Banik vs Bohemians vs plotr

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Banik vs Bohemians vs plotr

Příspěvekod benfcb » ned 08. kvě 2016 15:49:30

Zdravim tri a psa petipsa a plotra s jeho dvaceti volne zavesenymi nicky poripravenymi zautocit ze zahranici :mrgreen: Utkani o nicem,jen se mi potvrdilo ze banik musi koupit aspon dva dobre utocniky. Sasinci,Cervenci ;) a dalsi na ligu nemaji a mit nebudou i kdyby se vyhrali v Bayernu. To same brankar,obranci a zaloha. Ze vcerejsi jedenactky bych nechal jen Meschaninova a trenera Petrzelu. Jinak neni o cem psat,mozna jeste o horici vlajce :) Jinak dvouprstakovi plotrovi blahopreju k narozeni syna...na novinkach jsem cetl ze ma po narozeni 31....slovy tricet jedna prstu!!! :mrgreen: A pak ze to nejde trotliku,co chybi tobe tak synator doda. Preju jednatricetiprstakovi hlavne at se dozije osmnactin,bo v hospode ho pri objednavce piva s kamarady vyuzijete. A jeste neco,vsiml jsem si ze Alexxx Simpson na chacharech si podal inzerat na holku,proc mu nevyhovis a nejdes s nim na rande? Muzete se drzet za ruce a propletat si z laskou sve prsty :mrgreen: Banik pico! Pro tebe jen PICO!
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Re: Banik vs Bohemians vs plotr

Příspěvekod Jenda Ostravak » ned 08. kvě 2016 18:26:11

Baník – Bohemians 1 : 2 (0:2) Sestava Baníku: Šrom – Celba (46. Dostál), Kaša, Vraštil, Lučić (46. Granečný) – Mešaninov, Hrubý – Mondek, de Azevedo, Holzer (C) – Šašinka (75. Červenka).
Náhradníci: Chvěja – Granečný, Matěj, Vengřinek, Dostál, Červenka. Držení míče: 52 % : 48 %. Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:19. Piskoč Michal Paták, snad poprvé, rozhodoval při zápasu Baníku dobře a dokonce foukl pentli. Překrásné fotbalové počasíčko, Baník opět „za korunu“, přesto jen 4850 diváků, na druhou stranu ve „vesnicích“ by bylo vyprodáno :) Chachaři předvedli bohaté choreo, vč. dvou velkých, z nichž jedno shořelo a připoměli „ohrožené druhy.“ Místy silný vítr rozfoukal konfety a dým po celém stadionu. Bohemka hrála 1. půli s větrem v zádech, Baník tu druhou. Bohemce pomáhal nejen vítr, ale také katastrofální výkon CELBY na pravém beku. Na levém to s LUČIČEM nebylo o moc lepší. Dobře že zůstali v šatně. GRANEČNÝ A DOSTÁL, kteří je nahradili, hráli o dost lépe. Navíc, když šlo pár akcí po levé straně, přes Granečného, vždy to smrdělo gólem. Škoda, že toho nebylo více, neboť po Mondekově straně nebyl Baník tak nebezpečný. U obou gólů také asistoval „opěrný pilíř“ KAŠA, jemuž se připravuje vylepšená smlouva, takže se na jeho skvělé výkony můžeme těšit i v dalších letech. Další domácí porážka s hratelným soupeřem připomněla, že „jarní“ Baník , ve schopnosti vítězit, se od toho „podzimního“ příliš neliší. Statistika ukázala sice lepší držení míče, ale stará bolest, jen dvě střely na bránu, žádný gól ze hry, byly hlavní příčinou neúspěchu. Petrželovi nelze vytknout, že postavil Celbu, když "slávisti" odcházejí. Musí to zkoušet. Na druhou stranu, se skutečnými schopnostmi Celby se ještě zřejmě dostatečně neseznámil. ŠROM chytal dobře. Na druhou ligu dostatečný hráč. 13´ - Celbovi utekl Mosquera, skvěle zachránil + 18´ - zase Celba, Mosquera a Šrom + 22´ - do třetice, vč. zatáhnutí za dres naštěstí slabá střela. 32´ - výkop do autu, jinak výkopy v pořádku a jednou až do vápna, málem šance + 63´ - Šrom dobře vyběhl a likviduje šanci. Jedinou výtku snad při druhém gólu, kdy byl Bartek na zemi, stojí a rozhazuje rukama, místo aby doběhl a pro zichr balon odkopl – dokud se nepíská, tak se hraje pane Šrom :) Šrom se asi musel myslet : "Každe fotbalove eso, po tym co ho tak Kaša vzorně zkosil, by zustalo ležet a krutilo by se jako hlista. Ale ten blaznivy Bartek vyskoči jak pero a ešče mi da gola !" :lol: Pochválil bych MEŠANINOVA, který výborně nahradil Lásika. Byl silný v soubojích, dobrá hra v obraně. Nešla přehlédnout 17´ kdy vybojoval balon, ustál souboj s dalším hráčem, vyvezl balon, dva hráče na zádech a šel jako tank, pěkně nahrál Holzerovi na vápno. Mohla být šance, kdyby nedůrazný a měkký HOLZER neztratil balon. Jedna dobrá klička a šel sám. Kdoví co vězí za slabými a nedůraznými výkony Holzera v posledních dvou zápasech. Největší šanci měl ve 41 minutě, kdy šel sám na Zlámala a totálně to zdupal. Hrubého, který odchází, i když byl muž zápasu, nebudu hodnotit, je to o ničem. MONDEK byl nevýrazný, scházela mu dravost, lepší přihrávka a střela. V rozhovoru naznačil, že asi zůstává, neboť má, jak už jsem psal smlouvu do 2018. ŠAŠINKA byl na hrotu jednoznačně platnější než Červenka, ale jen do šedesáté minuty druhé půle. Bohužel pro slabou fyzičku, když už sotva plantal nohama, musel být v 75 min., střídán. Snažil se a naběhal toho dost. 33´- potáhl rychle na křídle vybojoval faul, po rozehrání a odrazu Mondek střílí do blokujícího hráče + 50´- vybojoval penaltu po pěkném centru Holzera. Azevedo ztratil dost míčů, ale zase jich dost vybojoval. Typický běhavý výkon, bez efektu, jako s tím kouzelníkem, o kterém psal David :) Nejvíc mě vytočil, když se nasral k přímáku z výborného místa a pak zahodí výbornou šanci týmu lajdáckou „střelou“ vysoko nad. Obecně by mělo v Baníku platit, že kdo neumí z přímého kopu trefit bránu, nemá ho zahrávat. :) Je škoda, že není zájem udržet Dostála. Kde chtějí shánět pro druhou ligu lepšího pravého beka ? No, necháme se překvapit … Po zápase řekl Vlastík : „Věřil jsem, že z toho tlaku zápas ještě otočíme, ale bohužel nemáme útočníky. Když se podívám za sebe na lavičku, tak tam vidím šest beků. Střídal bych už za stavu nula jedna, ale nemám kým. Nemám nikoho na střed, ani do útoku - to je strašné." V zimě pravil, že si vystačí s Baníkovskými odchovanci a další hráče nechtěl s tím, že vše bere na sebe. :) Na rozlučku s 1. ligou by to chtělo urvat nějaké body, ať není Baniček pro smích.
Naposledy upravil Jenda Ostravak dne pon 09. kvě 2016 13:51:39, celkově upraveno 1
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Magna crux

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 09. kvě 2016 8:19:59

Petržela v radiu : „Od pana Brabce jsem četl, že by mělo přijít pět hráčů. Když jsem si to potom nakreslil, tak jsem zjistil, že by bylo třeba minimálně osm, chce to začít něco dělat. Od ledna, co jsem tady, tak pořád jenom skuhrám, že tady nejsou hráči. Oni sem chtějí, ale někdo s nimi musí jednat. Já to domluvím, ale někdo to musí vyřídit papírově a finančně. Nikdo ale nic nedělá...“
Za prvé, ještě si dobře vybavuji, jak Petržela řekl, po svém nástupu, že fotbal se dá dělat „ve třech“. :) Za druhé, z jeho postesknutí, možná přeřeknutí vyplývá, že i když druhá liga začne zhruba za dva měsíce, na všechno je čas a asi nemá, po čistce, kdo robit. V představenstvu a dozorčí radě plno manažerů a „dělník fotbalu“ jen jeden. :D Taky je zajímavé, že o představách majitele klubu se Vlasta dočte akorát v tisku. :-D O Holzerovi : „Nemůžu počítat asi ani s ním. Snahu o jeho udržení máme, děláme pro to maximum, ale hodně do toho mluví agenti. Já tomu moc nerozumím, protože když jsem hrál fotbal já, tak jsem se rozhodl a tak to bylo. Když přece odejít nechci, tak nejdu. Zlom by měl nastat v pondělí.“ No, nemá to fakt lehké, uvidíme v pondělí. Tuž s takovu synci tu druhu ligu nevyhrajem.
Kdo jiný než my, kdy jindy než teď !
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Banik vs Bohemians vs plotr

Příspěvekod ryszek » pon 09. kvě 2016 11:39:20

S takovou nevim, jestli vydrží Vlastik ve funkci. Šafarčík by už mu psal výpověď. :lol: Námitky jistě oprávněné, ale taková upřímnost se v Čechii moc nebere. To asi celkem potvrzuje, že hodně synků se už vidí jinde a tak to trpká.
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Banik vs Bohemians vs plotr

Příspěvekod d.rehacek » úte 10. kvě 2016 15:22:23

Zdravím,samotné utkání netřeba hodnotit,nejsem vydavatelem Dikobrazu či Trnky Brnky.Spíše bych rád znal odpověd na tyto otázky:1/Jak se na jaře povedla příprava pro druhou ligu?.2/Zabýval se majitel v zimě tím,že hráči vzhledem k platům apod. nebudou chtít hrát za Baník druhou ligu?.3/V zimě Vlastík nikoho nechtěl,v půlce jara 2-3hráče,majitel chce pět a Vlastík po skoro skončení sezony osm,nějak tomu nerozumím,jen dodám,že já 18 hráčů.4/Prvoligový hráč sem nechce,v druhé lize podle Vlastíka lepší hráč není,tak kde budem nakupovat?.Že by opět na brazilské pláži v pizzerii?Nějak mi chybí koncepce,je to takové tláchání podle toho zda-li je,sobota či jsou venku blesky.Tuž nechám se překvapit,ale dokáže mě ještě něco překvapit?Držím se zuby nehty,ale musím napsat svoji oblíbenou větu,investovat a investovat-to je cesta,ale kdo to zaplatí?Možná výtěžek z utkání s Bohemkou,ale těch 4580kč,to sbalila uklízečka.Jendo,budeme muset rozbít prasátka bo jak píšeš,kdo jiný než my a kdy jindy než ted ;) :mrgreen:
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28


Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron