Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod benfcb » čtv 01. led 2015 19:02:02

Zawada a Kundratek-dobri rodaci se vraceji..prvni hral snad tri mace,druhy 1-2 zaklad,parkrat stridani a potom ani to ne!Nemaji ani na druhou ligu. Pokud prezident "Ostrova Pultanela" nema na dva hrace Zizkova po inkasovani 24 mega a chce je nahradit navraty hracu z hostovani...je cyp. Ten jeho novorocni projev ve stylu prezidenta "antabuse" Milose...tj tez dilo.U Cerveneho trpaslika ze aspon zasmeju,tady jsem na to nemel silu............... Vazeni pasazeri,Titanic jde ke dnu,ale nikomu to nerikejte. Vas pravdomluvny Safarcik. Jeste bych chtel pozdravit mafianske odnoze sdruzeni Banik Baniku. Nezlobte me,nebo vam zdrazim lupeny,prodam cizince,pokladnu otevru 10 minut pred macem a zavru vam kotel :ugeek:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod ZSD » ned 04. led 2015 15:44:03

Co z tohohle vzejde ..... ach jo. Do momentu, než proběhl prodej Bazalů měl moje hájení, přes různé otazníky, kostrbatosti a chytrácké řeči různých mudrců. Na Baník se nestála fronta, takže bylo dobře, že se našli jedinci, co se toho chytili, byť jsme si mohli myslet cokoliv..... Překvapilo mě, že chce dál pokračovat, přestože Lojza s ním byl dohodnutý na prodeji majority. Že se chce coby marketingový pracovník pouštět i tzv "dál do fotbalu" - následná fáze po převozu k městu. Pokud už je odstaven i Slončík (už i k Petrusovi se vyjadřuje mladý Šafarčík ??), není tam pak nikoho ve vedení, kdo by potřebně rozuměl fotbalu .... Ačkoliv si pan syn zjevně myslí opak. Nálada houstne a pořádně nikdo netuší, jak to skončí, nikdo nechce být předem vyložený pesimista. Ale s touto možností nutno, bohužel, počítat .... Možná furt spoléhá, že když to bude zralé na jeho útěk, aby ho partyja nenaháněla klackem, tak že pak to Lojza vezme. Těžko říct.... Nepřivedeme ani hráče ze Žižkova, Smrž z Táborska nás pošle do řiti s příchodem Javorka, negativní ohlasy i od bývalých hráčů .... :( :? Vole, prodej to Lojzovi, jiný zájemce není. Dřív, než bude pozdě ... :?: :o
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod d.rehacek » ned 04. led 2015 17:35:28

benfcb píše:Zawada a Kundratek-dobri rodaci se vraceji..prvni hral snad tri mace,druhy 1-2 zaklad,parkrat stridani a potom ani to ne!Nemaji ani na druhou ligu. Pokud prezident "Ostrova Pultanela" nema na dva hrace Zizkova po inkasovani 24 mega a chce je nahradit navraty hracu z hostovani...je cyp. Ten jeho novorocni projev ve stylu prezidenta "antabuse" Milose...tj tez dilo.U Cerveneho trpaslika ze aspon zasmeju,tady jsem na to nemel silu............... Vazeni pasazeri,Titanic jde ke dnu,ale nikomu to nerikejte. Vas pravdomluvny Safarcik. Jeste bych chtel pozdravit mafianske odnoze sdruzeni Banik Baniku. Nezlobte me,nebo vam zdrazim lupeny,prodam cizince,pokladnu otevru 10 minut pred macem a zavru vam kotel :ugeek:

Čau Bene,vítám Tě v Novém roce.I přesto,že to nepiju,tak jsi nalijme trošičku červeného ;) .Po tzv.100 dní hájení cca 10%fans vystřízlivělo a jaksi zhlédlo v novém majiteli vycucanou trosku z minulé doby,která se chytá ve firmě stébla,přičemž firmička byla za hubičku.První marketingový tah v podání posazení růžových brýlí 90%fans ve formě kývajících se pilířů se zdárně vydařil a tak cesta k prodeji Bazalů byla vymetena.Pro jistotu,aby brýle nepadly z očí všem,se trnitá asfaltovka schovala za dluhy,které měly nožičky a doklusaly až k 170mil.,pokud mě pamět neklame.Bylo třeba do toho všeho zapojit i fanoušky a tak transparentní účet byla dobrá volba,protože ten neskutečný pocit každého fans,že přispěl k záchraně milovaného klubu se bude na nějakou dobu hodit.Brýle jsi ponechalo cca 75%fans a tak restruktualizace mohla pokračovat,bohužel význam toho slova sám majitel nezná a vsadil na to,že ani ti fanoušci neví,co to je.Že by to byl odchod druhého majitele,dosazení syna do funkce,které nerozumí,či ticketing v podání Ládi Hrušky nebo vyhazov Svěrkyho a spol :mrgreen: .Z těch cca 75% fans dnes 60% nadává,ale sebereflexe je pro ně opět výraz,který je neznalý.Před těmi 5% hluboce smekám,dokázali celou věc správně pojmenovat-drtivá většina je z oficiálu.Vypadá to,že neumím počítat a že mi někde chybí těch 10%-neboj,matika je moje silnější stránka na rozdíl od dějepisu :mrgreen: a bohužel,těch 10% jsi ty brýle stále ponechalo,stačí občas pročíst názory z diskuzí-většinou tedy oficiál.Malá analýza skončila :mrgreen: a ted k situaci.Do této chvíle z pohledu kádru jsem celkem spokojen.O Gregušovi snad ani psát nemusím a odchod Petruse je posílením FCB.Tohoto útočného zabijáka jsem přivedl trenér,který neumí střídat,nepozná levonohého a pravonohého fotbalistu a představa o ofenzívním fotbalu je sci-fi.Takže další posílení.Zatím je pro mě zklamáním odchod Baránka,to bude bolet.Jinak Frnku zhodnotím později,má svoji šanci.O nákupech zatím nic,ale prostor zde je,tak zatím není třeba kritizovat a zmíněné hráče z 2.ligy stejně nechci,takže mi to nevadí.Chtěl jsem být na tom novém foru hodnější,ale nejde mi to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Samozřejmě je napsáno vše v obrovské kostce,protože bych na celý komplexní názor musel založit nový web :mrgreen: ,ale kdo chce pochopí a kdo ne,tak jsi to upraví dle svého :mrgreen: a vo tom to je :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod benfcb » pon 05. led 2015 15:18:09

Cus Davide,hvezdo na fotkach z dovelene :mrgreen: Taky te vitam v Novem roce a nelze s tebou nez souhlasit. Nevim kam se v tech tvych procentech zaradit(ja naopak dejepis bomba a matika..takova mala vybusnina). Byl jsem Safymu vdecny za zachranu s tim,ze jsem veril ze tomu rozumi a kdyz ne,obklopi se lidmi,kteri to maji v maliku. Bohuzel,nepovedlo se ani jedno. Pak prosakovali ruzne info a ja zmenil nazor(da se rict,ze po 3 mesicich jsem uz "po nem sel" :) ). V lecems uz predcil i Peteru. Stavkoval jsem kvuli ticketingu a ver,ze mi bylo kurevsky smutno po Banicku,ale jako spravny tvrdak jsem vydrzel. Ted mu neverim ani tu jeho svatbu na Bazalech..takhle zneuctit travu ve svatostanku. Jinak z L.Hrusky me cyp streli..poslal jsem mu recept na "drstky z capa"-snad se Lada chytne ;) Posily mame..nerozehrany Sivric a v lete nechteny Zapata..jeste chybi Callvera ze 7 statecnych. Ale nezatracoval bych je,co jsem je videl(Zapatu jednou),tak na nasi Berbrligu slusny prumer. A jeste kontrolni otazka pro naseho matikare: "Rika se,ze 7+5 je trinact,nebo jsou trinact?
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod benfcb » pon 05. led 2015 15:22:04

Cus ZSD-posledni vetu nechej vytesat do kamene. Lepsi Lojza v hrsti,nez ........
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod vvss » pon 05. led 2015 18:16:57

Čus lokotko, zdravím Tě po delší době. Chca nechca musím s tebou ve většině věcí souhlasit. Já osobně tak dramaticky vyhazov Svědíka nevidím, spíš způsob provedení, ale na to má Šafa asi patent. Ještě doteď mně ze sna budí Holzer na levém beku nebo (a to se bude asi někdo vztekat) Pavlenka v bráně. Mám pocit, že v tuto chvíli se na všech forech FCB bude negovat vše co se udělá. Já s tou politikou budování kádru jakžtakž souhlasím, co mně na tomhle majiteli sere a odrazuje chodit na fotbal, je jeho přístup k fanouškům, nechání pravomocí neumětelům Haba + Baďura. Jsem zvědavý kam to Frňka dovede, Táborsko jsem sice nikdy hrát neviděl, ale reference na jeho hru byly v pořádku. Je stejně druholigový jako byl předtím Svědík.
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod ZSD » pon 05. led 2015 19:44:56

benfcb píše:Cus ZSD-posledni vetu nechej vytesat do kamene. Lepsi Lojza v hrsti,nez ........


Čus, no tak on nikdo jiný zájem neprojevil, kromě Kubiny hned v počátcích po odchodu Mr. Olympiády. Aspoň nic dalšího neprosáklo. Lojza by to samozřejmě štědře nedotoval. na to je moc šetrný, ale umí sehnat prachy a pokud by se s ním spojil třeba Bary, tak na slavný ksicht se peníze shánějí daleko líp. Já názor na podporu Š. dříve neměním, holt nikdo jiný nebyl (s Adámkem). Pamatuju dobře, jak dost lidí nadávalo i na Adámka, co to jako je .... dnes je pokládán za pravého zachránce poté, co odešel. Že sami dostatek peněz nemají, nebylo nic extra tajného, že Bazaly budou chtít prodat, to jsem slyšel hned během prvních dní po jejich příchodu, čili nic překvapivého, logický krok (ačkoliv bohužel, ale kdo vytáhne z "neměstské" kapsy 400-500 mega na v podstatě nevratnou investici (leda by žil čtyři životy po sobě) .... Prostě nikdo jiný nebyl, takže další konstrukce jsou sice pěkné, ale zcela zbytečné, pokud neříkají, kdo konkrétní místo Š+A. Mě nasral, že to neprodal nedávno, ačkoliv byl konkrétní zájemce a už byli dohodnuti. Pak to podal navíc ne zcela pravdivě (což vyplynulo z jednoho rozhovoru přímo s Hadem)... Buď tomu v následné "fotbalové etapě" po prodeji Bazalů musím dostatečně rozumět sám, mít dostatečný vliv na tomto poli ... anebo mít takové lidi, aspoň jednoho .... To je něco úplně jiného, než jednat s věřiteli. Ani mi nevadí, že chce nějak vydělat, to chce logicky každý. Jde o to,jak na to jít a s kým... Načež to vzalo vícero minel no a do situace, že je problém ti věřit, se propracuješ vždycky mnohem rychleji, než si zbudovat jméno ... Ale aspoň máme jistotu, že nikdy nebude v kase úplné guvno, vždy zbydou aspoň šupiny kapra... Nebo Kapra ? :)
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 05. led 2015 20:20:33

Zdruv ! Každý majitel to má a bude mít v Baníku těžké, je to slavný klub „razoviteho regionu odstřihnuteho od vyhod centralnich“ :) Fans to s majiteli mají ještě těžší, protože toho ideálního Baník ještě neměl a mít pravděpodobně nebude. Některé kroky toho současného měly jednu zásadní chybu, že šly proti ojedinělým tradicím a svobodě vlivu na svůj klub, které Fans Baníku a bývalí hráči ctí snad odjakživa. Pozdními či nedostatečnými ústupky k požadavkům Fans vykopal majitel příkop, který pokud se nic nestane, se bude prohlubovat. Tajemstvím úspěchu je upřímnost, umíš-li ji předstírat, máš vyhráno :-) Některé jeho kroky už špatné zůstanou, některé čas přehodnotí. Každopádně Vánoční svátky měly, z tohoto pohledu, nahořklou příchuť. Do atmosféry nedůvěry zapadá „překvapivá“ informace, že lepší z dvojice zachránců Baníku, L. Adámek měl prodej Bazalů městu, jako společný kšeft právě s „panem olympiádou“. Bílý kůň to nebyl, ale moc tomu nescházelo. Když se udělal developerský kšeft (první pilíř záchrany ), tak „Baničku neda se nic robit, opustime tě“. Provázanosti s Peterou se, i po několika letech, Baník těžko zbavuje, něco bylo odtajněno ( 30 milionů prý Baník ještě dostane – kdoví jestli :-), ale do dalších obchodních transakcí už fanoušek asi nikdy nenahlédne. Svěrkoš chce po Peterovi, potažmo po ručiteli Šafarčíkovi prý 8 milionů, které půjčil a 2 miliony za „odměny a prémie“ :) „Nějakých 10 milionů“ je příliš hodně, když je hluboko do kapsy, celá věc však není tak právně komplikovaná, aby zúčastněné strany stále nemohly dospět k dohodě, když to šlo s Peterou, který je prý spokojen, jaké nástupce si vybral :) Baník sice naplnil rozpočet 85 milionů, ale peněz na vyskakování není, protože kdoví co bude v další sezóně. Pět investorů pracně skládá 20 milionů, vázaných kdoví jakými podmínkami. Vždyť tiskový mluvčí FCB Jaroslav Baďura je zároveň členem Rady města Štramberk, dále je tiskovým mluvčím „z povolání“ společnosti Green Gas DPB a Beskydského rehabilitačního centra, asi si v Baníku na moc peněz nepřijde, zdálo se mi, že to nestíhal :) Skauting má v Baníku na starost David Balda, jenž ještě pod svým původním jménem David Balažovič hrával na Bazalech v mládežnických týmech. Později odešel za prací do Anglie, kde se začal věnovat manažerské práci a kde si také změnil příjmení. Že by to byl „coconut“, který svého času přispíval na ofi webu a měl vážný zájem o práci skauta v Baníku ? :D Dělá svou práci, při ekonomických možnostech, které má, velmi dobře, takže věřím, že ještě nějakého zajímavého hráče přivede. Podle Baldy, Greguš, který se v druholigovém Boltonu nedokázal prosadit, pouze v Juniorce, je do zahraničí neprodejný, byl prodán dobře a včas. V roce 2015 se počítá ještě s prodejem hráčů cca za 20 mil. Kč., pokud budou udrženy současné příjmy. Jinak prý klub nelze ufinancovat. Takže z tohoto pohledu výprodej ne, pouze „má dáti- dal“. Otázkou je také , zda nebude Baldova práce znehodnocena neprozíravým sportovním vedením – mozek není cycek, silikonem ho nevylepšiš :lol: Narážím tím na některé kvalitní zahraniční hráče, kteří při letním testování „neuspěli“. Možná, že se to včil změní. Ambiciózní Frnda studoval s Helštýnem :) Asistent Frndy Samec nebude asi o nic horší než Korytář, k Baníku má blízko - uvidíme, jak se jim bude dařit - kéž by to k něčemu bylo dobré. Baník má dlouholeté nedobré zkušenosti s „kolenáři“, proto se divím, že jednoho – Petruse, vyměnili za druhého – Sivriče. Hráči po tak těžkém zranění už nikdy nebudou hrát na plný plyn. To se týká také Baryho, který zatím je jasná jednička v útoku. Proto Baník potřebuje především střelce, rychlonožek má dost. Dále pořádného levého a pravého beka. Stopery má tři a v Juniorce dorůstá velký talent Honiš, snad to bude stačit. Pro Baránka, který nemusel využít výstupní klauzule, je Plzeň úplně jiný level a jestliže po konzultaci s agentem je pro jeho další růst lepší než Baník, tak se holt nedá nic dělat. Nelze čekat úspěch od výzvy : „Pojďme si všichni užít poslední půlrok na Bazalech“ a nic pro to neudělat. Ať je poslední Baníkovské jaro na Bazalach úspěšné, protože ve Vítkách to už nebude ono. Jedině Baník ! Co se robi, i "starý medvěd" vvss se probudil ze zimního spánku :) Trenére, to Tvoje "dečko" sem tipoval na Drahuša, tuž vitaj Davide, ktery přemohl Goliaša ! :D
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod d.rehacek » pon 05. led 2015 20:52:16

Zdravím,po dlouhé době to tady působí jako diskuzní forum.Bene-mám pocit,že jsi zajistil svým novým receptem Ládikovi další meloun na účtě.Paradoxně je on zrovna tím trnem,který většinou mám v rozporech se svými milovanými občany.Když jsi projdeš většinový názor,tak je to vydřiduch,který na receptech občanů vydělal nemalé peníze.Na druhou stranu má však docela slušnou popularitu a to i mezi těmi,kteří to prohlašují.Tuž je to česká závist nebo jsem blbec :mrgreen: .Asi jsem blbec a všichni mu to upřimně přejí.Něco mi to strašně moc připomíná,že by Baník :mrgreen: .Proto na tvou kontrolní otázku neskočím,protože blbec ví moc dobře,že je to 14 :D VVSS-Ahoj Jiskro,cením jsi,že se mnou souhlasíš,to není pravidlem :mrgreen: .Ale na úvod tě musím hned zkritizovat-nepřispíváš tady nějak moc :D .Jinak musím jen přikyvovat....Holzer,Pavlenka,Svědík,všeobecná negace,Hába,Badura,Frnka-no,moc dobré chlape.A Lojza,nebudu to kazit,to necháme na jindy :mrgreen: .Čau Jendo,dík za dlouhé počtení.Asi víš,že tak z cca 20% pasáží nesouhlasím,ale to by jsme zase zašli tam,kde to už nemá smysl.Pod ten zbytek se dobrovolně podepíšu.Vyzdvihl bych COCONUTA,to jsem se úpřímně zasmál,na toho cypa jsem úplně zapomněl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod Alf99 » pon 05. led 2015 22:25:11

Zdravím, no Jenda to vystihl úplně přesně. A co se týče coconuta, taky jsem si říkal, že ten Balda je snad on, pamatuji si na ty jeho tipy na hráče na starém foru, člověk se někdy hodně pobavil :-D no ale dnešní realita už tak zábavná není, uvidíme co bude. A jak říkal Kodet - Dávám bolševikovi rok, maximálně dva :-D
Alf99
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 21. úno 2014 18:07:23
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron