Arma Ústí - Baník 3.kolo FNL

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Arma Ústí - Baník 3.kolo FNL

Příspěvekod Jenda Ostravak » sob 20. srp 2016 10:59:10

Arma Ústí – Baník 0 : 3 (0:2) 3.kolo FNL 19.8.2016 Sestava Baníku: Vašek – Sus, Pokorný, Zápotočný, Hučko – Mičola (46. Malý), Hlinka, Ožvolda (22. Nerad) – Lupták, Urgela (71. O. Šašinka), Stáňa.
Náhradníci: Chmiel – Helešic, Malý, Nerad, O. Šašinka, Lischka, Mondek. Branky: 24. Stáňa, 45. Stáňa, 54. Urgela Střely na branku: 5:8 (3:4). Střely mimo branku: 5:11 (4:4). Rohové kopy: 4:6 (1:3). Ofsajdy: 0:6 (0:2). Fauly: 9:17 (6:8) ŽK: 63. Hučko, 82. Nerad. Domácí od 44 min. o deseti. Diváci: 2566
Hodnocení z webu Ústí : „Početné ostravské obecenstvo, fandilo celý zápas bezproblémově a slušně :) Komentátor Zdeněk Kamínek zaperlil : „Příznivci Baníku slaví, hasiči se oblékají do kombinéz.“ :lol:
Petržela mění názor : „Tajně v to doufám, že ještě nějaká posila přijde. :) Je to potřeba, protože když střídáme, tak změny mužstvo nijak nezvednou, ale nechci jmenovat, o jaké posty jde. Rád bych kádr doplnil ještě o kvalitního útočníka - a potřebovali bychom levonohého hráče, jako byl Holzer, ty standardky nám tam chybějí.“ Martin Sus: „Fanoušci Baníku ? No jedním slovem - neskutečné. Tohle jsem nikde nezažil a myslím, že v Čechách ani nezažiji. :!: V každém zápase díky jejich velké podpoře hrajeme, dá se říci, doma. Za to jim patří velký dík. Že hraji druhou ligu ? Tady v Ostravě jsem dostal znova chuť do fotbalu a užívám si to. Jsem rád, že tu mohu být.“
Jan Laštůvka na dotaz redaktora Šímy o Bazalech : „Vím, jak vypadají současné Bazaly. Pořád je to krásný stadion, ale Baník na nich už v minulé sezoně nemohl první ligu hrát. Když se podívám třeba na hradecký stadion, který teď sice nějakou rekonstrukcí prochází, ale pořád to bude vlastně ten stejný stadion, a srovnám ho s Bazaly, pak mi není jasné, proč se na Bazalech první liga hrát nesměla a v Hradci to za chvíli půjde.“ Bazaly !
Průběh utkání byl zřejmě podobný jako v předchozím kole. Dvacet minut na začátku, opět vlažný výkon, mohlo poznamenat výsledek. Nedostatky při bránění na obou krajních becích, při šancích soupeře (viz. sestřih) nejvíce hořel Hučko z čehož byly tři gólové šance soupeře. To je k zamyšlení. V brejcích a v jejich proměňování však nastalo výrazné zlepšení.
Pro úplnost sestřih :arrow: http://www.fcb.cz/media_show.asp?type=2 ... ndex.asp#2
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron