Baník-Teplice

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » ned 03. srp 2014 19:24:03

Aspoň jednou mi to tak postav ;) Šrom-Sukup,Baránek,Kaša,Stronati -Štěpán,Mensah,Kukec,Azevedo-Šichor-Narh.U Štěpána váhám,pokud to nepůjde,pak na plac Svěrky.Pokud nemůže Kaša,pak Frydrycha doprava a Stronatiho na střed.Tip:6800 diváků,přání:2:0.Hlavně:Frydrych ne ve stoperské dvojici.Holzer ne levého beka,Kukec ne vpravo,Greguš ne na hřišti.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod benfcb » ned 03. srp 2014 22:46:27

d.rehacek píše:Aspoň jednou mi to tak postav ;) Šrom-Sukup,Baránek,Kaša,Stronati -Štěpán,Mensah,Kukec,Azevedo-Šichor-Narh.U Štěpána váhám,pokud to nepůjde,pak na plac Svěrky.Pokud nemůže Kaša,pak Frydrycha doprava a Stronatiho na střed.Tip:6800 diváků,přání:2:0.Hlavně:Frydrych ne ve stoperské dvojici.Holzer ne levého beka,Kukec ne vpravo,Greguš ne na hřišti.

Cus,snad jsi(jste) se neurazil za T.+Jerryho :) a abych te nezklamal,tva prvni veta tady o "postaveni" je prosba manzelce? ;) Se Stronatim vlevo nesouhlasim(je stoper a v levo neumi).Bylo by to jeste horsi jak za Holzera.To radsi Sukup a Byrtus napravo(za me klidne i Celba).Radsi Stepan a Sverky at spocne.Jinak souhlas.Tipuju ze vas tam bude tak necelych 5 000(ja se rozhodl nakonec pro bojkot...zatim,pokud Safa prestane lhat,tak potom navrat).Prani:5:0 :o
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pon 04. srp 2014 14:01:27

benfcb píše:
d.rehacek píše:Aspoň jednou mi to tak postav ;) Šrom-Sukup,Baránek,Kaša,Stronati -Štěpán,Mensah,Kukec,Azevedo-Šichor-Narh.U Štěpána váhám,pokud to nepůjde,pak na plac Svěrky.Pokud nemůže Kaša,pak Frydrycha doprava a Stronatiho na střed.Tip:6800 diváků,přání:2:0.Hlavně:Frydrych ne ve stoperské dvojici.Holzer ne levého beka,Kukec ne vpravo,Greguš ne na hřišti.

Cus,snad jsi(jste) se neurazil za T.+Jerryho :) a abych te nezklamal,tva prvni veta tady o "postaveni" je prosba manzelce? ;) Se Stronatim vlevo nesouhlasim(je stoper a v levo neumi).Bylo by to jeste horsi jak za Holzera.To radsi Sukup a Byrtus napravo(za me klidne i Celba).Radsi Stepan a Sverky at spocne.Jinak souhlas.Tipuju ze vas tam bude tak necelych 5 000(ja se rozhodl nakonec pro bojkot...zatim,pokud Safa prestane lhat,tak potom navrat).Prani:5:0 :o

Ahoj,bud v klidu,nejsem urážlivý typ ;) .Jo nasrat mě,to je jiná :mrgreen: .Jevím se ti tak,že doma prosím manželku :?: :D .S levým obráncem souhlasím asistente,hodně jsem váhal,koho tam dát,tady jsem ochoten ustoupit :mrgreen: .Já tam budu,ale bojkot respektuji i když moc nesouhlasím,ale v poho,každého věc.Pokud se vrátíš na stadion,až přestane Šafa lhát,pak se na fotbal v podání tvého milovaného klubu nepodíváš hodně dlouho,on lže nonstop a už několik let-i když já jsi myslím,že je tak hloupý,že jsi to ani neuvědomuje.Mnohem horší je,že mu to stále někteří žerou-tady to bych bojkotoval já,ale trestal bych se za pitomce a to se mi moc nechce :mrgreen: .Každopádně musíme vyhrát,jinak ta sezona bude stát opět za kulové.A kdo to staví u tebe?Kam směřuje prosba?Milenka,či manželka,či přítelkyně,či přítel :mrgreen: A ještě má jeden dotaz,psal mi Milo Blahnik a je nás tu jak šafránu,co ty na to?Zatím mlčím ;)
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Baník-Teplice

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 04. srp 2014 14:45:15

Sestavy na Tepláky, výše uvedené se mi líbí, jsou vycizelované s přihlédnutím k výkonům v posledních dvou zápasech :) Bene: Byrtus, Holzer i Celba nemají v současné době výkonost na levého či pravého beka. Je smutné, že sportovní vedení chce hrát jen se Soukupem, který má jediný slušnou výkonnost pro tento post. Stronati už na levym beku hrál za Pulpita se střídavými úspěchy, jeden mač tam odehrál velmi dobře. Pokud by to zopakoval, stálo by to za zkoušku. Obranné povinnosti by zvládl lépe, než Holzer. Byla by škoda, kdyby kvalitní hráč Lindpere neměl v sestavě využití. Když mu to nešlo na pozici defenzívního záložníka, nabízí se jeho využití právě jako pravého beka, kde hrál v reprezentaci. Zajímavé by také bylo, kdyby hrál na podhrotu místo Svěrkyho, což by se dalo v průběhu mače přestavět. Koneckonců úspěšné složení záložní řady se teprve hledá. Umí dát finální přihrávku, je do kombinace a umí rovněž vystřelit :) Svou sestavu bych si proto dovolil trochu „vylepšit“ :ugeek: :arrow:

Šrom – Lindpere ( Frydrych ), Kaša, Baránek, Sukup – Mensah, Kukec – Štěpán, Šichor ( žolík Svěrkoš ), Azevedo – Narh

Myslím si, že trenéři nenajdou odvahu udělat ze Svěrkoše žolíka a Greguše dočasně posadit na lavku, takže naše sestavy jsou pouze zbožným přáním :)
Nedomyšlený a hloupým způsobem ( bez zpětné reflexe ) realizovaný „adresný ticketing“ odradí tisíce diváků, rovněž pozdní začátek mače, takže předpokládám podprůměrnou návštěvu max. 4500 diváků.
Tipovat nebudu, protože chci, aby Baniček vyhrál :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pon 04. srp 2014 16:25:44

A já musím uznat,že obrana s Sukupem vlevo a Lindperem vpravo je velmi zajímavá.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod benfcb » pon 04. srp 2014 17:26:27

d.rehacek píše:
benfcb píše:
d.rehacek píše:Aspoň jednou mi to tak postav ;) Šrom-Sukup,Baránek,Kaša,Stronati -Štěpán,Mensah,Kukec,Azevedo-Šichor-Narh.U Štěpána váhám,pokud to nepůjde,pak na plac Svěrky.Pokud nemůže Kaša,pak Frydrycha doprava a Stronatiho na střed.Tip:6800 diváků,přání:2:0.Hlavně:Frydrych ne ve stoperské dvojici.Holzer ne levého beka,Kukec ne vpravo,Greguš ne na hřišti.

Cus,snad jsi(jste) se neurazil za T.+Jerryho :) a abych te nezklamal,tva prvni veta tady o "postaveni" je prosba manzelce? ;) Se Stronatim vlevo nesouhlasim(je stoper a v levo neumi).Bylo by to jeste horsi jak za Holzera.To radsi Sukup a Byrtus napravo(za me klidne i Celba).Radsi Stepan a Sverky at spocne.Jinak souhlas.Tipuju ze vas tam bude tak necelych 5 000(ja se rozhodl nakonec pro bojkot...zatim,pokud Safa prestane lhat,tak potom navrat).Prani:5:0 :o

Ahoj,bud v klidu,nejsem urážlivý typ ;) .Jo nasrat mě,to je jiná :mrgreen: .Jevím se ti tak,že doma prosím manželku :?: :D .S levým obráncem souhlasím asistente,hodně jsem váhal,koho tam dát,tady jsem ochoten ustoupit :mrgreen: .Já tam budu,ale bojkot respektuji i když moc nesouhlasím,ale v poho,každého věc.Pokud se vrátíš na stadion,až přestane Šafa lhát,pak se na fotbal v podání tvého milovaného klubu nepodíváš hodně dlouho,on lže nonstop a už několik let-i když já jsi myslím,že je tak hloupý,že jsi to ani neuvědomuje.Mnohem horší je,že mu to stále někteří žerou-tady to bych bojkotoval já,ale trestal bych se za pitomce a to se mi moc nechce :mrgreen: .Každopádně musíme vyhrát,jinak ta sezona bude stát opět za kulové.A kdo to staví u tebe?Kam směřuje prosba?Milenka,či manželka,či přítelkyně,či přítel :mrgreen: A ještě má jeden dotaz,psal mi Milo Blahnik a je nás tu jak šafránu,co ty na to?Zatím mlčím ;)

Cau,to ze lze dlouho vim,ale az ted se me to primo dotyka :x(ticketing).U me to stavi pritelkyne(druzka-jak chces) a zatim se ji to dari ;) Beda ji,jak se ji darit prestane,tak ji vymenim :lol: Rekni Milune,ze je nas tu dost,ale jsou lini psat :roll: Vis moc dobre,ze by to tu zase rozhadal.Ja spis verim tomu,ze jsi mu to uz davno rozmluvil ;) A on je jen tise tady registrovany spolu s "obláčkem" plotrem :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod benfcb » pon 04. srp 2014 17:33:23

Cau Jendo,samo ze vim ze Stronati hral na beku.A jelikoz se mi vzdy vybavi kiks se sraltou a Kweuke nam dal ten gol,tak ho tam "nechci".Juniorku nesleduju,tak nevim ze Celba a Byrtus na to ted nemaji.Jinak bych o nich nepsal.Ale vazne by to nezvladli lip nez Fryda?Kazdopadne Lindpere napravo je dobry tah.Jenze Svedik takovy riskér nebude a neni.Coz je skoda.Pokud budou hrat hraci bez formy,tak se z toho spodku tabulky nevyhrabem. :cry:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pon 04. srp 2014 17:58:08

Bene-přeji,at to dlouho vydrží a mimochodem miluji svatby :mrgreen: Věř či nevěř,ale nezmínil.Že by plotr tiše jen přihlížel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak souhlas,že to tady čte docela slušný počet lidí,aspoň tedy podle zobrazení apod.,bohužel,přispívají zde poslední 4 a jeden občas přidá odkaz.A to v únoru končí nejspíš doména,majitel nikde,tak bůhví,jak to tady bude dál :?
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod benfcb » čtv 07. srp 2014 21:38:00

d.rehacek píše:Bene-přeji,at to dlouho vydrží a mimochodem miluji svatby :mrgreen: Věř či nevěř,ale nezmínil.Že by plotr tiše jen přihlížel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak souhlas,že to tady čte docela slušný počet lidí,aspoň tedy podle zobrazení apod.,bohužel,přispívají zde poslední 4 a jeden občas přidá odkaz.A to v únoru končí nejspíš doména,majitel nikde,tak bůhví,jak to tady bude dál :?

Tak jsem se radsi rychle ozenil,abych te nemusel zvat na svadbu :mrgreen: Majitel se tu nemusi ukazovat,neboj ma to pod kontrolou.Rekni trotlovi,at tu neco napise a uvidis jak ho sejme ;) Jestli Narh dostane stopku,jsme bez utoku.Celou dobu to tu pisu,ze chybi utocnici a nikdo z vedeni me neposloucha ;) Zitra si to uzij na miste cinu,ja budu "tise zavidet" :(
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pát 08. srp 2014 14:26:01

benfcb píše:
d.rehacek píše:Bene-přeji,at to dlouho vydrží a mimochodem miluji svatby :mrgreen: Věř či nevěř,ale nezmínil.Že by plotr tiše jen přihlížel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak souhlas,že to tady čte docela slušný počet lidí,aspoň tedy podle zobrazení apod.,bohužel,přispívají zde poslední 4 a jeden občas přidá odkaz.A to v únoru končí nejspíš doména,majitel nikde,tak bůhví,jak to tady bude dál :?

Tak jsem se radsi rychle ozenil,abych te nemusel zvat na svadbu :mrgreen: Majitel se tu nemusi ukazovat,neboj ma to pod kontrolou.Rekni trotlovi,at tu neco napise a uvidis jak ho sejme ;) Jestli Narh dostane stopku,jsme bez utoku.Celou dobu to tu pisu,ze chybi utocnici a nikdo z vedeni me neposloucha ;) Zitra si to uzij na miste cinu,ja budu "tise zavidet" :(

No nic,počkám na rozvod :mrgreen: .Neboj,budu fandit i za tebe ;) .Podělím se o první zkušenost s nákupem vstupenky.Ve Futuru jsem dal občanku,bral dva lístky i pro dceru a vše proběhlo rychle a v poho.Bral jsi jméno a u mě číslo občanky,u dcery rodné.Osobně v tom nevidím žádný problém,tedy nákup lístku bez karty.Co mě však překvapilo je kvalita vstupenky,zda-li se to dá,tak nazvat.Cár A4,zakoupený samozřejmě ten nejlevnější přímo v Tescu a na něm popis přes celou stranu,jak pro debila.Šafa jede,ještě dvatři roky a dostaneme vstupenku formou knížky.Zase jsme v něčem jedineční,bo chtěl bych vidět klub,který má takový fajný lístek.No nic,detail,dnes jsou důležitější jiné věci.Jinak lístky jsem bral v cca 14:30hod a S3 poloprázdná,tak doufám,že se to bude rychle měnit.A ty se na ten bojkot vykašli ;) ,nehledejme a nevytvářejme problémy tam,kde nejsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron