoupeni z jedineho duvodu a ten je,ze jeste Banik neni vydojen uplne. 2-Nejsme ani pred,ani za prestavkou predstaveni. Jsme uz ve fazi,kdy predstaveni skoncilo a klaun v pronajate satne si umyva barvy ze tvare a tygri i jejich cvicitel nemaji ani veceri. 3- Klaun bude pokracovat,kdyby ne bracha by musel priznat svoji chybu z jeho angazovanim a to se v nasi rodine nenosi. 4-Sukup neni synem trenera,jsou jen vzdaleni pribuzni. Ale to si nech prosim pro sebe! Ale nevlastni syn Frnky je Francis Narh. Jako mladik byl na stazi v Ghane a tam se to stalo :roll: Chteli mu dat jmeno FRnka Narh,nakonec zvolili aspon FRencis. 5-Bere se od 10 k do 80 k,Bary je jinde. 6-Cukr na hrace,bic na fanousky. 7-Ano,hraci vi jak bankovky vypadaji,ale ne ty z vyplaty. Ale ty z Fortuny znaji velice dobre :lol:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod d.rehacek » čtv 23. dub 2015 19:59:46

foxbox píše:Jen bych skromně přispěl pro ty co nestihli dnešní Sport, článkem o tom jak je vše na dobré cestě a vedení to má plně pod kontrolou :D ...
http://uloz.to/xs99oQug/spban23-jpg

Ahoj a dík,mě to bodlo!!!
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod d.rehacek » čtv 23. dub 2015 20:03:07

Čau Bene,mě upřímně toho zase moc nerozesměje,zvlášt ne v písemné podobě,ale bod 2 a 7....našlapané :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: fc humberto-fc slovácko

Příspěvekod benfcb » pát 24. dub 2015 21:58:46

Jsem rad,ze v teto tezke dobe s banikem jsi se zasmal. ;) Ale ty odpovedi jsou vesmes pravdive a to je spis k placi :(
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron