Plzeň - Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod d.rehacek » stř 04. kvě 2016 19:29:51

Jenda Ostravak píše:Dneska odehrála vynikající zápas juniorka, když rozdrtila na Bazalech Příbram 6 : 2 (1:2) ! V zápase zářilo útočné trio Nimely - J.Šašinka - Behan. Davide, "utečenec" Nimely dal hattrick a k tomu ještě nastřelil z první břevno. Dnes se ukázal jako zajímavý rychlý záložník, s čichem na góly a navíc je umí dávat, na rozdíl od některých dřeváků z ačka. Jakub taky dobrý, dal jen góly dva. :) Zde je utkání, včetně videa z gólových akcí : :arrow: http://www.onlajny.com/match/index/date ... /id/169716
:)

Čau Jeníku,pokud zběhlík míní takto pokračovat,pak jeho žádost o azyl musí být bleskurychle schválena ;) .Šašinka přesněji Šašinci mě už asi nepřesvědčí.Jo to Behan,tam nechápu,proč nedostal šanci v Ačku.Po dlouhé době vidím v Baníku fotbalistu,přehled,nepůsobí zbrkle,technika-to mám rád.V určitých herních věcech mi připomíná Otepku.Otázkou je,co udělá přechod-chtěl jsem napsat do ligy :( .Dělám jsi sestavu pro druhou ligu dle mého gusta.Samozřejmě nečekám Messiho,ale skromný taky nebudu :) .Tuž zopáknu jsi svoji milovanou větu,investovat a investovat.Zkouším zapracovat velmi zkušené borce,mladé fotbalisty s potenciálem a druholigovou kvalitu.Váhám ještě na pár postech a čas mi nedovolí denně studovat hráče,ale až budu hotov,tak jsem zvědavý na tvou kritiku :mrgreen: .Poodhalím z pod pokličky,spartan na stoperu ;)
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Předchozí

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron