O fóru

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » úte 25. úno 2014 23:06:16

Zdruv chachare!Vitam te na novem foru Banicku.Opet dalsi normalni stamgast.A ty navrhy vypadaji dobre ;)
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: O fóru

Příspěvekod ConPower » stř 26. úno 2014 18:52:07

Jenda Ostravak píše:Zdruv chachaři !
Chtěl bych vyjádřit obdiv Con Powerovi, že zprovoznil toto fórum. Pokud to bude možné, rád si, ve vší počestnosti, pokecám s kamarády o Baničku a fotbalu. Starý web měl diskusi jednoduše a přehledně členěnou. Např. Web chachaři.cz je rozdělen do tří sekcí ( Fotbal + Web + Ostatní ) a v každém jsou témata obdobně jako zde. Trochu statistiky z tohoto webu : Z 12 735 příspěvků je 6234 pod „Ostatní fotbal“ + 3429 pod „ Mimo mísu“ + 3072 pod „FCB“. Zbylá témata obsahují ostatních 1283 příspěvků. Největší diskuse je zřejmě v obecné sekci. Na „Baník fórum“ je vše pod „ Obecná diskuse“ a ta je dále členěna na „Oznámení“ + „ Témata“, která si může každý přidat. Navrhuji fórum upravit resp. rozčlenit takto : 1. Ponechat sekci „O FÓRU“ ( místo Oznámení ), kam se budou dávat připomínky adminovi. 2. Zavést sekci, resp. trvalé téma „ OBECNÁ DISKUSE“, kde se bude diskutovat o všem, podobně jako na starém webu, reagovat podobně na diskusní příspěvky druhých, event. zpětně listovat ve starých diskusních příspěvcích. Funkce vyhledávání zpětně je zde lépe nastavena. 3. Ponechat jako třetí sekci „TÉMATA“, která si bude moci přidat každý, tak jako dosud, pokud bude chtít vést diskusi extra zvoleným směrem. 4. Sekce "KOMENTÁŘE K ČLÁNKŮM". Témata budou skrytá ve své sekci, jejich počet se výrazně zmenší a fórum bude přehlednější.

Zdruv!! Vítej:) moc díky za relevantní tipy ke struktuře fóra i za vyjádřený obdiv :mrgreen: podoba fóra se v brzké době bude měnit, ve vláknu "návrhy na vylepšení" běží diskuze na toto téma, další příspěvky na toto téma nechť se směřují raději tam:)

toto téma bylo myšleno spíše jako informativní pro ty první registrované, aby měli nějaké vysvětlení na začátek:)

PS: Jenda Ostravak je 25. registrovaným a fórum obsahuje již přes 100 příspěvků:) jen tak dál. btw staré fórum na oficiálech (resp. sekce obecná diskuze) se blížilo ke hranici 100.000 příspěvků, než k ní ale došlo, nahodil se nový web. Kéž toto fórum funguje dobře, a jestli tuto metu jednou třeba překoná, připomeňte mi, ať koupím bečku radga a těchto prvních 25 registrovaných bude zvaných k jejímu vypití :mrgreen:
ConPower
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 21. úno 2014 13:52:31
Bydliště: Bohumín

Re: O fóru

Příspěvekod jestrab68 » sob 01. bře 2014 12:06:43

Zdar synci 8-)
jestrab68
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 01. bře 2014 7:14:21
Bydliště: Trojanovice

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » sob 01. bře 2014 14:36:39

Zdar jestrabe,to ti ale trvalo ;) A dovolim si napsat o anketu:Ktere nicky by jste radi privitali ze stareho fora.(aspon 5).Za me-ryszek,horajzm,pekeno,d.rehacek,peta.petr,zazraky se deji.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: O fóru

Příspěvekod jestrab68 » sob 01. bře 2014 15:07:58

U mě:platinifcb,Ekmar... :?: :)
jestrab68
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 01. bře 2014 7:14:21
Bydliště: Trojanovice

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » pon 03. bře 2014 13:26:21

Jestrab-vidis,na ty dva bych zapomnel :P A v tom pripade bych bral i "jsem plotr2 bratr plotra1" :mrgreen: A by jsme kdyz tak meli "chuliganku-ochranku" pred multinickama.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: O fóru

Příspěvekod d.rehacek » sob 05. dub 2014 20:45:21

Zdravím všechny!!!Tak tady jste se mi schovali.Nejdřív veliká poklona zakladateli tohoto webu,dobrá práce chlape!!!!!
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 10:04:37

d.rehacek píše:Zdravím všechny!!!Tak tady jste se mi schovali.Nejdřív veliká poklona zakladateli tohoto webu,dobrá práce chlape!!!!!

Ahoj trenere :mrgreen:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: O fóru

Příspěvekod d.rehacek » ned 06. dub 2014 17:21:06

benfcb píše:
d.rehacek píše:Zdravím všechny!!!Tak tady jste se mi schovali.Nejdřív veliká poklona zakladateli tohoto webu,dobrá práce chlape!!!!!

Ahoj trenere :mrgreen:

Ahoj,přiznám se,že tento nick neznám,jsi někdo známý s jiným nebo jsi četl,ale na ofic. nepřispíval
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: O fóru

Příspěvekod benfcb » ned 06. dub 2014 19:29:56

d.rehacek píše:
benfcb píše:
d.rehacek píše:Zdravím všechny!!!Tak tady jste se mi schovali.Nejdřív veliká poklona zakladateli tohoto webu,dobrá práce chlape!!!!!

Ahoj trenere :mrgreen:

Ahoj,přiznám se,že tento nick neznám,jsi někdo známý s jiným nebo jsi četl,ale na ofic. nepřispíval

O sobe jsem psal "tady v tematu",ted jsme na strane 3,tak si klikni na str.1.Ze st.ofika znam vsechny.O tobe vim,ze budes "kritik"vedeni,hracu,ale ve vsi slusnosti,taky"ochrance"Blahnika" :mrgreen: ZSD-je nocni ptace,ryszek -je babař :lol: ,ekmar-student(meli jste se sejit na E-sku),jestrab-oponent plotra(dzonik navrhl na jestraba nereagovat :lol: ),Jenda O.-ma dobre nazory,umi popsat situaci tak jak je(trosku jste "pohadani" :?: ),CanPower-prispival spis ke konci ofika(a prave klobouk dolu za to,ze nam umoznil tady plkat :!: ),horajzm-skokan,na svuj vek rozumny synek,vvss-borec,vic netreba dodavat,koukal-zkuseny vlk,jehoz slova maji hlavu a patu(u koukala jste se meli sejit na konci brezna-vyslo to?),veyron-podnikatel,sledujici i mladezniky,mistrX-Luhacovice,bezproblemovy,Alf99-ten se mi vytratil ze svymi prispevky.Taky je tady zaregistrovanych par jmen,ktere jeste nanapsali ani radku.Muj nazor je,ze to je Blahnik a trotl(ten ma zase 2-3 nicky,hlavne ten "Obláček"mi desi ;) )Takze prehled mam :D Jo a kdyz tak mi odepis na nove vlakno(POKEC),co jsem dnes zalozil.To je jak stvorene pro tyhle plky.
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

PředchozíDalší

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron