Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod komast » úte 06. led 2015 9:40:49

ROVNĚŽ DOBRÉ HODNOCENÍ NĚKOHO NA OFICIAL.FACEBOOKU FCB:
Jiří Jílek Dobrý večer pane Šafarčíku. Předem chci napsat, že ještě donedávna sem vás pře lidma hájil a tak nějak se vás zastával, ovšem koncem roku i mi došla trpělivost! To, jaký je momentálně mediální obraz Baníku a jakou náladu má drtivá fanouškovská obec a mezi nimi i bývalé legendy Baníku, zato můžete jen vy - vedení FCB!!! Co jste si to tam dotáhl za umělce?!! Začalo to necitlivým vyhazovem Lukeše, který mi osobně nechyběl a navíc jsem tušil, že se to v kabině konečně zlepší a charakter týmu půjde konečně nahoru. Mi ovšem vadil styl jakým jste to provedli! K incidentu se Spartou bylo napsáno už hodně, ovšem nejvíc to vyostřila PČR, kdy se úplně bezhlavě pustila za pár debilama mezi drtivou část slušných fans FCB! Obrovská hovadina ze které vzešla válka, kterou nemohla vyhrát ani jedna strana. Svaz vám v létě na ten popud něco nařídil a vy jste se věrným fanouškům odmněnili ještě přísnějším ticketingem, než bylo zdrávo! Do toho v tak chudém kraji zdražení lístků, kdy pro některé je to opravdu nemalý peníz. No a uzavření pokladen se snad dělá jen když je Vyprodáno, ne?? Dále neustálé mlčení a mlžení a v tom další netaktický a necitlivý vyhazov Svěrkyho, který zamával úplně s každým! Bože to nešlo vymyslet jinak, ikdyž je chudák zdravotně v háji a pro Baník tak drahý?! Většina by jeho konec chápala, kdyby to bylo konečně uděláno v dobrém a né podobně jak s Lukym! Takže další vaše chyba! No a nynější vyhazov trenéra a puštění Greguše do Jablonce jsou asi poslední hřebíčky do vámi sestavené rakve FCB Ano, Svědík často špatně střídal a neuměl anglicky. Ovšem po x letech byl na kopci vidět Baník, který byl těžko k poražení s velmi kvalitním stylem hry a mít Svěďa kvalitnější ofenzivní hráče, tak jsme v top 4ce! Takže místo toho, abyste prodali za ranec jen Baránka, zainvestovali a přivedli 2 kvalitní krajní beky, jednoho ofenzivního záložníka a kvalitní chlapisko na hrot, tak jste rozdrbali celé áčko! Takhle ty poháry nebudou nikdy, nato už sme si ale bohužel zvykli. Podařil se vám sice husarský kousek s městem a udržel jste Baník při životě, zato Vám patří obrovský dík, zároveň jste ale svým chováním vyhnali lidí z Bazalů a to se ani Peterovi nepodařilo! Na jaře tam přidejte ještě o další trapnou plachtu navíc, jinak to bude ještě tristnější pohled než nyní. P.S. Nikdo není víc než klub! KING BANIK!!!
komast
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 22. úno 2014 8:20:36

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod d.rehacek » úte 06. led 2015 18:26:29

Bleší trh hovno-do Ostravy přichází za svým nejlepším kamarádem Lukešem Svědík a jeho kámošem Svěrkym.Sebou jsi veze oblíbence Petruse.Přichází Franta Komnacký a bratřičkování ukončuje vyhazovem Lukeše.Zanedlouho vpluje na svět životospráva Svěrkyho,který jí sice s Lukym porušuje neustále,ale ted se to hodí a Svěrky odchází.Tuž majitel má toho kamarádičkování už plné kecky a odchází Svědík.Logicky odchází Petrus,bo co by tam sám dělal.Přichází Frnka a jeho hlavní krédo přípravy je,že kamarádství nehraje roli.Tuž,tak je to můj tata nebo kdo je můj tata :) Samozřejmě je to vše jen náhoda.Ještě takovou asi blbost,ale víte jak 1+1 je 1+1.Dnes jsem dorazil po dlouhé době pro synka do školky a na nástěnce cituji:Fotbalová školička byla dočasně ukončena z důvodu,že společnost FC Baník Ostrava nezaplatila pojištění.Ach jo,zase ta náhoda.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod benfcb » stř 07. led 2015 15:57:51

ZSD- "...nebo Kapra". :shock: to snad ne,aby se pak nasi hraci tahali po soudech,ze kajsi strcili jinym hracum po 3OO t.,a ;) by se zachranili :) Kapr je taky radna kurva :!: d.r.-jsi spatne pochopil s tim receptem pro Hruskovicu. Je to na Ladu smecko,copak jsi nekdy jedl DRSTKY z CAPA? :mrgreen: Hovezi jo,ale cap je doufam nema. Ano byl to chytak:7+5 jsou opravdu 14. Ja vedel ze te nedostanu.skoda no ;) Jinak si vsimam tveho procentualniho souhlasu s Jendovymi clanky,dnes je to 20 ku 80...neni to dlouho co to bylo obracene. Jen tak dal,lepsis se. A jako uspesny podnikatel bys to pojisteni misto FCB mohl zalepit ty,kdyz tam mas synka...mozna budouci Banikovskou hvezdu ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod d.rehacek » sob 10. led 2015 18:32:05

Čau Bene,můj procentuální souhlas s Jendou je dán tím,že z cca 80% mám stejný pohled na fotbal,mám na mysli samotnou hru,hodnocení apod..Řekl bych,že možná i vyšší.Občas tam je rozdíl-třeba Frydrych,ale to už jsou v tom globálu maličkosti.Bohužel,pokud se pustíme do debaty ohledně vedení firmy a věci s tím spojené,pak to bude,jak jsi zvyklý obráceně.Možná jsi postřehl,že tyto debaty zde nevedeme a já se přiznám,že se jím vyhýbám,není zapotřebí se neustále hádat a naše diskuze na toto téma skončily většinou urážkami.Budu se snažit dál vyhýbat těmto tématům i když jsem doma rozbil po přečtení Jeníkových názorů 3 monitory :mrgreen: .BeničkuFCB ;) ,je pravdou,že bych syna rád viděl v FCB,ale tady se jedná o stejnou značku či zkratku.Toto FCB nesídlí v ČR ;) .Už ted je jeho hodnota v číslech,kterými kašpar nedisponuje a nikdy disponovat nebude ;) .Jinak co říkáš na první zápas Baníku v novém roce?Je jasné,že o nic nejde,přesto se Zlínem 0:3 je celkem dost.Mě spíš zaujalo,že dokud velel obraně Stronati,bylo to za nulu,na stopera přišel můj oblíbenec Frydrych a bylo to za 3 :mrgreen: .Nevíš,co mi to připomíná? :mrgreen: .Mám pocit,že to u mě nebude mít Frnka lehké,pokud ho uvidím na stoperovi :mrgreen: Jinak odchod Joela vítám,ale čekám další posílení :shock: .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Posily+Safyho projev k 1.aprilu+Titanic 2.

Příspěvekod benfcb » pon 12. led 2015 15:05:44

d.rehacek píše:Čau Bene,můj procentuální souhlas s Jendou je dán tím,že z cca 80% mám stejný pohled na fotbal,mám na mysli samotnou hru,hodnocení apod..Řekl bych,že možná i vyšší.Občas tam je rozdíl-třeba Frydrych,ale to už jsou v tom globálu maličkosti.Bohužel,pokud se pustíme do debaty ohledně vedení firmy a věci s tím spojené,pak to bude,jak jsi zvyklý obráceně.Možná jsi postřehl,že tyto debaty zde nevedeme a já se přiznám,že se jím vyhýbám,není zapotřebí se neustále hádat a naše diskuze na toto téma skončily většinou urážkami.Budu se snažit dál vyhýbat těmto tématům i když jsem doma rozbil po přečtení Jeníkových názorů 3 monitory :mrgreen: .BeničkuFCB ;) ,je pravdou,že bych syna rád viděl v FCB,ale tady se jedná o stejnou značku či zkratku.Toto FCB nesídlí v ČR ;) .Už ted je jeho hodnota v číslech,kterými kašpar nedisponuje a nikdy disponovat nebude ;) .Jinak co říkáš na první zápas Baníku v novém roce?Je jasné,že o nic nejde,přesto se Zlínem 0:3 je celkem dost.Mě spíš zaujalo,že dokud velel obraně Stronati,bylo to za nulu,na stopera přišel můj oblíbenec Frydrych a bylo to za 3 :mrgreen: .Nevíš,co mi to připomíná? :mrgreen: .Mám pocit,že to u mě nebude mít Frnka lehké,pokud ho uvidím na stoperovi :mrgreen: Jinak odchod Joela vítám,ale čekám další posílení :shock: .

Cus Davide(Jenda si myslel ze d. je Drahos a ja ze Dobromil ;) ) Barcy se ti zachtelo,jo?To spis ja se stanu majitelem FCB..to by jsme byli vsichni spokojeni :ugeek: Zlin-opravdu o nic nejde,ale vypovida to o necem.Jak psal Jenda,kdyz uz cpe i frnka Holzera na beka,zoufalstvi pokracuje.Stepan po dlouhe dobe napravo,Joel mel hrat stred zalohy a ne presovat obrance soupere,byl by uzitecnejsi.Mozna i proto radeji skoncil.Za me:srom-frydrych,kasa,stronati,vengrinek-stepan,mensah,kukec,azevedo-baros,narh....zapata,sivric,holzer-prvni stridani.Kukece po dvou odjebanych macich nahradit sichorem :ugeek:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron