Baník - Hradec

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » úte 04. lis 2014 22:16:20

Dobre jsi to napsal,ja tam totiz zapomel hodit vetu "Dnes ja tobe,zitra ty me" :D A stim druhym mistem neprehanej,jak se znam..pri me smule..asi bys vyhral.Dost uz cypovin,je treba svrhnout Safyho :) Napady a namety piste zde.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » stř 05. lis 2014 19:37:52

Námět číslo jedna-kolik máš v prasátku,kolik má v něm Jenda,kolik ryszek a kolik jiní ? Po sečtení a zveřejnění sumy rozbiju to svoje a třeba Šafa poletí rychleji,než jsi čekal.Klidně se vzdám vyšších pozic,já patřím na lavku :mrgreen:.Konečně budou v kádru jen fotbalisti,sice je pravda,že by mi tam asi pověstná jedenáctka nezbyla,ale s tím by jste vy generální ředitelé cosi urobili. :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » stř 05. lis 2014 23:39:38

d.rehacek píše:Námět číslo jedna-kolik máš v prasátku,kolik má v něm Jenda,kolik ryszek a kolik jiní ? Po sečtení a zveřejnění sumy rozbiju to svoje a třeba Šafa poletí rychleji,než jsi čekal.Klidně se vzdám vyšších pozic,já patřím na lavku :mrgreen:.Konečně budou v kádru jen fotbalisti,sice je pravda,že by mi tam asi pověstná jedenáctka nezbyla,ale s tím by jste vy generální ředitelé cosi urobili. :mrgreen:

Tak potom neni problem,po secteni nasich penez bude pro tebe brnkacka doplatit cirka 100 mega ;) Na lavce budes mit svuj klid a ja klidne budu Narhovi cistit kopacky,jen kdyz Safy pujde.Namet c.2-na plachte v kotli jebe Safy Peteru,pod nima rika major Terazky:..boha jeho,zasa jebuuu.A Ha-badura,mlady Safy a manzelka maji zvednuty palec,jako ze to je ok,tahle spojeni..spojeni tech dvou a spojeni tech dvou :mrgreen: kurva jsem se do toho zamotal,ale rozumis mi.Spojeni pres rit a spojeni"pracovni"?Namet c.3-unos mladyho Safyho-pozadavek na VELKE vykupne-Safy bude muset prodat banik,aby na vykupne mel :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod ryszek » čtv 06. lis 2014 18:45:50

Navrhuju složit se po koruně, Petera prodal za korunu, jak nabidneme 5-6 korun, tak to bude zisk v radu stovek procent. :lol:

Mladého bych nikam neunášel, starý i macecha by poděkovali, že ho mají konečně z krku. :lol:
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » čtv 06. lis 2014 19:17:19

Nevíte jestli Šafa nemá dceru,bo unášet toho hňupa?,co s ním jako chcete dělat :mrgreen: Nějak jste se vyhnuli těm pozicím,trenérské křeslo je obsazené,ale bylo by dobré znát gen.ředitele apod.Jinak těch šest korun je hodně,protože stejně nic vlastnit nebudeme.Podle ověřených informací jsou i metly na Bazalech ve vlastnictví firmy Glanc.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod benfcb » pát 07. lis 2014 11:47:00

d.rehacek píše:Nevíte jestli Šafa nemá dceru,bo unášet toho hňupa?,co s ním jako chcete dělat :mrgreen: Nějak jste se vyhnuli těm pozicím,trenérské křeslo je obsazené,ale bylo by dobré znát gen.ředitele apod.Jinak těch šest korun je hodně,protože stejně nic vlastnit nebudeme.Podle ověřených informací jsou i metly na Bazalech ve vlastnictví firmy Glanc.

ryszek :mrgreen: d.rehacek,toho hnupa mezitim zamestnas ve firme,samozrejme zadarmo.Pozice:gen.reditel-ZSD,sport.manazer-ryszek,tisk.mluvci-Jenda,ja-kopacky,takze kustod(musim byt blizko u tymu,nekdo te hlidat musi) ;) ,skaut-komast,marketing.manazer-jestrab68,uklizecka a pradlena-plotr a Blahnik.A stim tvym trenovanim,je treba popremyslet zda te tam nechat.Pri tve narocnosti by zustal jen Bary a porad by se museli kupovat novy hraci.Takze finance by mizeli jeste rychleji nez ted. :) V nejhorsim by jsi prodaval v ochozech s holkama Banicky ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník - Hradec

Příspěvekod d.rehacek » pát 07. lis 2014 15:20:41

Tak to jo,ty chceš po mě 100 mega a pak mě pošlete prodávat s holkama bonbonky.Jsem rozhodnutý,s váma do toho jdu chlapi ;) .Nejlepší pozici má Jenda,když bude problém a nebude se umět z toho vylhat,tak použije tu svoji vietnamskou afroostravštinu a bude to v poho,bo mu nikdo stejně nebude rozumět :mrgreen: .
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron