Baník - Slavia

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník - Slavia

Příspěvekod ZSD » ned 30. lis 2014 13:33:22

Přeju Danovi nějaké angažmá, protože tady ho zabijeme na beku, podobně, jako jsme před zraněním zprznili Tomašáka .... nějak mi nesedí, že by Svědík byl až takový vůl, aby ho furt dával na beka, když to je dnes směrem dozadu nejhorší možnost na tom postu... čili tlak na prodej a patrně ani nás v hledišti, ani Holzera, nevysvobodí nic jiného, než změna týmu. Pak konečně tím pádem přestat prasit kraje zálohy přes nohu proto, že Štěpán má olítávat i dozadu a pomáhat hořícímu Holzerovi ... A pokud se Davor nalevo nevzpamatuje, tak lávka či odchod. Je to jeden z mála chlapů v celé lize, co se může nazvat fotbalistou v tomto významu, ale hraje s bídou 30% toho, co po příchodu a standartky poslední půlrok naprosto otřesné ...

12 gólů na 5. flek a skore -8 - hodně ojedinělé ... :-) Oproti tomu Liberec 19 gólů, skore +1 (díky čemu, ehm ....) - a na sestupu. To se jeví až nepochopitelně :lol:

Co je s Jendou ? Nebo i s dalšima barabama ? ;) Koukal, kaj si ? :mrgreen:

P.S. Ale 4200 jsem teda nečekal .... lepší než mnou očekávaných 2800, ale je to bída .... :(
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník - Slavia

Příspěvekod benfcb » ned 30. lis 2014 17:35:15

Cus,vojin XY hlasi prichod ;) Souhlasim,ty kraje se musi prohodit a Davora rovnou prodat. Kdyby to bylo na me,tak ven Fryda,Holzer,Davor,Petrus,Joel,Pavlenka. Misto nich podle poradi-Romera,Fleisman,Fillo,Mahmutovic,Zeman a Hruska,ktery by kryl zada Sromovi :ugeek: Dale prodat(darovat)-vsechny 3 Safarciky,Ha-Baduru a uklizecku Betku..bo ta uz nestiha. Misto nich Had se svymi lidmi a uklizecka Dasa od StBerbra..je to prace,kde bude svabice uzitecna. :ugeek: Na Jendu jsem se ptal minule,snad je v poradku :?: . A d.rehacka najdes jiste v nejake nemocnici,nejhur v Opave u plotra. A ten zbytek? Kdo vi.................BP!!!
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Slavia

Příspěvekod ZSD » úte 02. pro 2014 19:48:25

benfcb píše:Cus,vojin XY hlasi prichod ;) Souhlasim,ty kraje se musi prohodit a Davora rovnou prodat. Kdyby to bylo na me,tak ven Fryda,Holzer,Davor,Petrus,Joel,Pavlenka. Misto nich podle poradi-Romera,Fleisman,Fillo,Mahmutovic,Zeman a Hruska,ktery by kryl zada Sromovi :ugeek: Dale prodat(darovat)-vsechny 3 Safarciky,Ha-Baduru a uklizecku Betku..bo ta uz nestiha. Misto nich Had se svymi lidmi a uklizecka Dasa od StBerbra..je to prace,kde bude svabice uzitecna. :ugeek: Na Jendu jsem se ptal minule,snad je v poradku :?: . A d.rehacka najdes jiste v nejake nemocnici,nejhur v Opave u plotra. A ten zbytek? Kdo vi.................BP!!!


Čus, Hrušku nechci, je už moc načichlý Starkovem a podrazáctvím za tu dobu. A těm přeju sestup, i signály od pivečka oželím .... Za mě zpátky Bártu, nechytá u tvarglí a ten kluk má velký potenciál, když na sobě bude makat. Kokoti ho nechtěli prodat za přiměřené prachy a teď ho posadí až na trojku..... Pokud si o dvojku už tvrdě neřekne Macej ... :?: :geek:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník - Slavia

Příspěvekod benfcb » stř 03. pro 2014 22:37:20

ZSD píše:
benfcb píše:Cus,vojin XY hlasi prichod ;) Souhlasim,ty kraje se musi prohodit a Davora rovnou prodat. Kdyby to bylo na me,tak ven Fryda,Holzer,Davor,Petrus,Joel,Pavlenka. Misto nich podle poradi-Romera,Fleisman,Fillo,Mahmutovic,Zeman a Hruska,ktery by kryl zada Sromovi :ugeek: Dale prodat(darovat)-vsechny 3 Safarciky,Ha-Baduru a uklizecku Betku..bo ta uz nestiha. Misto nich Had se svymi lidmi a uklizecka Dasa od StBerbra..je to prace,kde bude svabice uzitecna. :ugeek: Na Jendu jsem se ptal minule,snad je v poradku :?: . A d.rehacka najdes jiste v nejake nemocnici,nejhur v Opave u plotra. A ten zbytek? Kdo vi.................BP!!!


Čus, Hrušku nechci, je už moc načichlý Starkovem a podrazáctvím za tu dobu. A těm přeju sestup, i signály od pivečka oželím .... Za mě zpátky Bártu, nechytá u tvarglí a ten kluk má velký potenciál, když na sobě bude makat. Kokoti ho nechtěli prodat za přiměřené prachy a teď ho posadí až na trojku..... Pokud si o dvojku už tvrdě neřekne Macej ... :?: :geek:

Hruska je sice nacichly,ale nechcu tu davat sraltany atd. Tak mi prisel jako "nejlepsi" ze zbytku ligy. Co se tyka fotky udajneho Safyho,co zverejnil stuart a po nem lichna....jsem si dokonce jisty,ze to neni on. Podle me je to Pelta a mluvi bud s Peterou,nebo...a tam jsem si temer jisty..s K.Novackem,trenerem nasich tenistu. Fotbal a tenis dohromady,proc ne. U Miry cekej cokoli. A jestli to byl Petera,mozna se ho ptal jaky to byl pocit majitele klubu,kdyz mu zlobivy fans zahazou hriste tenisaky. Mozna neco tusi,ze se cosi pri repre macich zesere:)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Slavia

Příspěvekod ZSD » čtv 04. pro 2014 17:24:22

benfcb: Možná to je šafarčík, možná není. Mně se zdá, že není, ale to viš, stárnu, blbnu, slepnu ..... :mrgreen:
Podle mě je to Bernie Ecclestone - když padla Praha olympijská, tak vizionář přichází s projektem F1 v Praze, bo třeba zas podojit magistrát. Prý tunel Blanka má všechny předpoklady být stejným prvkem v závodě, jako tunel v Monacu.... :) :idea: Otázka, jetli bude získána dotace na kopii slavné zatáčky Eau Rouge z Belgie .... :!:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Baník - podzimní epilog

Příspěvekod Jenda Ostravak » čtv 11. pro 2014 21:27:36

Zdruv chlopi ! Nech vzkvétá a sílí Baník fórum. Malý technický výpadek je pryč a tuž si trochu zabilancuju :)
Vysvětlení půlročních tajemných schůzek páně T.P. a P.Š. : "Dohoda Petery se Šafarčíkem prý přinese ukončení všech výše uvedených sporů a finanční narovnání ve prospěch Baníku, které již započalo v minulých dnech a bude průběžně pokračovat po dobu tří let. O dohodě se začalo jednat letos na jaře a právníci obou stran ji pak dolaďovali v posledních měsících. Minulý týden dohodu posvětila na svém řádném zasedání nová dozorčí rada Baníku". (Publikováno 8.12.2014 na fcb.cz ) Takže další, dlouhé tři roky, kdy bude Baník dluhy vymáhat :-) Jsem zvědav o jakou kosmetickou částku se jedná :) ;)
Baďura v „obličejové knize“: „Trvám na tom, že o změnách se musejí dozvědět nejdříve jejich aktéři, jakkoli se objevují spekulace.“ :) Ke změnám tedy dojde. Někde jsem četl, že Svědík měl na vnitroklubové párty asi hezčí kravatu, než Šafarčík a máme tu logické vyústění změny na postu hlavního kouče.... :lol: Tuž, logicky, Frňka bude hlavní trenér ( zajímalo by mně, čí to byl nápad ), Svědík jeho asistent, Korytářovi zůstane Juniorka, která se má po skončení soutěže rušit :) Nu což, většina změn přinese i pozitivní prvky. Baník zaznamenal v Synot lize, v posledních zápasech, progres v držení balonu, zejména doma s „ Peltonec galaktikos“ 54%, v Budějkách asi 65%. Fotbal se hraje především na góly a ne na držení balonu. Nejvyšší bodový zisk od roku 2009 je nepřehlédnutelný, přesto je však, po tom, jak to měl Baník rozehráno, po neúspěchu se soupeři z dolní poloviny tabulky, zisk 22 bodů jistým zklamáním.
Do 10. kola šlo všechno překvapivě dobře. 17 bodů, těžké soupeře za sebou. Posledních šest kol, zisk 5 bodů je hodně málo. Jarní 17 – 22. kolo má Baník nepříjemný los. Nejsilnější soupeře doma a přímé konkurenty venku. Jarní část soutěže bývá mnohem těžší, než podzimní. Většina týmů už hraje na každý bod, betonuje se, zejména týmy ze spodní části tabulky, hrající o záchranu. S nimi měl Baník nejvíc problémů se gólově prosadit. Ofenzívní část záložní trojice, vesměs ve složení vlevo Štěpán, uprostřed Lindpere a vpravo Kukec nepodávala v posledních šesti kolech optimální výkony. Bodejť, když kraje hrály přes nohu a měli problém poslat, tou slabší, přesný centr či dokonce dát gola. Když byl na hrotu Narh tak nakopávali ze všech stran, když tam byl na pár minut Šašinka, tak potřebný nákop nedostal :) Baránek, který hrál v první polovině podzimu skvělé zápasy, v závěru prohrál svými hrubkami dva mače. Trenéři nevyřešili úspěšně post levého beka. Holzerovy neúspěšné zápasy na tomto postu byly do očí bijící. Přes jeho stranu šla většina akcí po nichž Baník dostal gola. Hráče na tento post Baník nemá, ani v Juniorce, je nanejvýš nutné někoho přivést.
Jestliže chceme vidět Baník v horních příčkách tabulky, asi je třeba udělat změny nejen v sestavě.
Jaro bylo vždycky Baníkovské, tak ať to vyjde i v příštím roce ! BP !!!
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron