Návrhy na vylepšení

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod Malcao » sob 22. úno 2014 13:36:21

Nedá se defaultně nastavit ať se nový příspěvek řadí na začátek, ne na konec?
Malcao
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 22. úno 2014 13:28:07

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod benfcb » sob 22. úno 2014 13:47:58

Myslim si,ze hodne lidi je na tom jako ja.Neda se tu poznat na prvni pohled,jak a kam napsat zpravu.Ja jen diky tomu ze jsem proklikal vsechny(napisy,slova 8-) tak jsem se dostal k napovede a az tam zjistil,jak na to.Myslim ze by jsi mel ten postup zverejnitviditelne nekde na zacatek,aby to kazdy pochopil.Ja jeste nevim co delam spatne,kdyz chci nekomu odpovedet(napr:do obecne diskuze) a odeslu to,tak v ni to neni.Ale je to jen v mych odeslanych prispevcich.Jestli to neni tim,ze se proklikavam zpatky?Ale to je asi blbost.A chtit po tobe tabulku ligy atd.to uz je asi moc,ze? :geek:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod clovek1 » sob 22. úno 2014 13:57:47

Malcao píše:Nedá se defaultně nastavit ať se nový příspěvek řadí na začátek, ne na konec?


Uživatelský panel -> Nastavení -> Prohlížení příspěvků -> potom změnit v položce "Seřadit příspěvky:" na Sestupně
clovek1
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 22. úno 2014 12:04:00

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod Malcao » sob 22. úno 2014 14:21:41

Díky
Malcao
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 22. úno 2014 13:28:07

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod ConPower » sob 22. úno 2014 14:46:38

benfcb píše:Myslim si,ze hodne lidi je na tom jako ja.Neda se tu poznat na prvni pohled,jak a kam napsat zpravu.Ja jen diky tomu ze jsem proklikal vsechny(napisy,slova 8-) tak jsem se dostal k napovede a az tam zjistil,jak na to

No, nevím jestli správně chápu, ale pokusím se nastínit:) tohle fórum má nějaké řekněme kategorie (momentálně obecná diskuze a komentáře k článkům) a v těch jsou dále jednotlivá vlákna (témata). Až v těch lze psát zprávy, a to kliknutím na tlačítko odpovědět. Jinak můžeš založit nové téma v kategorii obecná diskuze. V komentářích jsem to myslím neumožnil, tam to zatím budu přidávat jen jako administrátor. Srozumitelné?:)

benfcb píše:A chtit po tobe tabulku ligy atd.to uz je asi moc,ze? :geek:

To zvážím, ale momentálně jsou k řešení podstatnější věci. Nechal bych to až na později jako vylepšující detail. Díky za tip každopádně.)
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod benfcb » sob 22. úno 2014 18:19:12

Jo,dik za odpoved.Ted to chapu,zalozit tema jen v obecne diskuzi.Ta tabulka nespecha,je mi jasne ze to musis vychytat.Ja jsem proste laik na tyhle veci. :roll:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod clovek1 » úte 25. úno 2014 17:45:43

ConPower:
Ber to jako reakci na "Výzva k diskuzi i v druhé sekci" - Není už to moc roztahané a nepřehledné? Za chvíli tu bude tisíc vláken...možná by stálo za to, pouvažovat o rozdělení fóra jiným způsobem. Potom nebudeš muset vyzývat k diskuzi ve více sekcích, aby byly využívané všechny. To staré forum na oficiálech se mi až tak hrozné nezdálo - nebylo tam tolik různých témat. Nestačilo by i tady nějaké jednoduché rozdělení?

Můj nástřel:
Baník
- Obecná diskuze
- Odkazy (všechny odkazy s Baníkem v jednom vlákně)
- Ankety (hlasování kliknutím na tlačítko s předvolenou možností)
- Výjezdy (možnost nabídnout místo na svezení)
Fotbal obecně
- Ostatní týmy v Gambrinus lize
- Evropské poháry
- Reprezentace
- Kuriozity (odkazy na fotbalové zajímavosti)
Mimo fotbal
- Filmy (nic jiného mě nenapadlo)

Např. nějak takto, je to jen návrh a rozhodně ti nechci přikazovat jak to tady řídit ;) Třeba poslední téma by ani být nemuselo, výjezdy v prvním tématu by asi taky byly málo využívané a tudíž asi i zbytečné, ale to by se mohlo teď upravit nebo smazat. Klidně i uzamknout zakládání témat běžnými uživateli (nová témata by mohli navrhovat ve zvláštní sekci a založil bys je po prodiskutování až potom ty). Takže pokud souhlasíš, mohli by se ostatní připojit a navrhnout nějaké rozdělení, případně co změnit v tomto...
clovek1
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 22. úno 2014 12:04:00

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod Paul CFC » stř 26. úno 2014 15:11:31

z mobilu se nejde přihlásit a přitom na mobilu jsem častěji. www.endora.cz: - Přístup odepřen. Z důvodu opakujících se problémů s napadáním hostovaných aplikací došlo k zablokování odesílání POST požadavků ze zahraničí. Tuto funkci si může vlastník webu vypnout ve své administraci." Ani si nevybavuji, kdy jsem byl naposledy za hranicemi a jestli jsem vůbec používal net. Prosím opravit ;)
Paul CFC
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. úno 2014 21:36:28

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod ConPower » stř 26. úno 2014 18:41:09

clovek1: Jo dobrý, díky za nástřel, je to určitě dobrá inspirace:) neříkám že úplně, ale podobně to asi udělám. Ještě bych to ovšem nechal chvilku "kvasit" a ať i ostatní se třeba vyjádří, nad vším pouvažovat a pak se pustím do rekonstrukce :mrgreen: btw ve vláknu "O fóru" psal taky dobrý návrh Jenda Ostravak.

Paul CFC: Fí, tak to ti teda nevím, do administrace endory jsem se přihlásil, ale nedaří se mi najít to, co by mohlo v tvém případě pomoct. Jestli víš, tak mě prosím nějak naveď. :)
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: Návrhy na vylepšení

Příspěvekod chovi » čtv 27. úno 2014 18:46:02

Ahoj, tohle forum je fajne, ale stalo se mi, ze jsem se registroval pres web v praci a tak jsem nemel ulozenou webovou adresu..... problém je, že tohle forum není možné na webu najít i když vím co konkrétně hledám...google nezabral ...a trvalo mi týden, než jsem to zase našel :) (přes odkaz na FB) nešlo by s tím něco nějak?
chovi
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 22. úno 2014 16:53:05

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron