Baník - Hradec

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník - Hradec

Příspěvekod ZSD » čtv 30. říj 2014 21:09:39

Je záhodno vyhrát. Není to sice rovnou bezprostředně důležité v souvislosti se sestupem nebo naopak nějakými vysokými ambicemi, ale do značné míry to ukáže, jestli zdegradujeme náznak celkového zlepšení v dosavadní sezoně nebo po dost špatných zápasech si dokážeme, že umíme po nezdaru zabrat a popasovat se s úlohou papírového favorita. Změna trenérů u soupeře nám moc nenahrává, ale tohle nelze brát v úvahu. Chceme-li ještě doufat v lepší návštěvnost, pak nevýhra by mohla toto zase negativně ovlivnit....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » sob 01. lis 2014 10:41:18

Cus,snad dostali kapky a 3 body zustanou na kopcu.Ale jedna pozitivni vec tu je!Pokud do konce ligy vyhrajeme vsechny mace,hur nez ctvrti nebudeme.Takze mozna i titul bude..a to se vyplati ;) 5 481 fans,4:1(Narh 2,Baranek,Lindpere).
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Baník - Hradec

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 01. lis 2014 11:34:03

Zdruv ! Je důležité vyhrát. Pořád se hraje spíše o záchranu, než o poháry. Vždyť od čtrnáctých Budějek dělí Baník jen šest bodů, což jsou dva nevydařené zápasy. Navíc v příštím kole hraje Baník venku právě s Budějkama, kde půjde o „šest bodů“. Základ hrál víceméně v stálém složení, s kosmetickými změnami, ale nelze říct, že ve výkonnostně ustáleném složení. Velmi mladý tým má pravidelné herní výkyvy, které trenéři nedokázali stabilizovat. Po červené vypadl Kaša a následné dva mače nehrál dobře. Po zranění vypadl Baránek a stalo se totéž, jak v Příbrami, tak v poháru, kde pilíř obrany neuhlídal o hlavu menšího Diviše v hlavičkovém souboji a nedal penaltu. Podobné problémy má taktéž Štěpán. Teď měl výpadek Greguš, uvidíme jestli dokáže být dneska stoprocentní. Utvořit, pro každý mač, harmonicky fungující tým je a bude pro trenéry oříšek. Včil se ukáže jestli su k čemu. Je to opravdu těžké, neboť málokterý hráč podává stabilní výkony. Návštěva skalních Fans pravděpodobně nepřekročí 4500 kusů. Pod hodinama bude zase „pidi kotlík“ ? Opak by mě mile překvapil :)
Baďura vydal před zápasem poplašnou zprávu :o : „Máme informace, že jistá část fanoušků se bude snažit o narušení utkání a že by se mohli pokusit zápas i přerušit,“ uvedl mluvčí klubu Jaroslav Baďura. „Co přesně hrozí, nevíme, ale vyhodnocujeme to. Rozhodně navýšíme počet členů ochranky a zesílíme bezpečnostní opatření při vstupu na stadion, aby neprošli diváci s pyrotechnikou či jinými nebezpečnými předměty.“
Venca Svěrkoš : „Děkuje všem fanouškům za podporu, které si nesmírně váží a všechny příznivce Baníku žádá, aby jeho spoluhráče při fotbalových utkáních co nejvíce podpořili, neboť tito nenesou žádnou vinu na nastalé situaci.“
Na to reagovali Chachaři : „Jak se dalo předpokládat, vedení FCB by se teď moc hodilo udělat z nás, svých největších a takřka jediných oponentů, bandu ožralých škůdců klubu. Už začali prostřednictvím svého lidového vyprávěče Baďury šířit poplašné zprávy, jak chtějí fans zítra přerušit nebo rovnou ukončit zápas. Nedopusťme zítra nic takového, je to přesně to, co by se těm kašparům z Bazalů hodilo. Neudělejme jim tu radost, moc by se jim to teď hodilo !!! Vyženeme je i bez toho !!!“
Není klidu na Slezské. Stále se rodí problémy, které lze shrnout do jednoho pytle, který má cedulku „Peníze kazí charakter.“
Vypadá to tak, že Chachaři chtějí převzít starosti o Baník na svá bedra :)
Co na to říct ? Hlavním posláním Fans je v co největším počtu a co nejlépe fandit svému klubu přímo na stadionu, ostatní je druhotné. Já se na kopec, jako vždy těším, protože budoucnost se nebude ptát, proč jsem si neužil těch pár posledních zápasů na Bazalach. BP !!!
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod komast » sob 01. lis 2014 12:53:53

čus,je důležité dnes vyhrát,ale mám takový divný pocit,že to bude opět jen nějaká upachtěná remíza za kterou budeme nakonec rádi.Velice rád bych se mýlil.Na kopec pochopitelně jedu a už se těším.Po létech trápení konečně postavení v tabulce obstojné,ale bodový rozdíl je tak malý,že se to může za dvě kola změnit.Proto je dnes nutno vyhrát.Návštěva 4512 a kotel doufám solidně zaplněn.BP
komast
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 22. úno 2014 8:20:36

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod vvss » sob 01. lis 2014 12:55:15

Baník-Hradec 1:1 (Narh - to je fuk), 3788 diváků.
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod ryszek » sob 01. lis 2014 22:21:34

Na dnešním mači jsou nejlepší 3 body. Hradec je velký kandidát na sestup, takové kopyta a impotenty těžko hledat široko daleko.

Z pohledu Baniku, dobře, že Holzera konečně posunuli, do obrany nepatří. Ještě by měli restartovat Davora, to, že hraje vpravo je taky kokotina na n-tou. Pro něho by byla asi nejlepší pozice podhrota, je celkem šikovný. Lindpere se mi na té podhrotové pozici moc nelíbí.

Jinak forma stoperů mi přijde dost marná. Pohled na tabulku je příjemný, jenom škoda, že sestava skoro vždy vypadá, jak kdyby ji dělali Šafarčík a Paska, obvykle bez zohlednění formy nebo dispozic hráčů. Hra podle toho vypadá. S nostalgií vzpomínám na konec minulé sezony, a to jak hráli. Můj názor je takový, že kdyby měli trenéři volnou ruku, tak jsme možná na třetím nebo druhém fleku. :)
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Baník v. Votroci

Příspěvekod Jenda Ostravak » ned 02. lis 2014 9:44:45

Zdruv, ...rwa, to zas byly nervy :D Sobotní návštěva nevybočila ze současné klasiky, jsa ovlivněna známými faktory, jako je ticketing a aféry kolem klubu. Synkum ve vedení Baníku se stále nedaří navodit tu správnou atmosféru a nadšení mezi fanoušky – „normály“. Hlasatel Hudeček lepší než „praskání Rosti Petříka“, tentokrát se hrál nejen Fobal od Jarka a do Hymny zpívané Fans se nepouštěla znělka Synotu, takže vše v pořádku. Baniček to měl dobře rozehrané, po půlce vedl 2:0. Od 45 do 60 minuty byl v tlaku, chtěl správně zvýšit na 3:0 ( Fryda neproměnil dvě šance ), bylo by po zápase a možná bychom se dočkali i větší nadílky. To čeho jsem se obával se stalo opět skutkem. Od 60 min. došla Baníkovcům šťáva, Votroci snížili na 2:1, protože Davorovi utekl Čermák ... Od té doby se celé Bazaly opět strachovaly o výsledek. Kromě Holzera, který konečně hrál na svém postu se mě líbil Lindpere. Joel hrál skvěle, jak za časů v New Yorku :P Běhal jako mladíček, výborné vedení balonu, rozdával dobré přihrávky, byl v šanci, škoda, že se mu nepodařilo dát konečně gola. Snad si své střídání v 66 min.vyžádal sám, protože do té doby patřil k nejlepším na hřišti, na rozdíl od Kukece, kterého bych vystřídal už po poločase. To jak Davor ve druhé půli přišel trapně čtyřikrát o balon a zazdil slibné brejky bylo i na mně moc :) Šanci mohl, místo něj, dostat např. Dyjan Carlos. Mensah lepší než Šichor. Každý hrál poločas, divák měl možnost srovnání, které podle odezvy v hledišti jasně vyznělo pro Derricka. Pavlenka vynikající, nejméně 3x podržel Baník. Ale ty výkopy ! Tentokrát jsem napočítal čtyři, zakopnuté do autu. To je příliš na repre gólmana ! Obranná řada : "Zeď" Baránek má daleko do repre formy, v mači spáchal dvě hrubky, tentokrát bez následků, zdál se dost nejistý. Byrtus na levym beku lepší než Holzer. Stronati dobrý, je otázkou, zdali nemohl pokrýt střelce Dvořáka ;) Frydrych zahrál, tentokrát, dobře, škoda, že nevyužil aspoň jednu šanci. Šašinka mě překvapil krásnou kličkou a navíc mohl dát v 85 min.gola. Jeho čas určitě přijde. Narh byl opět málo průbojný, třeba místo něj si zasloužil šanci již zmiňovaný Azevedo. Greguš, jak se dalo předpokládat, nebyl, po herním výpadku, ještě v úplné pohodě, výkon tak na 60 %. Kotel Chacharů měl tentokrát menší transparentík „Táhni !“, komupak byl asi adresován ? :-) Naproti kotlíček hostí se pyšnil plachtičkou „Opilci z Valdic“ :) Tři bodíky doma, historie se nebude ptát na detaily :) Úspěšně zvládnutý zlomový mač, 21 bodů je dost na to, aby se už nehrálo v dolní polovině tabulky. Teď to ještě potvrdit s Budějkama.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » ned 02. lis 2014 20:19:26

Jako předkrm jsem jsi dal tzv.dětský den na Bazalech už minulý víkend.Fotka s Milanem a pokec s mladým trenérem-jméno bohužel nevím,značilo,že bude fajn.Kluk se vyblbnul a musím tuto akci pochválit.Možná i tato malá drobnost mě zlomila a šel jsem přes týden vyřídit tolik diskutovanou kartu.Proběhlo vše v pohodě,rychle a bez problémů-Futurum.Lístek na Hradec jsem nebral,nebot jsem nebyl přesvědčen,že na tu očekávanou frašku chci.Hold sobota to jako vždy zlomila a blbec vyráží na kopec.Všude fronty,jen u pokladny pro karty na T5 liduprázdno.Celkem jsem byl rád,bo v jedné ruce batoh s blbostma a v druhé 15kg syna.Bohužel to co jsem vydělal na pokladně,to jsem ztratil před vstupem na stadion.Do fronty jsem se dostavil v 16:42hod a vstupem prošel 17:03hod.K tomu jen krátce-běžte do pič.....První poločas byl perfektní,hráli jsme kulové a skore 2:0.Naopak druhá půle začala velmi slušně a 15min. jsme hráli fotbal.Paradoxně jsme dostaly branku a o pořádný morfiový zážitek bylo postaráno. Zvlášt 90min a šance Hradce volali po Benovi,místního lékaře.Jak už někdo psal,historie se neptá,3 body jsou doma.A něco málo k výkonům.Pavlenka-výborné zákroky,otřesné výkopy.Gol jde na vrub Davora,ale i Pavlenka měl svoji prví tyč pohlídat,netvrdím,že je gol vyloženě jeho.Byrtus-v konkurenci na beku Holzera a Sukupa to neměl těžké,bohužel však slabý výkon-nemastný,neslaný.Baránek-je to fotbalista,o tom žádná,ale ty hrubky tam prostě byly.Stronati-průměrný výkon a u toho golu,no,též tam prstíčky byly.Frydrych-dozadu jako vždy tajtrlík,ale dopředu velmi kvalitní výkon.Šance,2 asistence a celkově hodně podporoval.Davor-tož synku,ještě pár takových zápasů a vybroušený či nevybroušený diamant v tvém podání bude zpět na Bazalech.Greguš-a já bych ho dnes pochválil,společně s Derickem to nej na hřišti.Holzer-novinář ho nazval kanonýrem,takže pane kanonýr,hrál jste totální hovno,ale pokud tam budete pravidelně střílet dva fíky,tak ho klidně hrajte dál.Kaša-časové střídání,to je asi tak vše.Joel-Jenda mě asi sežere,ale chlape,lavička je tvé místo.Podhrotový hráč musí být silný na míči,v soubojích,vynucovat jsi fauly,spolupracovat s hrotem,chodit do volných prostorů-to není v tvých silách,beru,že nějaká přihrávka tam byla,ale na mě málo,moc málo.Francis-maká,běhá,je všude,ale jak přijde finální fáze,tak to je konečná.Je to takové předýchané,či přetancované nebo co já vím.4.místo je famózní,ale hlava mi nebere,co tam děláme.Přesto však unesu i o pozici výše :o
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » ned 02. lis 2014 23:34:10

d.rehacek píše:Jako předkrm jsem jsi dal tzv.dětský den na Bazalech už minulý víkend.Fotka s Milanem a pokec s mladým trenérem-jméno bohužel nevím,značilo,že bude fajn.Kluk se vyblbnul a musím tuto akci pochválit.Možná i tato malá drobnost mě zlomila a šel jsem přes týden vyřídit tolik diskutovanou kartu.Proběhlo vše v pohodě,rychle a bez problémů-Futurum.Lístek na Hradec jsem nebral,nebot jsem nebyl přesvědčen,že na tu očekávanou frašku chci.Hold sobota to jako vždy zlomila a blbec vyráží na kopec.Všude fronty,jen u pokladny pro karty na T5 liduprázdno.Celkem jsem byl rád,bo v jedné ruce batoh s blbostma a v druhé 15kg syna.Bohužel to co jsem vydělal na pokladně,to jsem ztratil před vstupem na stadion.Do fronty jsem se dostavil v 16:42hod a vstupem prošel 17:03hod.K tomu jen krátce-běžte do pič.....První poločas byl perfektní,hráli jsme kulové a skore 2:0.Naopak druhá půle začala velmi slušně a 15min. jsme hráli fotbal.Paradoxně jsme dostaly branku a o pořádný morfiový zážitek bylo postaráno. Zvlášt 90min a šance Hradce volali po Benovi,místního lékaře.Jak už někdo psal,historie se neptá,3 body jsou doma.A něco málo k výkonům.Pavlenka-výborné zákroky,otřesné výkopy.Gol jde na vrub Davora,ale i Pavlenka měl svoji prví tyč pohlídat,netvrdím,že je gol vyloženě jeho.Byrtus-v konkurenci na beku Holzera a Sukupa to neměl těžké,bohužel však slabý výkon-nemastný,neslaný.Baránek-je to fotbalista,o tom žádná,ale ty hrubky tam prostě byly.Stronati-průměrný výkon a u toho golu,no,též tam prstíčky byly.Frydrych-dozadu jako vždy tajtrlík,ale dopředu velmi kvalitní výkon.Šance,2 asistence a celkově hodně podporoval.Davor-tož synku,ještě pár takových zápasů a vybroušený či nevybroušený diamant v tvém podání bude zpět na Bazalech.Greguš-a já bych ho dnes pochválil,společně s Derickem to nej na hřišti.Holzer-novinář ho nazval kanonýrem,takže pane kanonýr,hrál jste totální hovno,ale pokud tam budete pravidelně střílet dva fíky,tak ho klidně hrajte dál.Kaša-časové střídání,to je asi tak vše.Joel-Jenda mě asi :) sežere,ale chlape,lavička je tvé místo.Podhrotový hráč musí být silný na míči,v soubojích,vynucovat jsi fauly,spolupracovat s hrotem,chodit do volných prostorů-to není v tvých silách,beru,že nějaká přihrávka tam byla,ale na mě málo,moc málo.Francis-maká,běhá,je všude,ale jak přijde finální fáze,tak to je konečná.Je to takové předýchané,či přetancované nebo co já vím.4.místo je famózní,ale hlava mi nebere,co tam děláme.Přesto však unesu i o pozici výše :o

Cus,Jendu chvalit nebudu,to uz je klasika.Ale tebe musim,abys nezvlcil :) Tak ja jsem pro tebe mudr.Cvach? ;) To asi ty pomerance.Hodnoceni objektivni,otazka je,jestli ma Joel navic.A Davor napravo,tj jako plotr v Anglii.Proste chujovina na entou.Pavlenkovi vykopy a jeho zlute daji brzy sanci Sromovi,ale toho bych se nebal.Jeste maly dotaz na tebe.Poustel jsem si na isportu zaznam z utkani a nejsi to nahodou na hlavni ty ze synem?V case cirka 84.14.......prisny,kriticky pohled(jako spravne nespokojeny trener).Zrovna si schovavas do kapsy Safyho autogram a jako expert na odezirani ze rtu jsem "vycetl" jak si rikas:"Janko je nejlepsi,vzdy jsem to tvrdil" :mrgreen: .....rikam si,to bude rehacek.Tak jestli jsem se trefil,nebo ne.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » ned 02. lis 2014 23:35:52

A jeste vitam Jendu mezi stovkare ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron