MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » ned 15. čer 2014 8:13:39

Muj tip na viteze je Nemecko,ktere ve finale porazi Argentinu.Domaci podle me maximalne do semifinale.Ale muzeme tipovat i jednotliva utkani ;) Dnes se hraje:SVYCARSKO-EKVADOR-2:2..FRANCIE-HONDURAS-4:1..ARGENTINA-BOSNA-2:1.Kdo bude mit cas,nasledujici zapasy muze zde vypsat.Vitez tipovaci souteze i obou finalistu dostane od admina odmenu :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » ned 15. čer 2014 16:49:50

Celkového vítěze si vůbec netroufám, ale myslím si, že Brazílie nevyhraje. Od pasu bych řekl někdo z okruhu Argentina, Itálie, Holandsko, Anglie (pokud vyhraje příští zápas a Rooneyho včas posadí, když zas bude marný), černý kůň Kolumbie (jsou zvyklí na podnebí ...), ale jsou schopni se vzpamatovat i Španělé.

SUI - EKV 2:1 ; FRA - HON 1:0 ; ARG - BOS 2:2 ; GER - POR 1:1 ; IRA - NIG 0:2 ; GHA - USA 2:2
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » stř 18. čer 2014 7:57:50

Ahoj ZSD,neco nam obema vyslo ;) Nikdo ale nema zajem,tak dlabem na to.Je tu plno zaregistrovanych cumilu(plotru :mrgreen: ),ale jinak o nicem.BP!
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 21. čer 2014 14:48:38

Zdruv Bene ! :) Krásné fotbalové stadiony bez klecí, plotů a ostnatých drátů jako v „česku“. Na druhou stranu Fans hlídá 150 000 policajtů :-) Tip na Dojčland ve finále je hodně dobrý, pokud porazí Francii :-) Němci byli vždy turnajové mužstvo s buldočí houževnatostí a sebevědomým, týmovým, fyzicky podloženým fotbalem. Kdo bude hrát o titul bude reálnější posoudit, až všechny týmy odehrají alespoň dvě kola. Z druhé poloviny pavouka vzejde finalista z dvojice Holandsko - Argentina. Někteří favorité nemají stabilní výkonnost, v jednom mači září a v dalším se trápí, viz. Brazílie a Holandsko, stejně tak Belgie, Chorvatsko, Itálie či Uruguay. Argentina vstoupila do hry neslaně – nemastně :-) Nadchl mě fotbal, který předvádí především Chile, Kostarika, Mexiko, Kolumbie a z Evropy především Francie a Německo. Všechny tyto týmy hrají běhavý, agresívní fotbal vyšperkovaný vášní a nadšením. Na MS se proslavil systém 3-5-2 produkovaný především Holanďany, který trumfuje nad uspávajícím fotbalem, hraným systémem tiki-taka. Když držíte dlouho balon, je větší pravděpodobnost, že uděláte chybu (Mourinho) :-) Precizní obrana s presingem a rychlým brejkem však slaví úspěch. Týmy Španělska, Albionu, Řecka atd. složené z vyhaslých hráčů bez motivace, neuspěly. Když jsem se díval na Chilany a Kostaričany v bílých dresech, hrající agresívní, rychlý fotbal, jako bych viděl naš Baniček :-) Věřím, že Fr. Narh bude v budoucnu hrát za repre Ghany. Místo Atsua by mohl nastoupit klidně hned a zahrál by lépe :-) Taktéž Azevedo se mi na kraji v Baníku líbil víc než Ramires :-) Brazílie se trápí, protože Scolari příliš lpí na svých oblíbených hráčích, obdobně jako Komňa :-) Např. Fred hraje slabě, útok tím trpí a Neymar sám na vše nestačí. Brazílie těžko dává góly. Kritika Pelého byla oprávněná. Pokud Scolari neudělá změny, Brazílie se do finále nepodívá a v osmifinále neuspěje proti skvěle hrajícím Chilanům. Pokud bude hra Italů viset jen na skvělém Pirlovi, tak je potká stejný osud. Přesto si tipuji čtvrfinále takto : Francie – Německo, Brazílie – Kolumbie, Argentina – Belgie, Holandsko – Kostarika. Samba není mezi brazilci slyšet, jako v minulosti ;) BP !!!
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » ned 22. čer 2014 13:15:39

Včera - Německo - Ghana velmi povedený zápas, především 2. půle. A opět se ukazuje Pospíchalovo Fotbal nemá logiku. Argentina dvakrát mizerný výkon a 6 bodů. Anglie s mnohem lepšími výkony (neříkám rovnou, že výbornými) je venku, Ghana 1 bod, přitom taky daleko lepší výkony než Argentina ... Čapoun už je fakt asi v přechodu. Asi čekal, že když Němci dali čtyřku Portugalsku, tak se Ghana porazí sama. Já od toho čekal mnohem lepší zápas, než podvečer Argentina a potvrdilo se to. Polský Němec je asi nezničitelný ... :mrgreen:
Souhlasím, jak bylo psáno - Brazílie bude mít obrovský problém už v OF, pokud se něco nestane. Okruh favoritů rozšířila Francie. Jsem zvědav na úterní zápas vzájemně o postup - Itálie- Uruguay
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » stř 25. čer 2014 13:11:52

Ahoj ZSD.Tak jsi byl zvedavy na URG-ITA a "kralicek" Suarez nezklamal.Navrhl bych vsem hracum,kteri proti URG hraji,at si na horni casti tela pripevni ovoce a zeleninu.Pokud bude mit Suarez chut si zakousnout,tak at zahryzne tu do kedlubny,mrkve,zeli ci repy(ne toho ze Sralty :mrgreen: ).Hrac bude nezraneny,hlodavec ukojeny....Ten hrac je nemocny,bud byl v minulem zivote upir,nebo je uchyl ;) S Narhem souhlasim,urcite by zahral dobre.Fred mel jit po polocase 2 mace do hajzlu.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » stř 25. čer 2014 17:10:08

benfcb píše:Ahoj ZSD.Tak jsi byl zvedavy na URG-ITA a "kralicek" Suarez nezklamal.Navrhl bych vsem hracum,kteri proti URG hraji,at si na horni casti tela pripevni ovoce a zeleninu.Pokud bude mit Suarez chut si zakousnout,tak at zahryzne tu do kedlubny,mrkve,zeli ci repy(ne toho ze Sralty :mrgreen: ).Hrac bude nezraneny,hlodavec ukojeny....Ten hrac je nemocny,bud byl v minulem zivote upir,nebo je uchyl ;) S Narhem souhlasim,urcite by zahral dobre.Fred mel jit po polocase 2 mace do hajzlu.


Čus. Ale zápas to byl dost slabý a moc taktický, i když nic moc jiného se čekat nedalo. Přesto jsem čekal aspoň trošku víc. Kolumbie podle mě přes URU postoupí. Pokud to Suarez udělal potřetí, tak má fakt asi nějaké blikance a je to na doktora. Ani psychopat Řepka nekousal, jen plival :lol: Možná místo zeleniny nastoupit ve výstroji hráče amerického fotbalu. Vyláme si zuby na chráničích a klid. Řecko se svým nefotbalem zas postoupilo, to jsou též kejdaři .... :shock: Takhle na pentli v 91. minutě ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » sob 28. čer 2014 21:35:39

Cus ZSD :) Tak mi ta Brasil malem vysla uz v osmifinale ;) .Vypada to,ze se ani toho semifinale nedozijou.Fred by si v Baniku s takovou formou nekopl.Zlaty Narh.Kolumbie ti zatim vychazi.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod ZSD » ned 29. čer 2014 14:35:15

benfcb píše:Cus ZSD :) Tak mi ta Brasil malem vysla uz v osmifinale ;) .Vypada to,ze se ani toho semifinale nedozijou.Fred by si v Baniku s takovou formou nekopl.Zlaty Narh.Kolumbie ti zatim vychazi.


Čus. Byli víc v aktivitě než Chile, navíc ten gol, co neplatil, byl podle mě regulérní. Ale 15 čísel na konci prodloužení a šli na pivo ;) Tohle je může posílit dál, ale pořád si myslím, že nevyhrají. Ghana měla postoupit, škoda. Když si představím nekopy z Řecka ... Holandsko vypadá min. na semi. Na Mexiko jim věřím a pak mají vítěze Kostarika - Řecko. Kolumbie postupně černý kůň. Jsem zvědavý, jak teď u Ruska. Za 230 mega Kč ročně nepřelézt přes Alžírsko - to nevím, nevím, Fabio :)

Nějak se nám ti cizinci zasekli doma .... Prý vizum u Narha.
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: MS Brazílie-(pokec,tipy,samba,Azevedo.....)

Příspěvekod benfcb » ned 29. čer 2014 17:25:40

Cus.Cizinci-to vis,doma je doma.Kdyz pul roku nevidis rodinu a robu,tak je treba si vymyslet cosi o vizech :mrgreen: Doufam ze i Kolumbijec Zapata bude cernym konem v FCB tak,jako jeho zeme na MS.Jinak Brazilci po tom brevnu,kdyby to byl gol a oni skoncili...tech infarktu by bylo vic nez v tisku zverejnenych pet.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron