Baník - Hradec

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » pon 03. lis 2014 15:25:35

Čau Bene,tak na to rád mrknu,ale možná jsem slepý,ale na isportu jsem našel jen 2 a půl minutový záznam a v tom čase tam nic není.Bohužel z celého záznamu není ani jeden záběr na tribunu.Jestli budeš mít čas,tak hod odkaz.Rád mrknu jestli jsme se stal superstar TV :D .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » pon 03. lis 2014 16:34:04

Odkaz ti nehodim,bo to neumim :oops: Jak mas nahore ten sestrih,hned pod nim je dalsi "odkaz"-zaznam celeho utkani(v malem obdelniku).Je to v case 84.15.(pri Sasinkove hlavicce).Ale pozor,je to v case utkani(ktere ma 90 minut :mrgreen: ),ne celeho videa.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » pon 03. lis 2014 17:11:53

Tož to zklamu :mrgreen: .Vypadá to,že tvoje děti jsou teprve na cestě,bo můj kluk má 3 a tady ten chachar vypadá tak na šest :D .Ale pobavil jsi mě :mrgreen: .Ale kdyby jsi nutně potřeboval vidět playboye :D ,tak mě najdeš na orbionu.cz.Je to cestovatelské forum.Bohužel to tam ted změnili k lepšímu :D a všem dojebali fotoalba.Pár mi jich tam ale zůstalo a přezdívku mám stejnou jako zde.Víš,že musím vystupovat pod pravým jménem :D .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » pon 03. lis 2014 17:34:28

Nevadi,aspon jsi zjistil,kde jsou zaznamy utkani ;) Jinak ja mam dceru....a priznam se,ze mi v tu chvili vek tveho syna vypadl.Ja kdyz ho videl + toho kluka,rikam si to bude on,proste jsi mi tam pasoval :) I kdyz tam chybeli chipsi a batoh :mrgreen: Mozna to byl plotr? :o
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » pon 03. lis 2014 17:55:27

d.rehacek píše:Tož to zklamu :mrgreen: .Vypadá to,že tvoje děti jsou teprve na cestě,bo můj kluk má 3 a tady ten chachar vypadá tak na šest :D .Ale pobavil jsi mě :mrgreen: .Ale kdyby jsi nutně potřeboval vidět playboye :D ,tak mě najdeš na orbionu.cz.Je to cestovatelské forum.Bohužel to tam ted změnili k lepšímu :D a všem dojebali fotoalba.Pár mi jich tam ale zůstalo a přezdívku mám stejnou jako zde.Víš,že musím vystupovat pod pravým jménem :D .

Tak jsem tam mrknul na playboye a..... :mrgreen: nikde jsem ho nevidel :) Ne sranda...ale dceru mas peknou.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » pon 03. lis 2014 18:17:02

Děkuji za dceru,ale neboj,já tam toho playboye též nevidím :mrgreen: .A co pana doktora,je možné někde shlédnout,třeba tam k playboy bude blíž :shock:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Vzpominka na Banik - Hradec

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 03. lis 2014 20:36:32

Zdruv d.rehackovi a Benovi ! Chlopi to nemělo chybu :-) Kromě ředitela přes cypoviny Ryška, mě nikdo tak fajně nepobavi :-) Ešče včil se mi ty Vaše přispěvky přehravaju v pale :) Naš trener Řehaček s fotku s Barym a autogramem od Šafyho v kapse, s vykřikem na rtech „Janko je nejlepši !“ ( což dycky tvrdil :) ) pravil : „Sobota to jako dycky zlomila. Aby sem se nezvlčil, v jedne rence baťoh, v druhe patnactikiloveho synka, ja blbec vyrazil na kopec. Nabity trolejbus byl plny chacharu, šněroval zatačky, až byl u Bazalu. Přidu k temu slavnemu stadionu o cosik dřive, v šestnact štyrycet dva, to bystě něvěřili, co sem vydělal na kase, to sem produpal u brany stadiona. Tuž sem se vzpomněl na teho pěruna Jendu jak dycky zpiva : „ Kajsi sem zapomněl, tu svoju permicu, přeskočim turniket, uhnite mi strycu. Kdo bile srce ma a modru krev, je chachar z Baniku, silny jak lev !“ Přes KOP ( kurewsky odpor pořadatelu ) a přes tygerting, sem se probojoval, aji ze synkem, v sedmnact nula tři, na svoju oblibenu oranžovu židlu. Prvni pulku očekavane frašky zme hrali kulove a skore 2:0 :lol: Potym, paradoxně, jsme dostaly branku, bo někeři ti kopači byli shnili, jak šajt dřeva, tyn hlavni kanonyr hraje totalni hovno, nakonec, ty fiky střila, tuž nech se synek zahraje, ale o pořadny morfiový zážitek bylo postarane :lol: Mory by mě vzaly, bledy sem byl, jak novic na nuda plaži, tuž zme se vzpomněli na doktora Bena, včil by tu pasoval. Asi fiškus bende zase na tym ysportu a pušťa se zaznamy. Jendo, něpiš alotryja, podhrotovy hrač musi byt silny, ni enem na piči, ale aji na miči ! Přiště se kup u Novakove lepši bryle. Viš, že na Prajske maju tři vody ? Ni ? Tuž ja ti to povim : „ Jednu maju na myči, druhu na piči a třeti na myči piči !“ Nakonec Slezska zase vyhrala s odřenyma ušama 2:1. Uf.... Řek sem se : „Jebal to kot, ser pes“ ( Autorovi výroku zcela jedno jest, jak určitá věc dopadne ), včil se zajdu do masařa, bo tam maju fajnu jatru. Ešče vim co zrobim, dyž už sem se oženil, tuž babu pošlu do roboty a jo se doma, po tym zažitku, vyležim. :lol:
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » úte 04. lis 2014 9:18:14

d.rehacek píše:Děkuji za dceru,ale neboj,já tam toho playboye též nevidím :mrgreen: .A co pana doktora,je možné někde shlédnout,třeba tam k playboy bude blíž :shock:

Dekovat za dceru nemusis,jestli budes chtit jeste dalsi dite,tak se zase ozvy..opet rad pomuzu :mrgreen: :lol: :D Vim ze ses ted neurazil ;) Doktora neni mozne shlednout nikde.Nesnasim "fejsbuky",novinky.cz,adresny ticketing,ukazovani OP cizim a nekompetentnim osobam.Behani po uradech s OP a taky foto nikde nevystavuju.Ale jestli me chces videt,skoncil jsem letos v soutezi "Krasavec roku" na peknem 1. miste :mrgreen: Bohuzel jsem se zucastnil jen ja,ostatnim soutezicim klekl autobus na ceste ;) ................Jenda-fajne napsane,zasmal jsem se :D Vis ze d.rehacek.Safyho nesnasel a nesnasi a Janko byl vzdy nejvetsi drevo.Proto jsem ho popichl.Ale je pravda,ze co se vratil z UK,hodne se zlepsil.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » úte 04. lis 2014 13:56:50

Guláš by Jendovi šel,tím to ho zdravím.Ale dobré to bylo.Kdybych věděl,že ta účast bude tak vysoká,tak jsem se též přihlásil,bo i druhý flek je pěkný :) .Ale s tím UKSYSTEM zlepšení bych to zas tak nepřeháněl.Jinak já samozřejmě vím,že máš dceru :mrgreen: ,bylo by zvláštní,kdybych to nevěděl :mrgreen: .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod ZSD » úte 04. lis 2014 14:57:50

Smutné .... na boj o sestup chodilo nějakých 8000, i více ..... dnes Baník 4. , hra s velkými výkyvy, ale v globálu lepší, než předtím a chodí 4000. Někde udělali soudruzi z NDR chybu .... Mensah se dost zlepšil oproti době po příchodu, je z něj dnes důležitý hráč .... ale Kukec je poloviční (ani to někdy ne), taky v porovnání dobou příchodu, včera bylo pozdě zkusit ho na opačnou stranu .... Gol jde kromě přímých aktérů té situace ale i citelně na Baránka .... měl čas to odehrát jinak ... Herně to z pohledu celkové hrací doby na 4. flek sice není, ale historie se neptá, rudá sebranka taky ve vícero letech haluzila 1-0 a bylo to slabé .... a to měli zkušenější tým..... Prohodit Kukece a Štěpána, až naskočí, jen pokud je důvod typu Kadeřábek, tak Vojtu přehodit ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron