Sparta - Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Sparta - Baník

Příspěvekod ZSD » sob 09. srp 2014 16:48:24

Tak jak tam jedete, synci ? V Leo Expressu zatím ráno žádná business třída není objednaná.... Jedete za dosavadní nevýhry v economy s lidem, nebo jste přešli na Pendolino či k Jančurovi ? ;)
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod benfcb » pon 11. srp 2014 22:51:35

ZSD píše:Tak jak tam jedete, synci ? V Leo Expressu zatím ráno žádná business třída není objednaná.... Jedete za dosavadní nevýhry v economy s lidem, nebo jste přešli na Pendolino či k Jančurovi ? ;)

Cau,protoze je Safa nasrany za malou navstevnost a remizu,tak co jsem slysel... za trest pojedou po dvou na koni.Zokej Vana slibil pronajmout cely svuj hrebcin a na Zeleznikovi bude cvalat Mensah.A na Safu zbyl osel.Habadura(oba dva) za dobrou praci pro klub poleti na letajicim koberci ;) A k utkani-vyhrajeme 2:1.Sestavu ti napise d.rehacek,bo zas bude prosit "Postav mi to aspon jednou........" :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod d.rehacek » úte 12. srp 2014 12:21:54

benfcb píše:
ZSD píše:Tak jak tam jedete, synci ? V Leo Expressu zatím ráno žádná business třída není objednaná.... Jedete za dosavadní nevýhry v economy s lidem, nebo jste přešli na Pendolino či k Jančurovi ? ;)

Cau,protoze je Safa nasrany za malou navstevnost a remizu,tak co jsem slysel... za trest pojedou po dvou na koni.Zokej Vana slibil pronajmout cely svuj hrebcin a na Zeleznikovi bude cvalat Mensah.A na Safu zbyl osel.Habadura(oba dva) za dobrou praci pro klub poleti na letajicim koberci ;) A k utkani-vyhrajeme 2:1.Sestavu ti napise d.rehacek,bo zas bude prosit "Postav mi to aspon jednou........" :mrgreen:

Čau Bene,tak postaví mi to či nikoliv :D Šrom,Frydrych,Baránek,Kaša,Stronati-Štěpán,Mensah,Kukec,Azevedo-Lindpere,Narh.Nepostaví,odpovím jsi sám.Jinak tip 0:3-Greguš 3 fíky.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod ZSD » stř 13. srp 2014 12:31:47

benfcb píše:
ZSD píše:Tak jak tam jedete, synci ? V Leo Expressu zatím ráno žádná business třída není objednaná.... Jedete za dosavadní nevýhry v economy s lidem, nebo jste přešli na Pendolino či k Jančurovi ? ;)

Cau,protoze je Safa nasrany za malou navstevnost a remizu,tak co jsem slysel... za trest pojedou po dvou na koni.Zokej Vana slibil pronajmout cely svuj hrebcin a na Zeleznikovi bude cvalat Mensah.A na Safu zbyl osel.Habadura(oba dva) za dobrou praci pro klub poleti na letajicim koberci ;) A k utkani-vyhrajeme 2:1.Sestavu ti napise d.rehacek,bo zas bude prosit "Postav mi to aspon jednou........" :mrgreen:


Čau, že by Dopravní podnik Váňa ? Možné to je, každý kšeft dobrý, prý je hodně ve srabu, problémy s nějakými Italy nebo co ..... dokonce chce snad jet zase Velkou pardubickou, přestože ohlásil konec. Ale Železníka (pokud ještě žije, asi ne) by měl jet někdo místní, kdyby to náhodou u Pardubic měl tendence stáčet na závodiště... To by Mensah asi nedal :mrgreen: Na oslu -posazen zády na konci výpravy a dirigovat je bude chacharmobilem ? ;) Ve výhru bych chtěl věřit, ovšem druhá půle v Hlučíně zas o ničem, tak nevím nevím, moc si pohodu asi nedodali .... Ale tak remíza - prohra - napotřetí Praha třeba padne ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » stř 13. srp 2014 14:05:40

S přihlédnutím k stabilitě výkonů hráčů v posledních zápasech, vč. pohárového, bych vsadil na tuto sestavu :
Šrom – Frydrych, Kaša, Baránek, Sukup – Mensah, Šichor – Kukec, Lindpere, Azevedo – Narh
Greguš – I když byl po mači s Teplicemi vyhlášen maratoncem kola, tak špatně hrál se Slavkou a také v 2. pol. s Hlučínem, kdy po odchodu Mensaha byla záloha s ním nevýrazná, nebyl schopen založit kloudnou útočnou akci, přihrávky alibistické, místy nepřesné, nedostatky byly i při bránění ( 65 a 71 min.).
Byrtus – Od začátku podzimu hrál první ostrý zápas za Ačko. Schází mu, jak pravil stary Capik vyhranost, nechápu proč nedostává minutáž v Juniorce. Jeho výkon v poháru byl nejistý a nervózní, což se projevilo také nesportovním oplácením. Zpočátku byl nedůrazný, až jej a ostatní Korytář seřval, tak hrál naopak přes hranici fair play. Spáchal několik hrubek, které naštěstí nebyly potrestány ( 19 min. chybná rozehrávka s následným brejkem soupeře, podobně v 20 min. – nepřesně na Petruse, 37 min. prohrál souboj ve vápně a před gólem zachránil Šrom obětavým zákrokem, 65 min. jemu a Gregušovi utekl Ondrušík a po jeho centru dostal Baník gól ).
Štěpán – chápu, že t.č. sedí na lavce a střídá. Jeho výkony jsou oproti závěru jara nevýrazné. Chybí mu jiskra, sebedůvěra a nasazení, vč. průniků do vápna. To jak hanebně pokazil akci v 62 min., kdy šel sám, do vápna ještě s dalším spoluhráčem, je až ostudné. V tym připadku raději na pravý kraj pomalejšího Davora :-)
Když se vylidnil hlučínský stadionek, vyhnali trenéři, hrubě nespokojeni s tím, jak byl odchozen, evidentně slabší sestavou, druhý poločas, všechny hráče na plac na dodatečnou tréninkovou jednotku :-)
Fanoušků Baníku bylo na stadionku dost, ale support ojedinělý, prakticky žádný.
Slabinou zůstává zónové bránění ve vápně, jak při standartkách, tak při centrech ze stran. Baník při něm dostal podobné góly, ať už od Latky, či od skvěle bojujícího bývalého baníkovce Badalyana, kdy si zcela osamoceni mohli hlavou dát důležité góly. S tím by v Praze synci zase neuspěli. Osobní bránění, ve vápně, by bylo mnohem účinnější. Úspěch proti rudochům je podmíněn obětavým a perfektním bráněním všech hráčů. Když uhraje Baník vzadu nulu, může zvítězit. Nesmí dostat jako první gola.
Musím uznat, že obranná čtveřice složená ze čtyř stoperů, speciálně na rumuny, doporučená trenerem d.rehackem, je vynalézavé řešení – to tu ještě nebylo :-)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod d.rehacek » stř 13. srp 2014 14:54:18

Jenda Ostravak píše:S přihlédnutím k stabilitě výkonů hráčů v posledních zápasech, vč. pohárového, bych vsadil na tuto sestavu :
Šrom – Frydrych, Kaša, Baránek, Sukup – Mensah, Šichor – Kukec, Lindpere, Azevedo – Narh
Greguš – I když byl po mači s Teplicemi vyhlášen maratoncem kola, tak špatně hrál se Slavkou a také v 2. pol. s Hlučínem, kdy po odchodu Mensaha byla záloha s ním nevýrazná, nebyl schopen založit kloudnou útočnou akci, přihrávky alibistické, místy nepřesné, nedostatky byly i při bránění ( 65 a 71 min.).
Byrtus – Od začátku podzimu hrál první ostrý zápas za Ačko. Schází mu, jak pravil stary Capik vyhranost, nechápu proč nedostává minutáž v Juniorce. Jeho výkon v poháru byl nejistý a nervózní, což se projevilo také nesportovním oplácením. Zpočátku byl nedůrazný, až jej a ostatní Korytář seřval, tak hrál naopak přes hranici fair play. Spáchal několik hrubek, které naštěstí nebyly potrestány ( 19 min. chybná rozehrávka s následným brejkem soupeře, podobně v 20 min. – nepřesně na Petruse, 37 min. prohrál souboj ve vápně a před gólem zachránil Šrom obětavým zákrokem, 65 min. jemu a Gregušovi utekl Ondrušík a po jeho centru dostal Baník gól ).
Štěpán – chápu, že t.č. sedí na lavce a střídá. Jeho výkony jsou oproti závěru jara nevýrazné. Chybí mu jiskra, sebedůvěra a nasazení, vč. průniků do vápna. To jak hanebně pokazil akci v 62 min., kdy šel sám, do vápna ještě s dalším spoluhráčem, je až ostudné. V tym připadku raději na pravý kraj pomalejšího Davora :-)
Když se vylidnil hlučínský stadionek, vyhnali trenéři, hrubě nespokojeni s tím, jak byl odchozen, evidentně slabší sestavou, druhý poločas, všechny hráče na plac na dodatečnou tréninkovou jednotku :-)
Fanoušků Baníku bylo na stadionku dost, ale support ojedinělý, prakticky žádný.
Slabinou zůstává zónové bránění ve vápně, jak při standartkách, tak při centrech ze stran. Baník při něm dostal podobné góly, ať už od Latky, či od skvěle bojujícího bývalého baníkovce Badalyana, kdy si zcela osamoceni mohli hlavou dát důležité góly. S tím by v Praze synci zase neuspěli. Osobní bránění, ve vápně, by bylo mnohem účinnější. Úspěch proti rudochům je podmíněn obětavým a perfektním bráněním všech hráčů. Když uhraje Baník vzadu nulu, může zvítězit. Nesmí dostat jako první gola.
Musím uznat, že obranná čtveřice složená ze čtyř stoperů, speciálně na rumuny, doporučená trenerem d.rehackem, je vynalézavé řešení – to tu ještě nebylo :-)

Zdravím a dovolím jsi na tebe reagovat.Souhlas,že Štěpán na lavku.Už když jsem ho psal do své sestavy,tak jsem nadšen nebyl,ale nechtěl jsem zazdít Davora vpravo.Co tak zkusit vpravo Šichora?No,taky těch stoperů v obraně nemáš málo :D.Též jsem zvažoval Sukupa,ale mám pocit,že po lajnách stejně nic dopředu nevymyslíme,tak jsem šoupnul Stronatiho.Občas jsi pohrávám s myšlenkou,že bych do středu zálohy dal Mensaha s Kašou,vlevo Davora a Azeveda vpravo.Možná s Frýdkem to tak zkusit.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod benfcb » stř 13. srp 2014 20:10:44

ZSD píše:
benfcb píše:
ZSD píše:Tak jak tam jedete, synci ? V Leo Expressu zatím ráno žádná business třída není objednaná.... Jedete za dosavadní nevýhry v economy s lidem, nebo jste přešli na Pendolino či k Jančurovi ? ;)

Cau,protoze je Safa nasrany za malou navstevnost a remizu,tak co jsem slysel... za trest pojedou po dvou na koni.Zokej Vana slibil pronajmout cely svuj hrebcin a na Zeleznikovi bude cvalat Mensah.A na Safu zbyl osel.Habadura(oba dva) za dobrou praci pro klub poleti na letajicim koberci ;) A k utkani-vyhrajeme 2:1.Sestavu ti napise d.rehacek,bo zas bude prosit "Postav mi to aspon jednou........" :mrgreen:


Čau, že by Dopravní podnik Váňa ? Možné to je, každý kšeft dobrý, prý je hodně ve srabu, problémy s nějakými Italy nebo co ..... dokonce chce snad jet zase Velkou pardubickou, přestože ohlásil konec. Ale Železníka (pokud ještě žije, asi ne) by měl jet někdo místní, kdyby to náhodou u Pardubic měl tendence stáčet na závodiště... To by Mensah asi nedal :mrgreen: Na oslu -posazen zády na konci výpravy a dirigovat je bude chacharmobilem ? ;) Ve výhru bych chtěl věřit, ovšem druhá půle v Hlučíně zas o ničem, tak nevím nevím, moc si pohodu asi nedodali .... Ale tak remíza - prohra - napotřetí Praha třeba padne ....

Cauky,vidis...Zeleznik uz mozna nezije,to mi nedoslo :( Ten chacharmobil je teda dilo,to co ted ctu o majiteli a jeho podnikani..no pekny ptacek to je :) Uz se nedivim proc r.cislo.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod vvss » čtv 14. srp 2014 17:18:22

Tak na nejbližší zápasy hrajeme bez útoku, disciplinárka po 14 dnech váhání přišla s rozhodnutím v pravý čas...... Stejně tak pokuty za nevhodné skandování na Slávii a hlavně DOMA ???? proti Teplicím, jsou dalším chlustancem do táře fans!! Nezbývá pane Šafarčík opět poděkovat jak jsou na nás hodní, shovívaví, :evil: stáhnout ocas a držet hubu, jak je Vaším zvykem. Případně podarovat patřičné osoby naším dresem!!!
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » pát 15. srp 2014 10:19:01

Zdruv d.rehackovi ! Fačuraci nám vyřadili Narha, pohlavek za vyučenou ( následek ) se řeší přísně, ale rasismus ( příčina ) nikoliv, i když to nebylo v zápise - to je polovičatost a nebezpečný precedens. :o
Už když jsem psal sestavu mě napadlo, že František tam asi nebude. Kaša jako defenzívní záložník - možná jo, umí potáhnout hru dopředu a dobře brání - maš kreativní nápady. Zkusil bych to napřed např. v poháru se slabším soupeřem a pak v lize. Šichor na pravém kraji - to bych zkusil :-)
Sestava na Pragl č.3 - var. I :arrow:
Šrom - Frydrych, Kaša, Baránek, Sukup - Mensah, Kukec - Šichor, Lindpere, Štěpán - Azevedo
Sestava na Pragl č.3 - var. II :arrow:
Šrom - Frydrych, Beránek, Stronati, Sukup - Mensah, Kaša - Šichor, Lindpere, Kukec - Azevedo
Kterápak varianta se Ti líbí více ? :)
Azevedo na hrot ! Jako jediný dokáže svou pracovitostí, rychlostí zcela nahradit Narha. Něco mi říká, že když ho tam trenéři dají, tak se odvděčí i gólově, protože na rozdíl od Narha umí dobře vystřelit a padá mu to :)
Štěpána jsem zařadil do var. I, když vypadl Narh, z nouze, zejména proto, že i když se mu dopředu nedařilo, přesto ale pořád umí dobře bránit, je rychlý a na pravé straně je třeba eliminovat rychlého Kadeřábka s Dočkalem a Sukup, ev. Stronati jsou pomalejší, proto potřebují pomoc rychlého kraje při bránění.
Greguše ne, když bude hrát, budou problémy, jak dozadu, tak dopředu :-)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Sparta - Baník

Příspěvekod ZSD » pát 15. srp 2014 11:38:50

Jenda O.:
Zdruv ! Doufám, že mu aspoň prominou pak ten třetí zápas a v LIB bude k dispozici. Protože tam to teď vypadá hratelně, mají problémy dozadu, Rajnocha dali do juniorky a se souhlasem k odchodu ..... S polovičatostí je to problém, ovšem my jsme údajně nic nedali do zápisu k utkání, Narh asi nic sám neřekl hned a později po zápase je už pozdě , to už ti nikdo neuvěří .... Jinak mě klidně oprav, jestli se pletu, ale Kadeřábek je pravý bek a tudíž hraje na naši levou stranu, nikoliv pravou .... Proto bych váhal s Azevedem dopředu z tohoto důvodu, Sukup ho má před sebou nejraději podle svého vyjádření .... ačkoliv jinak bych souhlasil, že tou agilností by jinak Narha nahradit mohl vpředu ... Mám nějak v nose, že ale postaví nalevo zálohy Holzera a Karluša fakt dopředu. Hlavně ne Kukece doprava, to už radši fakt tam zkusit Šichora , pokud je Štěpán z formy ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron