Baník vers. VS 25

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník vers. VS 25

Příspěvekod ZSD » čtv 23. říj 2014 16:33:24

Usoudil jsem, že ten stav stojí za nové téma, i když je tu mrtvo. Vím o tom najisto prd, ale řekl bych, že obě strany mají svoje máslo na hlavě - a příznivec, který sotva tráví třenice kolem ticketingu a je smutný z malých návštěv, má zase "o zábavu" postaráno, aniž by o to stál ..... Asi klid nebude ... :mrgreen: :? Ale Venca je teda dobrý kamikadze, půjčit olympiádovi prachy .... :shock: Otázkou je, z jaké doby ta půjčka je .....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník vers. VS 25

Příspěvekod ryszek » čtv 23. říj 2014 16:47:26

Zdruv ZSD! Oni si to spočítali, Venca je neperspektivní po 3 transplantacích vazů, na ligu to už prostě asi nebude, měl dost vysokou smlouvu, tak využili toho, co se celkem veřejně ví, že Venca není úplně vzorný kolem tzv. povinností.

Tolik můj názor.

Ps. Chcou tlačit ty mladé, které skoupili Paska, Žalman, a kdo ví, kdo ještě...
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Baník vers. VS 25

Příspěvekod ZSD » čtv 23. říj 2014 18:39:32

ryszek píše:Zdruv ZSD! Oni si to spočítali, Venca je neperspektivní po 3 transplantacích vazů, na ligu to už prostě asi nebude, měl dost vysokou smlouvu, tak využili toho, co se celkem veřejně ví, že Venca není úplně vzorný kolem tzv. povinností.

Tolik můj názor.napadat

Ps. Chcou tlačit ty mladé, které skoupili Paska, Žalman, a kdo ví, kdo ještě...



Zdruv ! No to je to Vencovo máslo - andílek není. Jak píšeš to dává logiku a cítím to obdobně. Koleno je v hajzlu z hlediska vrcholového fotbalu, smlouva ještě z dob Petery a vysoká ..... navíc nechtěl jít dolů (njn, když mu tam lítá 8 mega, tak kdo by se hnal do snížení, že ....) . Máslo vedení cítím v tom, že se posouvalo, mluvilo, jednalo ..... ale zřejmě furt nic, přestože jsme teda už "jeden z finančně nejstabilnějších klubů ligy ..." Tady zas Šafa spoléhal, že VS vyměkne a půjde se smlouvou dolů a oni začnou plnit ručitelský závazek aspoň v objemu, jaký považují za prokazatelný. Ale vzalo to jiný směr. Takže další bojkot na obzoru , rozlučka na vedlejším hřišti o poločase .... Bazaly to končení mají pestré .... :? Co se týče osob a obsazení - bylo celkem předvídatelné, že Paska před časem nedal klubu na výplaty trenérům jen tak z charity, ale půjde o otevření si dveří směrem k mládeži Baníku .... Jestli to bude vyloženě boj o protlačení svého ponyho do základu od každého z těch neviditelných, tak se možná dočkáme inovace i s vylepšením ..... budeme tam mít hned 2-3 démanty naráz .... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník vers. VS 25

Příspěvekod Jenda Ostravak » čtv 23. říj 2014 20:32:26

Je až neuvěřitelné, že problém Svěrkošových pohledávek vůči Peterovi a potažmo Baníku se táhne dva a půl roku. A to máme tak demokraticky dokonalý právní systém :) Po celou dobu byly vztahy Svěrkoš v. Baník pro veřejnost pokrytecky idylické. V srpnu dal Svěrkoš Baník do exekuce a my se to dovídáme v říjnu :-) Podivejme se mu na ňho :o :P Když tedy idylka, proč ne až do konce ? Celá kauza exekučního řízení je velkou ostudou pro klub, která mu neprospěje. Dát milovaný klub do exekuce, to chce žaludek. Svěrkoš, ať je jaký chce, je pro mnoho skalních Fans ikonou a tento problém, který Šafarčík neukočíroval, negativní vztahy s těmito fanoušky ještě zhorší :oops: V nevykřičených rodinách zůstaly problémy vždy „pod pokličkou“. Tak to mělo zůstat i v Baníku, když už to vydrželo dva a půl roku :) Svěrkošova smlouva měla být ukončena vzájemnou dohodou. Někdy je lépe krátkodobě prodělat, ale neztratit dobré jméno své firmy. Asi jsem staromódní. Šafarčík ani neví kolik Svěrkošovi přesně dluží na platu, či odměnách. Petera si myslí, že mu nedluží vůbec nic :) Takoví jsou majitelé a takhle to nemělo skončit ! Proto mají máslo na hlavě oba kohouti, kteří jsou ve při :) Jako vždy se nakonec ukáže, že pravda je někde uprostřed. Co z toho plyne pro fanouška Baníku ? Další hráčská ikona Baníku končí kvůli lidské malomyslnosti neslavně a jméno Baník utrpělo další veřejnou újmu.
Majitel odtajnil šéfa skupiny investorů. Nejsou to akcionáři, ale investoři - spekulanti, kteří své peníze budou dávat prý po dobu tří let, s tím, že chtějí vydělávat na nákupu a následném prodeji hráčů. Celkový chod a rozvoj klubu je nezajímá, Baník jim poslouží jen jako hlavička pro své obchody. Jak se na to bude tvářit Světlík a další velcí sponzoři, kteří dávají své nemalé peníze na chod a existenci klubu a kromě reklamy z toho nic nemají ? Agentský systém v Baníku vítězí. Výkonnost klubu bude jako na houpačce. Po velkém letním výprodeji nové nákupy, budování nového týmu a pohyb někde na spodku tabulky. Na poháry synci včil zapomeňte :) V dnešní době bude každý majitel fotbalového klubu hlavně byznysmen, ale na sportovním úseku by měli být fundovaní odborníci a na ty jsem také zvědav. Aspoň něco, furt lepší než zánik klubu ;) Na Pasienkoch sa prý bijú Baníkovci a rudí provokatéři ... zrušení adresného tiketingu zase v nedohlednu :)
Naposledy upravil Jenda Ostravak dne pát 24. říj 2014 0:15:25, celkově upraveno 1
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník vers. VS 25

Příspěvekod ryszek » čtv 23. říj 2014 22:07:10

O peníze z města bych nebál, skoroprimátor Palyza a skoronáměstek Semerak sice do baniku jebali, ale něco mi říká, že to budou největší srdcaři Baníku. No a manažerem pro strategii a rozvoj je Michal Šafarčík, další srdcař. :mrgreen: ... U Světlíka nevím, jestli se mu z rodinného podniku Baníček nebude zvedat kufr.

Další sponzoři jsou spíš do počtu, kromě těch spekulantů, co to budou celé rozjebávat.
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Baník vers. VS 25

Příspěvekod d.rehacek » sob 25. říj 2014 19:54:09

Původně jsem se chtěl tomuto tématu vyhnout,ale dnes mě Baník tak nasral,že jsem neodolal.Už pátým slovem na tiskovce ukázal Šafa,co to je za cypa a od té chvíle vše ostatní ztratilo jakoukoliv hodnotu.Zdědil-to je to slovíčko,které slýchám neustále.Vypadá to,že Petera natáhl bačkory a v závěti bylo uvedeno,že dědicem se stává šejk.Nesnáším lidi,co svoje problémy hážou na jiné.Kdy už pochopí,že Baník nelze mít za korunu a cena byla stanovena na základě těchto závazků po Peterovi.Jediné štěstí je,že se tentokrát nemůže vymluvit na kostlivce,bo blbec podepsal zápis u notáře,takže nejde zapřít,že o tom věděl.Pro mě to je šašek od 1 dne a těžko se to někdy změní.Venca Svěrkoš-o jeho životosprávě nemá cenu ani diskutovat,takže najít jsi tento argument pro vyhazovaz bylo velmi jednoduché.Otázkou je,proč se to vytáhlo až teď,když akcičky s Lukym jsou známě už několik let.Podle Šafy to nemá nic společného s jeho exekucí na Baník :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,takhle naivně se nevymlouvá ani můj 3-letý kluk.Jedno je fakt,pokud Baník dluží Svěrkymu 8 mega,tak jednoznačně uhradit.Pokud celou částku nebo nějakou část mu dluží Petera,tak jednoznačně vymáhat po Peterovi.A pokud tomu tak není,tak jednoznačně vymáhat vše zpět po Svěrkošovi,podle toho,kolik už dostal.Zajímalo by mě,kolik teda dluží dle Svěrkyho Petera a kolik Baník.Z právního hlediska by neměla být vystavena exekuce na ručitele do doby,než bude vyřešen soudní spor mezi Svěrkym a Peterou,tady mi něco nehraje i když zákony se mění a nejsem schopen to vše sledovat.Pokud tomu je jinak,pak mě klidně někdo poučte ;).A ještě drobnost k investorům.Tak po dnešku nemám žádné obavy,peníze jdou do Baníku a rozprodej hráčů-Frydrych,Holzer,Šašinka atd.-to bude teda vývar :) .To byla samozřejmě ironie.Mám na to dva pohledy-1/každá investice je dobrá,záleží,kam půjde zisk.Jak je rozdělen-klub versus investor,to bude klíčové.2/Tady souhlas s Jendou-trenér ztrácí smysl a dlouhodobá perspektiva neexistuje.Je to nesystémové z pohledu výkonností mužstva.Pravda je taková,že sponzora se sehnat nepovedlo a Šafa je v prdeli,tak se to zalepilo takhle.Co to bude znamenat pro budoucnost Baníku ukáže čas,ale nic dobrého z toho nekouká,bohužel :?
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron