MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » stř 02. črc 2014 12:47:24

Zdar. No minimálně jeden fanoušek ze stadionu to nepřežil. Údajně byl nemocný - diabetik s vysokým tlakem....

Od boku střelím - finalisti budou z trojice Kolumbie, Francie, Belgie. Tipnu = Kolumbie v. Belgie ... Argentina se mi zdá hodně jalová a fakt o jednom chlapovi ... Sice je natolik dobrý, že jednou akcí jim to dokáže urvat, ale to nepůjde pořád. Myslel jsem, že se trochu zlepší, ale už jim též nevěřím. Holandsko v. Belgie bude zajímavé semifinále ;) Podvědomí a pocit říká, že HOL by měli přejít, ale obávám se, že nemusí unést tlak jejich dost mladý zadek ...
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » čtv 03. črc 2014 9:57:01

ZSD píše:Zdar. No minimálně jeden fanoušek ze stadionu to nepřežil. Údajně byl nemocný - diabetik s vysokým tlakem....

Od boku střelím - finalisti budou z trojice Kolumbie, Francie, Belgie. Tipnu = Kolumbie v. Belgie ... Argentina se mi zdá hodně jalová a fakt o jednom chlapovi ... Sice je natolik dobrý, že jednou akcí jim to dokáže urvat, ale to nepůjde pořád. Myslel jsem, že se trochu zlepší, ale už jim též nevěřím. Holandsko v. Belgie bude zajímavé semifinále ;) Podvědomí a pocit říká, že HOL by měli přejít, ale obávám se, že nemusí unést tlak jejich dost mladý zadek ...

Cus.No to sis vybral pekne finalisty :lol: Ja uz cuknout nemuzu,ARG-NEM jsem tipl kdyz jeste nebyl jisty zadny postupujici ze skupiny ;) Pravda je,ze formu nema ani jeden z teto dvojice.Ale titul bych pral Belgii.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod Jenda Ostravak » pát 04. črc 2014 16:28:05

Tým, který odehraje nejlepší semifinále bude mistrem světa. Semifinále tipuji takto : Brazílie - Francie a Argentina - Holandsko :ugeek: :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » sob 05. črc 2014 12:26:31

Mno, takže následuju cestu tipéra Vízka a inženýra Ličky .... :lol: Z těch Němců by se člověk posmolil. Nejdřív málem nedají Alžírsko, naráz jsou v semi. Francie výborně začala turnaj, ale vadla ... Dnes čekám Argentina - Belgie spíš nudný zápas a postup Belgie, lepší by mohlo být ten druhý, večerní ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » ned 06. črc 2014 11:06:14

Tak zbyvaji uz jen dva mace do finale....tymy ktere jsem tipl,tam jsou ;) Tak snad to vyjde,skoda ze jsem nevsadil :(
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » pon 07. črc 2014 14:13:39

benfcb píše:Tak zbyvaji uz jen dva mace do finale....tymy ktere jsem tipl,tam jsou ;) Tak snad to vyjde,skoda ze jsem nevsadil :(


Jestli Němci přejdou v semi, tak už to asi dotáhnou, to oni umějí, i když můžou hrát houby ... i když Brazílie - Holandsko bych chtěl spíš. Tipovat už nebudu, dopadl jsem jak Vízek ... :lol:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » stř 09. črc 2014 7:31:11

1:7 :o :o :o Tak zas tak jsem to nemyslel :) Ale Nemec je ve finale ;) Po 5 golech za 30 minut by se nevzpamatoval ani hvezdny vyber mimozemstanu.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod Jenda Ostravak » stř 09. črc 2014 16:23:08

Zdruv Bene ! Ještě se vrátím k včerejšku. Za půl hodiny 0:5 :oops: , říkal jsem si sním, či bdím ? Na konci jsem sdílel, jako odvěký fanda Brazílie, zděšení se všemi Fans této země fotbalových kouzelníků. Scolari nepřipravil tým na Němce dobře. Brazilští hráči hráli bezstarostný fotbal, bez kvalitní obranné hry, která je v této fázi MS neodmyslitelná. Vydrželi deset minut a po prvním gólu se zhroutili. Neměli sebedůvěru a vítěznou morálku. Výběr některých hráčů nebyl nejlepší. S Fredem hráli o deseti..., přestárlý Maicon...atd., Dante nejistý, vůbec nenahradil skvělého Tiago Silvu :( Ztráta Neymara byla rozhodující, hráči to měli příliš v podvědomí, což srazilo jejich sebedůvěru. :arrow: 15.6. si napsal, že finále bude Německo - Argentina a Němci budou mistry světa - skvělý tip ! Napsal jsem, že mistrem světa bude ten kdo nejvýrazněji vyhraje semifinále, takže i můj tip je, že to bude Dojčland. Přál bych si, aby hráli finále s Argentinou, aby v něm byl alespoň jeden zástupce jihoamerického fotbalu. Asi to nevyjde a ve finále budou Holanďani. Argentině vypadl skvělý Di Maria a sám Messi to neutáhne. jediná šance pro Argentince je uhrát 0:0 a postoupit na penalty, nebo vítězství 1:0 např. po vydařené akci Messiho. To vše za předpokladu, že Holanďani budou postrádat Van Persiho. Vypadá to tak, že Evropa udělá v Brazílii terno, což jsem po zápasech ve skupinách nečekal :-)
Takže finále Německo - Holandsko, mistrem světa bude Dojčland :-)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » stř 09. črc 2014 17:53:03

Jenda Ostravak píše:Zdruv Bene ! Ještě se vrátím k včerejšku. Za půl hodiny 0:5 :oops: , říkal jsem si sním, či bdím ? Na konci jsem sdílel, jako odvěký fanda Brazílie, zděšení se všemi Fans této země fotbalových kouzelníků. Scolari nepřipravil tým na Němce dobře. Brazilští hráči hráli bezstarostný fotbal, bez kvalitní obranné hry, která je v této fázi MS neodmyslitelná. Vydrželi deset minut a po prvním gólu se zhroutili. Neměli sebedůvěru a vítěznou morálku. Výběr některých hráčů nebyl nejlepší. S Fredem hráli o deseti..., přestárlý Maicon...atd., Dante nejistý, vůbec nenahradil skvělého Tiago Silvu :( Ztráta Neymara byla rozhodující, hráči to měli příliš v podvědomí, což srazilo jejich sebedůvěru. :arrow: 15.6. si napsal, že finále bude Německo - Argentina a Němci budou mistry světa - skvělý tip ! Napsal jsem, že mistrem světa bude ten kdo nejvýrazněji vyhraje semifinále, takže i můj tip je, že to bude Dojčland. Přál bych si, aby hráli finále s Argentinou, aby v něm byl alespoň jeden zástupce jihoamerického fotbalu. Asi to nevyjde a ve finále budou Holanďani. Argentině vypadl skvělý Di Maria a sám Messi to neutáhne. jediná šance pro Argentince je uhrát 0:0 a postoupit na penalty, nebo vítězství 1:0 např. po vydařené akci Messiho. To vše za předpokladu, že Holanďani budou postrádat Van Persiho. Vypadá to tak, že Evropa udělá v Brazílii terno, což jsem po zápasech ve skupinách nečekal :-)
Takže finále Německo - Holandsko, mistrem světa bude Dojčland :-)

Zdruv Jene!Taky se priznam,ze mi domacich bylo moooooc lito.Kdyby to bylo aspon v Nemecku,pratelak...ale MS,semifinale a doma? :shock: Fred o nicem cely turnaj.Snad aspon 3 fleka udelaji.Myslim ze "tulipan" ma lepsi tym nez ARG,ale z principu chci finale,ktere jsem si vysnil a tedy i viteze ;) Na nem jsme se shodli :ugeek:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » čtv 10. črc 2014 19:45:48

S tím Fredem teda nevím, kam až ho chtěl držet ? Na turnaji na to není čas tak dlouho. Nelepí ti to - sedíš, pokud zahraje jiný .... Např .Koubek dle svého názoru vidí problém čistě ve Scolarim na tomto turnaji. Moc bezstarostná taktika, hlavně špatné zajišťování vzadu..... Němci už to asi dotáhnou, tohle oni slušně zvládají. Navíc ARG se mi zdá jalová a nudná, jako snad na MS ještě nebyla .... Jinak předpokládám lepší zápas o 3. místo, než finále... Co jsem ale nepobral - proč se Schweinsteiger následně vlastně omlouvá domácím, že jim řízli ostudu doma :?: Tak snad chci vyhrát a soupeře pobít na hlavu v rámci pravidel ..... :?: Svět už fakt není normální .... :shock:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron