POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu).

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu).

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 14:22:54

Vim ze je tu TLACHARNA,ale ta "nefunguje"jak ma.Chce to proste rozjet,aby se tu diskutovalo a nejen napsat prispevek a cekat, kdo ti druhy den odpovi.Pokud nekoho vidim(ted napr.ZSD) a chtel bych mu napsat,tak kam?Okamzita reakce je prakticky nemozna :( Tady kazdy muze hodit co chce,samo ze tu nebudu psat sestavu na Bonzacko,kdyz je o nem v jinem tematu.Bylo by to jako na oficialu.Dané + nove zalozene temata plati a tady muzeme kecat.Snad se to ujme :P Admine doufam ze se nezlobis ze jsem to zkusil,ale musel jsem.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod ryszek » ned 06. dub 2014 14:35:52

Dobrý nápad :)
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 14:38:51

Snad to klapne,proste nekdy kdyz mas cas tak poplkat.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 14:47:03

A ted jsem zjistil,ze kdyz tady napisu,tak se hned nezobrazi muj novy prispevek a hlavne CAS :!: Aspon na mem pc to nevidim.Takze je asi treba to tema nekolikrat prokliknout,jestli ti dotycny uz napsal.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod ryszek » ned 06. dub 2014 14:58:53

Já jsem spokojený :D ... vypadá to funkčnější než další banikovske drbarny, ba dokonce funkčněji než původní diskuze
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod d.rehacek » pon 07. dub 2014 18:00:05

Benfcb
Čau,vidím,že máš perfektní přehled.Když mrknu na tabulku,tak přestávám mít sílu kritizovat.Kromě udržení se v lize jsi nic nepřipouštím,jak to vidíš ty?Co se týká Blahníka,tak ten tu určitě není.5 dní zpátky mi psal email,kde se ted diskutuje.V té době jsem o těchto stránkách nevěděl,tak jsem ho odkázal na facebook.Zakládám anketu,mám ho povolat :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod Ekmar » pon 07. dub 2014 19:51:26

Helemese už je tady i d.rehacek.. No tak už tu opravdu chybí jen peta :D
Ekmar
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 04. dub 2014 9:56:58

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod benfcb » pon 07. dub 2014 22:52:26

d.rehacek píše:Benfcb
Čau,vidím,že máš perfektní přehled.Když mrknu na tabulku,tak přestávám mít sílu kritizovat.Kromě udržení se v lize jsi nic nepřipouštím,jak to vidíš ty?Co se týká Blahníka,tak ten tu určitě není.5 dní zpátky mi psal email,kde se ted diskutuje.V té době jsem o těchto stránkách nevěděl,tak jsem ho odkázal na facebook.Zakládám anketu,mám ho povolat :mrgreen:

Cau,tabulka je nekoukatelna,ale Banicek spadnout nesmi :o Blahnik-urcite bys nepotesil ekmara,veyrona,jestraba a dalsi :? Jestli ti chybi kecy o te supr Praze a zle Ostrave,tak mu napraskej kde je nove forum :D Jde videt ze mu Banik chybi,i ta Ova.Asi se fakt nudi.Anketa-za me teda ne ;) Jo,nebyl jsi chvilku na banicek.com?
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod d.rehacek » úte 08. dub 2014 15:11:15

benfcb píše:
d.rehacek píše:Benfcb
Čau,vidím,že máš perfektní přehled.Když mrknu na tabulku,tak přestávám mít sílu kritizovat.Kromě udržení se v lize jsi nic nepřipouštím,jak to vidíš ty?Co se týká Blahníka,tak ten tu určitě není.5 dní zpátky mi psal email,kde se ted diskutuje.V té době jsem o těchto stránkách nevěděl,tak jsem ho odkázal na facebook.Zakládám anketu,mám ho povolat :mrgreen:

Cau,tabulka je nekoukatelna,ale Banicek spadnout nesmi :o Blahnik-urcite bys nepotesil ekmara,veyrona,jestraba a dalsi :? Jestli ti chybi kecy o te supr Praze a zle Ostrave,tak mu napraskej kde je nove forum :D Jde videt ze mu Banik chybi,i ta Ova.Asi se fakt nudi.Anketa-za me teda ne ;) Jo,nebyl jsi chvilku na banicek.com?

Na Banicek.com chodím občas číst,ale jinak mě to moc nebere.Považuji to tam,za takovou uzavřenou společnost,což je v poho.Problém je,že až se tu Blahnik objeví,tak to bude stejně na mě :mrgreen: I Trotl přileze,pomalu se to dává do podvědomí,takže zanedlouho se objeví i angličan :o
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: POKEC-KDE SE VSICHNI MUZOU SEJIT(chlast,sranda,mimo misu

Příspěvekod benfcb » úte 08. dub 2014 22:50:40

d.rehacek-cau,tak jsem presvedceny,ze admin trotla a Blahnika BANUJE!Sam proti nim na ofiku vystupoval.Trotla netreba komentovat,Blahnika-sraltana,Prazaka,rypala atd. tady opravdu nepotrebujeme ;) Opet by to nebylo o Baniku,ale o vsem jinem.Jasne ze pokud se tu objevi,je to tva vina. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron