Tiskovka

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Tiskovka

Příspěvekod ZSD » úte 16. pro 2014 21:43:30

Jenda O.:

Zdruv, netvrdím, že to rozhodně nezvládne. Filozofii nemá špatnou. Touha diktovat zápas a režírovat ho, určovat - jako základ u hráčů ... Bohužel se mu bude hodně blbě začínat, protože okolnosti a atmosféra mu nepomůžou a stačí 2 prohry na úvod (v Teplákách a se Sraltou) a emoce se můžou klidně otočit i proti němu. Hlavně ten domácí zápas bude náročný i mimo hřiště .... Ale do toho daleko, bůhví, co se může ještě dít mezitím .... :?:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Tiskovka

Příspěvekod d.rehacek » stř 17. pro 2014 16:23:01

Tak tady máme první prodej a vše podle očekávaného scénáře-kopalisté zůstávají a fotbalisté odchází.Jestli nepřijdou adekvátní náhrady,pak se možná dočkám,že na Bazalech budu sedět sám :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Tiskovka

Příspěvekod d.rehacek » stř 17. pro 2014 17:49:19

Veliká omluva,tak i kopalista je na odchodu,ještě Frydrych a kupuji pernamentku :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Tiskovka

Příspěvekod Jenda Ostravak » stř 17. pro 2014 18:27:31

Zdruv ! Požadavky d.rehacka : "Ponechal bych osu týmu,at nebudujem 58 nový Baník,ale jinak-prodat,vyhodit,vyhnat :mrgreen: " se realizují v praxi. :) Dluho to vedení nevydrželo, rok uběhl jako voda a nenasytní agenti - investoři chtějí
svoje prebendy. Po Baránkovi a Gregušovi je na řadě asi ještě Stronati. Pokud je vize Šafyho taková, že vedle Mensaha bude hrát defenzívního dorostenec Matěj, který má v lize odehrány dvě patnáctiminutovky ...,
to si tu pernamentku, trenére tak brzo nekupiš a jestli vstupenky schováváš, budeš mět doma plny šanon ačtverek :) Ruku na srdce, Janka prodáváš už pár let :D Já zase mám svědky z ochozů, kdy jsem po Baránkových posledních výkonech, na Bazalach, volal: prodejte toho nešťastníka, dokuď je čas ! :)
Abychom nezůstali jen u výprodeje ... Baník hledá beky ve 2. lize. (Tuž, kde jinde ) :) V hledáčku jsou : Sladký (Táborsko), Dressler (Žižkov), Javůrek (Sigma), Talián (FM) ( info 14.12.2014 – Michal Kvasnica ). Možná se podaří přivést z Táborska šikovného stopera Mráze. Šafy prohlásil, že chce přivést, ze zahraničí, jednoho kvalitního hráče do ofenzívy... :) Musel jsem se pousmát, když Baroš ( renomovaný střelec ) prohlásil, že Baník potřebuje nutně kvalitního útočníka :) Asi toho moc na jaře neodehraje. Rozčeřená hladina se v Baníku, bohužel, jen tak nezklidní.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Tiskovka

Příspěvekod d.rehacek » stř 17. pro 2014 19:45:01

Máš pravdu,že ho prodávám už několik let.Popravdě se tomu ani nedivím,že to trvalo tak dlouho :D .Jinak jsem psal o adekvátních náhradách a tvůj výčet jmen mě adekvátností nevoní :D .Jinak top stopera ligy už také prodávám několik let,bohužel se však stal 4.stoperem Baníku a to se pak prodává špatně :D .Ted má šanci,poskočí o nějakou příčku výše,ještě záleží jak Patrizio,ale i tak mám těžkou obavu,že to potrvá další pětiletku :D .Pernamentku nekupuji,ale na fotbal půjdu i kdyby jsi hrál v útoku ty a v obraně Šafa :D .Po utkání vás zavalím chválou :D Jinak představa je jednoduchá-zůstat-Baránek,Patrizio,Mensah,Azevedo,Bary,Kukec,uklízečka,lékař,masér a Slončík.Bohužel se mi to začíná rozpadat.Kdyby tomu tak bylo,pak se nejedná o budování nového Baníku,bo to ostatní tady bylo úplně zbytečně.Samozřejmě např.Kukec,ten toho taky moc nepředvedl,ale je tam fotbalový potenciál-to,jestli ho z něj Frnka dostane je ve hvězdách.Možná bych dal ještě šanci Francisovi,ale nevím,jestli tam je ještě něco navíc,spíš ne.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron