BANÍČEK-Bonzacko

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 13:13:18

Dovolil jsem si zalozit nove tema.Bude to dulezity mac(ale takove budou vsechny).Tak sem piste sestavy,taktiku a jine vy MOURINHOVE :mrgreen: :D :P :)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 13:18:08

Aaaaaaaa,prvni chytracek je tady.Misto Krmencika Azevedo,misto Skutky Sverky,misto Baranka Kasa.Taktika-dat o gol vic nez souper :roll: Fans-8 439.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod ryszek » ned 06. dub 2014 13:46:25

Špatně se to skládá, když neznáme zdravotni stav kádru. Krmelec ať určitě spočne :D ... moje sestava: Šrom - Vengřinek, Frydrych, Kaša, Sukup - Greguš, Mensah - Štěpán, Kukec, Azevedo - Škutka. Střídání: Svěrky (56. minuta), Narh (65. minuta) a Krmelec (92. minuta) :mrgreen: fans: 6 848
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod Ekmar » ned 06. dub 2014 14:20:52

Za mě sestava stejná akorát Krmenčíka nahradit buď Azevedem,Narhem nebo Holzerem, který mě ale včera nepřesvědčil.. Vepředu místo Škutky Svěrkoš a Škutku tam poslat v 60.minutě na oslabenou obranu.. Jinak ve středu zálohy bych rád viděl Lindpereho, ale po týdnu treninku ho nečekám ani na lavičce, třeba se ho dočkáme v dalším domácím zápase..
Ekmar
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 04. dub 2014 9:56:58

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod ZSD » ned 06. dub 2014 15:41:44

Zahajovací:
Pavlenka (se zdviženým prstem, i když měl i plusové zákroky, a na debut Šroma to není zrovna v této situaci přitažlivý mač bez ligových zkušeností) -- Vengřinek, Frydrych, Kaša, Sukup -- Greguš, Štěpán, Kukec, Azevedo -- Svěrkoš, Škutka ....
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 07. dub 2014 11:22:02

Pro tento veledůležitý mač bude zásadní přebudovat záložní řadu a provést korekci v útoku :ugeek: Ve složení v jakém stabilně hraje záloha jde její výkon směrem dolů. Foltýn a Krmenčík na lavku. Foltýn se zlepšuje, za rok bude určitě platným hráčem, ale teď to je ještě výkon s řadou výpadků a nepřesností, zejména v obranné fázi. Michal nutně potřebuje vysadit, bojuje, je vidět jeho poctivá až enormní snaha uspět, ale příliš dlouho se neprosadil, což v konečné fázi vedlo k psychickému bloku, přemotivovanosti a křečovitosti. Franta ho v těchto sračkách koupe už příliš dlouho :oops: Michal dokonce vyrobil hrubku u rohového praporku, která stála Baník gól - a to v obranné fázi byl dosud vynikající. Křečovitost jej postihla i v této fázi hry. Lepší variantou se jeví, po jednozápasové odmlce na lavce, jeho nasazování jako žolíka na poslední půlhodinku. To by mu pomohlo. Koho tedy do zálohy ? Protože je nutné hrát na výhru, je lepší postavit jen jednoho defenzívního záložníka + tvůrce hry, t.j. Greguš + Kukec ( oba hráli už defenzívního, pro obranné účely a tvořit hru mohou střídavě ), na levý kraj dle momentální formy Holzer či Karluš Azevedo a napravo, jak jinak - Štěpán. Škutku nechat na střídání a jako podhrot Svěrky a na hrot Narh. Svěrkyho bych postavil od první minuty. Jako žolík v závěrech mačů, které Baník nehraje, z různých příčin dobře, neměl možnost vyniknout. Sestava :arrow: Šrom - Zawada, Frydrych, Kaša, Sukup - Greguš - Štěpán, Kukec, Holzer (Azevedo) - Svěrkoš - Narh :arrow: Na střídání místo Svěrkyho jeden z dvojice Holzer Azevedo a místo Narha Škutka. .....Tip: 7900 chacharů na kopcu :geek:
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod ZSD » pon 07. dub 2014 12:38:08

Jsem zapomněl na diváky - 5777. Kéž byste měli pravdu se skoro sedmi nebo osmi, ale mám obavu, že to by Šafy musel objednat na schody třepetalky nahoře bez .... :shock: :) ....

Jenda - Zdruv, Vengřiho bych podržel a vpředu to mám za sebe naopak. Čekám, že soupeř bude zkraje spíš zezadu čekat, že se zas udupeme na finální nemohoucnosti a postupně vytáhnou drápky. Takže do plnějších proto zkraje Škutka. Krmelcovi se asi nevyhneme na střídání, i když by potřeboval spočnout. Narh v půli za 25 (záleží, kolik vydrží) a Krmelec později za Škutku na hrot. Děj se vůle Páně ... Jinak Baránek podle mě nebyl faul a už vůbec ne na červenou. Piskoče to opět zmrvili. Navíc to vypadalo už uvnitř, takže když už pískal, měl pískat jedenáct .... Kromě toho Baránek sedm žlutých, takže po tomto trestu mu hrozí další dva zápasy při kartě .... :cry:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Re: ZSD ( BANÍČEK-Bonzacko )

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 07. dub 2014 14:30:15

Zdruv ! Fotka je šik. Tak nějak jsem si tě představoval - sportovní typ a lá král střelců Mirek Wiecek, inteligentní výraz ve tváři, přiměřený vyzrálému věku :P Já to vidím tak, že Baniček už nesmí opakovat velmi nezodpovědný nástup do utkání, jako v Libercu. Pro naše mladé mužstvo platí obecně, že aby uspělo, nesmí dostat první gola. Z toho vyplývá, když nemá hráče na vyskakování, i když musí vyhrát, je zapotřebí právě ze začátku hrát trpělivě, bezchybně zezadu a tudíž na brejky. Z těchto důvodů je tam Škutka zcela zbytečný a v předku musí být, hned zkraje, brejkoví a pohybliví hráči. Škutka by mohl být podobný žolík jako Pimpara, na posledních 20 - 30 min., když už Baník většinou nakopává balony směr vápno.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

ZSD pon 07. dub 2014 13:38:08

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 07. dub 2014 15:14:29

Baránek dostal velmi přísnou červenou kartu ! Řekl bych, že to byl zářez Baníku, když vyrovnání viselo ve vzduchu. Vidím to stejně jako Ty, neboť když piskoč vytáhl "faul" před vápno, stačila žlutá. Souhlas, faul to nebyl, Baránek hrál napřed balon. Pokud pošle Baník stížnost na vyloučení Baránka, může disciplinárka přehodnotit očekávaný ortel, považovat jeho vyloučení za dostatečný trest a umožnit Janovi nastoupit proti Bonzacku. Ostatně, pokud je komis piskočů k čemu, rozhodne tak sama i bez stížnosti. Kdyby měl Komňa čuch, po třetím gólu mohl Baránka vystřídat Kašou a předejít tomu, co piskoč provedl. Vzadu by si nepohoršil, neboť Kaša umí šikovně balony vyvézt a pěkně přihrát do šance, což by za stavu 1:3 bylo správné řešení.
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: BANÍČEK-Bonzacko

Příspěvekod ZSD » pon 07. dub 2014 15:25:34

Jenda: Palec nahoru - čekal jsem, jestli někdo pozná ;) Jsem ho tam hodil z pověrčivosti, aby přinesl nějaké góly .... :arrow: Sice ho přímo na hřišti nepamatuju, ale jak tatík vyprávěl, muselo to být fajne :!: Co jsem chodíval soboty dopoledne na VOKD Poruba, když je trénoval (to ještě hráli i horní půlku druhé ligy), tak to byl docela nenápadný chlapík v kloboučku, když chodili štreku ze šaten. Někde jsem snad měl i podpis na vstupence, ale kde té je dneska konec, ani čert neví .... Docela mě to štve, i když nejsem sběratel.

Na Bonzácko jednoduchou taktiku čtvrtkařů: Po startu stovku vypálit, druhou stovku držet, třetí stovku přidat a čtvrtou finišovat .... :lol:
Uživatelský avatar
ZSD
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 29. bře 2014 22:04:24
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron