Bonzácko-Baníček

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Bonzácko-Baníček

Příspěvekod benfcb » pát 10. říj 2014 16:35:09

Cus Jendo,je to tu ospale!My tri aZSD,to je vse :lol: Ctyri musketyri(ja jsem Dartagnan-snad jsem ho napsal spravne).Za kotel ti nic nereknu,nebyl jsem kvuli praci.A vypada to,ze ani priste doma i venku mi to nevyjde.Ale to je jedno,hlavne kdyz Banik jede.Postup nemusi byt utopie,jestli nastoupi Rada,mozna se bude chtit pomstit a zase bude mit krvave oci,cyp :mrgreen: Jinak na supporters.cz se uchytilo tve "Loktacko" :lol:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Bonzácko-Baníček

Příspěvekod ZSD » úte 14. říj 2014 13:49:12

Jenda O: Zdruv! Kdeže tři přidat, aby se mohl vysr.... Nedávno jsem byl nucen použít toalety na vlakovém nádraží Olomouc a chtěli po mně 10 (nebo možná to bylo i 12) peněz za pisoár, už nevím přesně, bo jsem na to čuměl, kolik už jako nechcou, ale musel jsem.... :shock: Ale to jen mimo soutěž ...
Mám obavu, že návštěvy už budou stát za prd a nejsem si jist, že to změní Milan. Protože konečně nejsme rovnou na sestupu a přesto lidi nechodí, navíc poslední sezona na kopcu .... 1600 lidí po výhře venku a umístění v prvé půlce tabulky je tristní. Otázkou je, proč je tak vylidněný i kotel .... Něco sebralo zvýšení cen (ale ne tak moc, aby kolem 4000 na ligu, když nejsme konečně poslední).... Ticketing zřejmě napáchal větší škody, než by se zdálo .... Mám obavu, že je to v rovině, jak to často u nás v regionu razovitem bývá: Chachar to nechápal, nasral se, pak to zkusil, postál zbytečnou frontu před zápasem - a řekl "cyp s tym" a další vývoj už nesleduje ... Nehodnotím, jen konstatuju ... :?
Jinak Lojza dle rozhovoru na fotbal.cz (? tuším ?) říkal, že byl už dohodnut jeho vstup a převzetí majority, ale Šafy na konci změnil názor.... :(
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron