Baník-Teplice

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod benfcb » sob 09. srp 2014 9:27:46

No jestli jsi fandil i za me,tak nic moc teda :D Ten kotel proste chybi.Jak se tobe zdala atmosfera? Holzera vlevo nepochopim(misto aby ho vyuzil na stridani pro podporu utoku),Kuky napravo nebude nikdy dobry jak Stepan.Lindpere celkem usel.A ze mame 1 "vyleceneho" utocnika na stridani je smesne!!! Tohle nedopadne dobre.Byli jsme lepsi celkove a 3 body meli zustat doma.Teplaky s tim jejich zdrzovanim meli dostat aspon 3 goly,kundy.Ze by na Sralte? ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Retro Baník-Teplice

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 09. srp 2014 11:56:16

Pietní atmosféra, nejen za Humla a Hrdličku, ale také za nedomyšleně nastavený adresný ticketing a škodlivé činy fačurácké mafie..., to byl rozpačitý dojem při pohledu na zdevastované a prořídlé ochozy při podzimní domácí ouvertuře. Oba kotle zely prázdnotou, podobně jako svého času v Olomouci. Boj za respekt tradic Fans a kulturu na stadionech právě pro ně ( "český" fotbal pro fanoušky ), v naší kotlině zdaleka nekončí. Bazaly poznamenané dobou a lidskou hloupostí však stále žijí ! Nesouhlasím s Jarkem, že jim uděláme papá a smířlivě odkráčíme do Vítkovic. Za budoucí rekonstrukci tohoto slezského fotbalového svatostánku je třeba stále bojovat a nevzdávat se myšlenky, že budou jednou zase krásné a Baník na nich bude hrát ...Bojkot má v krátkodobém horizontu určitě svůj smysl, ale Fans musí také hledat a realizovat další varianty protestních akcí, aby postupně, úplně nezmizeli ze stadiónů.
Kotel chacharů se prezentoval "pod schodama" choreem ve smyslu „Nejsme vašimi pokusnými králíky“. Část se pak přesunula na „Tribunu chudých“, kde zazpívali „Nedaleko od Ostravy“, bouchli jeden dělbuch, čímž vyvolali manévry do té doby klimbajících „kosmonautů“. Pak se najednou vypařili a nouzová tribunka osiřela ...Support na ochozech rozjížděly aktivní skupinky bývalých kotelníků někde na S1 a Péčku, ale co naplat, orchestr bez dirigenta nefunguje jak má.
Na výsledku se určitě podepsala zahajovací sestava. Svědík nenašel odvahu vyřadit ze základu nejen Holzera, ale také Greguše. Holzer opět hořel na levém beku, Greguš se snažil málo, nejde mu to, celkově slabý výkon. Nevhodně sestavená záloha byla právě příčinou „kostrbaté“ hry ( viz. prohlášení Bernadyho ). Kukec opět „zabitý“ na pravém kraji, rychlý Štěpán na lavce ... Jakýsi zaujatý truhlík kritizoval zařazení Mensaha do základu. S řadou kamarádů jsme se podivili, když právě jeho trenér střídal . Mensah hrál opět velmi dobře. Že jednou namazal přihrávku a byl z toho brejk ... každý hráč udělá v zápase chybu :) Kolik jich udělali právě Holzer a Greguš ? Sukup na lavce ? Když přišel na plac, už se chyby na levé straně nevyskytovaly. Kaša na lavce, až bude na stoperu s Baránkem bude to lepší.
Myslím, že trener d.rehacek se svou dceruškou, trpěl v 36. řadě na S3 úplně stejně :D Baník byl lepším týmem a zasloužil si vyhrát. Jediný gól tepláků předznamenal jasný faul na Davora, který byl přehlédnut. K piskočům jsem měl určité výhrady, ale k vítězství, přes řadu vyložených šancí, se Baniček nedopracoval jen vlastní střeleckou nemohoucností. Škoda, na poháry už to asi nebude :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod ZSD » sob 09. srp 2014 15:18:13

Vyhrát se mohlo, ovšem stejně tak potom prohrát. Údajně se Ščasný po zápase rozčiloval, že to vypadalo na teč od zdi před neuznaným gólem Teplic. No teč zdi tam byla, to je pravda ..... Plus tyč po jejich hlavě ...Nechápu, proč nestaví krajního beka na krajního beka (Sukup) a místo toho zkouší náhrady hned na obou krajích. Sukup nehraje nijak zle. Greguš stáhnout, zkusit Šichora od počátku, Kukec napravo též ne .... Holzer zatím scénář Tomašák, netvrdím, že je to jeho chyba, ale dozadu prostě to není ono. Do brány Šrom. Sice se na to zatím nedá podívat, Slovaksport nepremával ..... ale to vyběhnutí na půl cesty proti Mahmutovi bylo snad to nejhorší, co mohl Pavlenka udělat..... Výběh měl dokončit, pokud šel ven ... Jinak předcházela chyba, ale též se mi tam zdál faul, souhlas s Jendou .... Nadále chyběla větší zarputilost na 16-ce a uvnitř ní .... Kryse Táborskému aspoň malé boží mlýnky vrátily vyloučením ty jeho opičárny z r. 2010 po vyrovnání Boleslavi v samém konci zápasu ..... ;)
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » sob 09. srp 2014 18:20:40

Zdravím,tak už nemám co hodnotit.Souhlasím s tím,co tu už padlo.Hlavní příčiny ztráty dvou bodů:Holzer levý bek,Kuky vpravo,Pavlenka v bráně,Greguš dirigent,Mensah do sprch-příčina číslo 1-Svědík.Druhou příčinou je neproměnování šancí-kromě již zde jmenovaných,mě vytočila střela Joela v druhé půli.Krásně to měl na levačku,nikým neatakován,mohl to klidně ještě posunout nebo volit technickou střelu obstřelem a on-plkavka doprostřed brány.Asi nejlepší výkon v ročníku,ale pořád tomu něco chybí.Většinou musím bohužel Frydrycha kritizovat i včera kecy s rozhodčím a chyby dozadu mě zase vytáčeli.Na druhou stranu mě začíná na pravém beku vadit čím dál méně,hlavně směrem vpřed.Útok podporuje,chodí do vápna-škoda té zahozené šance.Po včerejšku mám v obraně jasno-Šrom-Frydrych,Baránek,Kaša,Stronati nebo Sukup.Měl jsem obavu,že po čtyřech kolech to budou dva body,bohužel to tak vypadá,na druhou stranu,zápas se Spartou je teprve před námi a Malmo ukázalo cestu,tak proč jich nemít 5.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » sob 09. srp 2014 18:27:10

benfcb píše:No jestli jsi fandil i za me,tak nic moc teda :D Ten kotel proste chybi.Jak se tobe zdala atmosfera? Holzera vlevo nepochopim(misto aby ho vyuzil na stridani pro podporu utoku),Kuky napravo nebude nikdy dobry jak Stepan.Lindpere celkem usel.A ze mame 1 "vyleceneho" utocnika na stridani je smesne!!! Tohle nedopadne dobre.Byli jsme lepsi celkove a 3 body meli zustat doma.Teplaky s tim jejich zdrzovanim meli dostat aspon 3 goly,kundy.Ze by na Sralte? ;)

Ahoj,tak moc jsem nefandil.Únava a komorní atmosféra mě k ničemu nevyburcovala.Nejsem ten typ,co by rozhýbal ochozy a spíš se vezu,ale i přes snahu jedinců,to bylo hodně slabé.Hold kotel chybí,tak doufám,že těch bulek bude co nejméně.Souhlasím,že Tepličtí hráči předváděli hezkou frašku.Ovšem hlavní příčina je rozhodčí.Mě se tam ti cypi,tak válet,tak za lajnu a nechal bych ho tam smrdět 10 minut.On by jsi to frajer příště rozmyslel.K rozhodčím se málokdy vyjadřuji a nemám ve zvyku svádět prohry na toto téma,ale včera mi ten šašek připomínal Chaplina.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Retro Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » sob 09. srp 2014 18:30:12

Jenda Ostravak píše:Pietní atmosféra, nejen za Humla a Hrdličku, ale také za nedomyšleně nastavený adresný ticketing a škodlivé činy fačurácké mafie..., to byl rozpačitý dojem při pohledu na zdevastované a prořídlé ochozy při podzimní domácí ouvertuře. Oba kotle zely prázdnotou, podobně jako svého času v Olomouci. Boj za respekt tradic Fans a kulturu na stadionech právě pro ně ( "český" fotbal pro fanoušky ), v naší kotlině zdaleka nekončí. Bazaly poznamenané dobou a lidskou hloupostí však stále žijí ! Nesouhlasím s Jarkem, že jim uděláme papá a smířlivě odkráčíme do Vítkovic. Za budoucí rekonstrukci tohoto slezského fotbalového svatostánku je třeba stále bojovat a nevzdávat se myšlenky, že budou jednou zase krásné a Baník na nich bude hrát ...Bojkot má v krátkodobém horizontu určitě svůj smysl, ale Fans musí také hledat a realizovat další varianty protestních akcí, aby postupně, úplně nezmizeli ze stadiónů.
Kotel chacharů se prezentoval "pod schodama" choreem ve smyslu „Nejsme vašimi pokusnými králíky“. Část se pak přesunula na „Tribunu chudých“, kde zazpívali „Nedaleko od Ostravy“, bouchli jeden dělbuch, čímž vyvolali manévry do té doby klimbajících „kosmonautů“. Pak se najednou vypařili a nouzová tribunka osiřela ...Support na ochozech rozjížděly aktivní skupinky bývalých kotelníků někde na S1 a Péčku, ale co naplat, orchestr bez dirigenta nefunguje jak má.
Na výsledku se určitě podepsala zahajovací sestava. Svědík nenašel odvahu vyřadit ze základu nejen Holzera, ale také Greguše. Holzer opět hořel na levém beku, Greguš se snažil málo, nejde mu to, celkově slabý výkon. Nevhodně sestavená záloha byla právě příčinou „kostrbaté“ hry ( viz. prohlášení Bernadyho ). Kukec opět „zabitý“ na pravém kraji, rychlý Štěpán na lavce ... Jakýsi zaujatý truhlík kritizoval zařazení Mensaha do základu. S řadou kamarádů jsme se podivili, když právě jeho trenér střídal . Mensah hrál opět velmi dobře. Že jednou namazal přihrávku a byl z toho brejk ... každý hráč udělá v zápase chybu :) Kolik jich udělali právě Holzer a Greguš ? Sukup na lavce ? Když přišel na plac, už se chyby na levé straně nevyskytovaly. Kaša na lavce, až bude na stoperu s Baránkem bude to lepší.
Myslím, že trener d.rehacek se svou dceruškou, trpěl v 36. řadě na S3 úplně stejně :D Baník byl lepším týmem a zasloužil si vyhrát. Jediný gól tepláků předznamenal jasný faul na Davora, který byl přehlédnut. K piskočům jsem měl určité výhrady, ale k vítězství, přes řadu vyložených šancí, se Baniček nedopracoval jen vlastní střeleckou nemohoucností. Škoda, na poháry už to asi nebude :)

Zdravím,kdo hledá-ten najde.Souhlas,opravdu jsem to z 36.řady protrpěl,bohužel k výhře to nevedlo.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod vvss » pon 11. srp 2014 13:06:23

Zdar Lokotko, před chvílí jsem poptával nějaké práce (4.700m2 :D ) a jednu z nich jsem posílal na email který začíná d.rehacek@ atd...... Nejsi to ty?
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pon 11. srp 2014 15:12:37

vvss píše:Zdar Lokotko, před chvílí jsem poptával nějaké práce (4.700m2 :D ) a jednu z nich jsem posílal na email který začíná d.rehacek@ atd...... Nejsi to ty?

Zdravím Jiskro,tak dík za nabídku a kdybych to tušil,tak jsem ti poslal lepší termín a cenu :D .Zakázka zajímavá,ale víš jak to je,když to nejde,tak se prostě nerozkrájíš :D .Cože se tu neukážeš častěji ;)
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod vvss » pon 11. srp 2014 15:24:48

Áááále, nějak mám ze všeho co je okolo Baníku divný pocit a když jsem viděl v pátek ty zdevastované Bazaly, tak ani nemám chuť cokoliv psát. Ale dívám se tady celkem pravidelně. A sleduju tě :D
Uživatelský avatar
vvss
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 21. úno 2014 18:03:38
Bydliště: Ostrava

Re: Baník-Teplice

Příspěvekod d.rehacek » pon 11. srp 2014 16:18:30

vvss píše:Áááále, nějak mám ze všeho co je okolo Baníku divný pocit a když jsem viděl v pátek ty zdevastované Bazaly, tak ani nemám chuť cokoliv psát. Ale dívám se tady celkem pravidelně. A sleduju tě :D

Bohužel to veselé není.Šafa je takové sado maso :D ,nejdříve prodej Bazalů,pak devastace pronajatého stadionu,pak vyhnání fans,hlavně těch,co mu poslali peníze na transparentní účet a ted místo nich kluci z plakátů :mrgreen: Nuže co chlape,jdeme dál,tam vzadu už nic nenajdem,ale vepředu to vidím vše růžově :mrgreen: .Už ti mě normálně napadlo,jak to bude vypadat,když na stadionu budu sedět sám :mrgreen:Tak jak,už zvažuješ ten transparent s návratem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron