Plzeň - Baník

Tlachy k hráčům, zápasům, dění - co vás napadne

Plzeň - Baník

Příspěvekod ryszek » ned 01. kvě 2016 0:26:20

Slabý ustrašený výkon podal Baníček v Plzni, jejíž hráči působili hlavně v prvním poločase vykaleným dojmem, příliš se jim nechtělo běhat a vztekali se kvůli kdejaké pičovině, přesto jim několik závanů aktivity stačilo k vytvoření příležitostí, penaltě a dojmu převahy. Druhý poločas se nesl v duchu brzkých oslav a dočasného vystřízlivění plzeňáků, tak se zdáli být o něco kousavější a nebezpečnější. Baníček si v utkání vytvářel sporadický tlak a kombinoval v bezpečné vzdálenosti od plzeňské svatyně. Rovněž střely probíhaly z uctivé vzdálenosti formou zdvořilostních pozdravů domácímu Kozáčkovi, aby nevyšel úplně ze cviku, když se chystá na to Euro. Celkově byl Baníček velmi slušný a zdvořilý host, který nechtěl narušovat mistrovské oslavy.

Nutno říct, že rozhodčí měl jasné pokyny a přes vysílačku mu radil z VIP prostor přítomný náčelník Berbr, pokyny zněly jasně: "Emane, žádnou divočinu." A tak motýl Emanuel žlutil všechny tvrdší zákroky, po hříchu hlavně domácích, ale což, však už o nic nejde, titul FC VP (že by Velke Piče?) a pohár Peltovci, řeklo se jasně na výboru. V závěru Eman kompenzoval tak vehementně, že ožlutil nebohého Kašu za naprosto čistý skluz a následný komediální výstup člena plzeňské ochotnické scény Krmenčíka.

K výkonům jednotlivých řad, začněme Šromem, celkem klasicky to bylo hodně o štěstí, někdy ho měl víc než rozumu, před penaltou mírně zaváhal s vyběhnutím, ale za to bych ho nekamenoval, za druhý nemohl a štěstí ho tam opustilo. Měl pár solidních zákroků. Celkově jeden z těch lepších z Baníku a možná jeho nejlepší výkon na jaře, i když to zní asi legračně. :)

Obrana, penalta takova klasika, soupeř zaleze někam za/mezi stopery a ti už pak jenom čumí. Druhý gol, selháni ofsajd systému, tuším Granečný byl moc pomalý, vůbec dozadu dneska škaredě průchozí, udělali ho Hubník, Petržela a nevím, kdo ještě, optický dojem napravil aspoň pár výlety kupředu. Jinak mě obránci moc nezaujali, možná Vraštil nějakým nesmyslným odkopem, kdy krásně nabil na hranici vápna soupeři. Příliš nechápu proč ho Vlastik furt tak chválí.

Ze zálohy jsem si všiml hlavně Lásika a Azeveda, který byl ale strašně neproduktivní, než se rozhodl, co s balonem nebo pořádně zpracoval, tak se zformoval vždycky plzeňský blok. Duo Holzer, Hrubý jsem viděl v akci sporadicky. Vengřinka jsem si vůbec na hřišti všiml někdy v třicáté nebo čtiřicáté minutě, kde byl sakra schovaný? :)

No a v útoku pobíhal Červenka, k tomu bych asi víc neměl, prostě pobíhal. Střídající Šašinka J. dal marnému pobíhání potom ještě větší kvalitu. :lol:
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » ned 01. kvě 2016 11:39:06

Zdruv Davidovi, Benovi a Ryszkovi ! Bene, na plotra se vykašli, jeho neuhasínající touhu psát, právě na nejlepších Baníkovských webech, nezastavíš. Nakonec mě i pobavil termínem „ Kavárna u tří analytiků“, :D skutečně, chodí zde asi padesát lidí, ale píše málo. Konečně se po pauze přidal ryszek, jehož častější a vždy dobré postřehy, si rád přečtu na baníček.com. :)
FC Tlačenka Plzeň – Baník 2 : 0 (1:0) Sestava Baníku : Šrom – Celba, Kaša, Vraštil, Granečný – Vengřinek (87. Mondek), Lásik, Hrubý (69. Matěj), Holzer (C) – de Azevedo – Červenka (63. Šašinka). Náhradníci: Chvěja – Matěj, Plesník, Lučić, Šašinka, Mondek, Dostál. Statistiky: Držení míče: 56 % : 44 %. Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 10:17. Žluté karty: 3:2. Statistiky po 1.poločase: Držení míče: 64% : 26%. Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 6:2. Rohy: 2:2. Ovsajdy: 3:1. Fauly: 5:11. Baniček přijel do Plzně v roli „otloukánka“, vzbuzujícího soucit komentátorů. Musel jsem zvuk na bedně ztlumit, bo ty dřisty sem fakt nedal. :o Nehorázný prostor ČT pro Plzeň, Baník, jako kdyby tam nebyl. Petržela ani nedostal slovo, nebo nechtěl ? Hráči se možná té plzeňské frašky nechtěli zúčastnit, tuž tam poslali jen benjamínka Granečného. :) Všechno zlé je k něčemu dobré, na druhou stranu jsem rád, že se Baník příští rok nezúčastní korupčního divadla úplatky prolezlé kaprligy. „Projekt“ je tak ošetřen, že je postaven zcela mimo možnosti „českého“ právního prostředí. Podle statistik však „lídrem“ Baník nebyl nikterak zvlášť přehrán, jsa snaživý, ale nikoliv nebezpečný, hraje jak se už stalo zvykem, bez útočníků. Proto v 1.pol., žádná střela na bránu, celkově dvě. K piskočovi MARKOVI – zažil jsem zápasy, kdy pískal Baník slušně a férově. V tomto měl však zcela jiné noty. Otočené auty, vymyšlené fauly, v 80. min., Azevedo šikovně, mírně stažen ve vápně – nic, asi spadl sám :-), 87´- Šašinka u balonu míří na bránu, schválně neponechána výhoda po faulu plzeňáka, akce zastavena, 20´- Hrošovský okatě spadne, pískán faul Azevedovi, 84´- nafintěný pád letce Krmenčíka, žlutá Kašovi, doufám, že ho komis dodatečně omilostní … atd. Ryszek to pěkně popisuje ve svém barvitém článku. Vyjádření trenéra Plzně Krejčího, vždy zamračeného bunka, lze upřesnit takto : „Jak jsme procházeli ligou s Berbrem v zádech.“ :lol: Vida, už je to čtvrtý korupční titul a vítězné rekordy. Vraťme se k Baničku. Nejlepším hráčem jednoznačně ŠROM (nejvíc hlasů fans - 21´ dva skvělé reflexní zákroky po střelách zblízka + 60´ skvěle před Petrželou, který šel sám), pak dlouho nic, byli vidět Azevedo a Granečný, ale bez efektu. GRANEČNÝ - ryszek si dobře všiml, dozadu značné výpadky, ale i dobré okamžiky, stejně tak dopředu. ( 12´ - hrubka, namazal na brejk, Ďuriš i Petržela v ofsajdu, nemáván, zachránil Šrom, 23´- Granečný a Hrubý se nechali umotat Hubníkem (!), roh , 38´- Granečný neubránil Hrošovského, jeho centr naštěstí nepřesný, 75´ - pěkná střela z dálky, ale chtělo to výše. Ze sestavy vypadl překvapivě Mondek, který hrál poslední zápasy dobře. Nahradil jej neviditelný VENGŘÍNEK. Tento hráč po operaci kolene se snaží, ale nehraje dobře a lépe už nebude. Petrželovi, jako vždy chvíli potrvá, než mu to dojde. Nechápu, proč byl střídán Mondekem až v 87 minutě ? Při tomto „ztraceném“ mači mohl Vlastik střídat třikrát a dříve. Přidáme-li slabý výkon HOLZERA ( nepřesné přihrávky, hra bez zájmu či nasazení ) a „nudlu v bandasce“ ČERVENKU, nelze se divit, že Baník nebyl schopen ohrozit bránu soupeře. Stopeři rozhodli zápas, neboť nezachytili dva brejky s balony za obranu. Jedna branka KAŠA, druhá VRAŠTIL. Když hraju ovsajd systém, je hezké, že držím lajnu, ale musím být těsně u vysunutých hráčů, aby mě neutekli. Vraštil hrál se snahou o kombinaci, Kaša předvedl směrem dopředu jen frustrující a nepřesné nákopy. CELBA slušný výkon, bez vážnějších chyb. Určitě lepší alternativa vpravo než Sukup.LÁSIK dozadu dobře, v útoku nebyl vidět. Chyby při bránění jsem u HRUBÉHO nezaznamenal, ale dopředu byl nevýrazný, což při absenci Ožvoldy vedlo k neproduktivní útočné hře. AZEVEDO se dostával do zajímavých situací, ale tak nedůrazně a bojácně nemůže hrát. Hráči v útočné vozbě postrádají chytrost, nápadité provedení a rychlost. J. ŠAŠINKA, např. v 70´ min., má balon před vápnem, vidí Azeveda 5 m v ovsajdu a přesto mu dá balon, ještě k tomu nepřesně. Celkově lze konstatovat, že bojovnost a nasazení Baníku jako týmu neodpovídá požadavkům urputného boje o záchranu. Proč by hráči cedili krev, když chytré hlavy ve sportovním vedení současného Baníku, odpískaly záchranu už na začátku jara. V rozhovoru také Martin Lukeš říká : „Podle toho, co jsem slyšel, je Baník v hrozném stavu. Vidím v Baníku také řadu pozitivních věcí, třeba nástup pana Pučka, ale trochu se obávám, aby to všechno nesměřovalo do Karviné.“ :D Jak říká David : „Nalijme si čistého vínečka, pánové.“ :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod ryszek » ned 01. kvě 2016 15:00:03

Díky Jendo za analýzu, na takové věci nemám sílu! :) Myslím si, že se pomalu luští už tajenka sestavy na další ročník. Předpokládám, že stavění Celby, Granečného nebo Vengřinka znamená, že Dostál, Sukup, Lučič a Mondek jsou na odchodu, vzhledem k předpokládané výši smluv jde o poměrně logický krok. Smluvní nastavení hostování nejspíš nutí Vlastika jinak stavět další hráče, co odejdou, pod tíhou finanční motivace ze strany mateřských klubů za jejich starty. Není to ideální, ale brzo to snad skončí. Doufám, že farma Slavie dlouhodobě nebudeme.

Ke změnám v kádru nutno připočítat téměř jisté odchody Hrubého, Lásika, Vraštila a pravděpodobně také Červenky (ale u toho vzhledem k šmatlavosti existuje jistá naděje, že by nám ho slátanci za mrzký peníz nechali).

Z našich kmenových visí asi otazník nad Azevedem (kterému navíc končí smlouva tuším), Holzerem a Kašou, zda neodejdou někam za lepším.

Z hráčů, co jsem ještě nejmenoval je tam už v zimě odstřelený Šichor, taky asi jistě pryč.

Co nám tam dále zbývá? Šašinkové, Ožvolda, Helešic, Matěj, Mešaninov, marodní Kouřil a Honiš, golmani Šrom a Chmiel. A na hostovačkách pár synků jako Foltyn, Szotkowski, možná Staško, Byrtus... Mišák doufejme nebude nejlépe placený hráč druhé národní a nechají si ho v té polské dědince nebo pujde někde jinam za svými ligovými sny. :D

Zatím to na nějakou hitparádu nevypadá ten kádr na další sezonu.
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » ned 01. kvě 2016 17:38:52

Taktéž dík ryszku :) Současný tým nebyl schopen na jaře uhrát 26 bodů, možná potřebných pro záchranu. Dosud jen 10 bodů je hodně málo. To není výsledek silného týmu, který by měl pomýšlet na přední umístění, kde je potřeba uhrát tak 50 bodů – viz. Liberec nebo Bolka – to je pohled do budoucnosti. To znamená, že je třeba současný tým přebudovat a přivést jiné, kvalitnější hráče. Tým v současném složení by druhou ligu asi nevyhrál. Perspektivní hráče, kteří kvality za rok postupně dosáhnou už Baník má. Tajenka obsahující hráče, kteří odejdou se skutečně odkrývá. Tomáši Mičolovi nebyla obnovena smlouva. K tomu Petržela diplomaticky : „Po těch zraněních, to v dané chvíli bylo složité.“ :) Rozumný postoj. Za Šafy byl Baník zaopatřovací ústav. Jestliže se má stavět na mladých, perspektivních a zdravých hráčích, vesměs odchovancích, je to správná strategie. Plašana Mičolu jsem moc nemusel, takže v pořádku. Také to v době, kdy volil Slavku před Baníkem nebyl žádný srdcař. Nezapomínejme na to ! Na hostování bych ještě poslal Tomáše Vengřínka. Je snaživý, ale neperspektivní – pokud zůstane, tak se to prokáže. Doufám, že zdravý rozum zvítězí a nebude pokračovat marný Červenka. Zase bychom hráli o deseti. :) Odchody Hrubého, Lásika už Petržela odtajnil, jak píšeš. Hrubý nechce hrát druhou ligu, tudíž ani Baník není jeho priorita, tak ať si jde. Baník potřebuje srdcaře především. Bude muset přivést náhradního špílmachra a ještě k tomu bude muset být Baník pro něj priorita. To bude těžké. Dan Holzer má už delší dobu nabídky z Italské serie B. Jestliže se rozhodne odejít udělá velkou chybu. V současné době dělá kapitána a je lídrem týmu. To by mu prospělo, aby se ještě zlepšil natolik, aby dostal lukrativnější nabídky. Má tu určité vazby, doufám, že zůstane. Když to vezmu od brankářů, tak Chmiel i Šrom jsou vyhovující a zůstanou. V obraně budou na krajích dispo Josef Celba, Denis Granečný, Luka Lučič, Matěj Helešic. Celba umí hrát i na stoperu. Lučič má smlouvu do 2018, je perspektivní, těžko najdou lepší náhradu na levou stranu. Je to některými lidmi nedoceněný hráč. Tipnu si, že Martin Dostál by také mohl zůstat, je dost kvalitní – pletu se, že za Baník chce hrát, třeba druhou ligu ? Pokud ano, takových lidí je si třeba vážit. Se stopery je problém. Do podzimu se dají do kupy Martin Honiš a Martin Kouřil, což bude lepší dvojka než Filip Kaša – Lukáš Vraštil. Je tu perspektivní Arťom Mešaninov, pak je tu nevyzkoušený, mladý Radim Plesník z juniorky. Kašu nepovažuji za stopera pro nový silný Baník. Když bude chtít jít pryč, žádná škoda. Stejně je třeba hledat lepší hráče. Je to ale odchovanec se vztahem k Baníku a to asi převáží a bohužel zůstane. :) V záložní řadě lze počítat především s Danem Ožvoldou, Karolem Mondekem ( smlouva do 2018 – on chce odejít ? ) a Janem Matějem. Matěj po zranění nehrál nijak zvlášť, je perspektivní, ale musí to dokázat. V juniorce je dosud nedoceněný Zdeněk Behan, který si druhou ligu určitě zahraje a pokud odejde Mondek, tak jej stoprocentně nahradí. Dyjan Azevedo má sice smlouvu jen do 30.6.2016, ale podle mě zůstane, kam by šel ? Baníku se ještě rok může hodit. Na kraje zálohy jsou hráči. Co je nejdůležitější, je třeba přivést osobnost – špílmachra a třeba i slušně zaplatit. Stejně tak alespoň jednoho hotového kvalitního gólového útočníka, protože to je největší bolest Baníku, dávat góly. To jsou dvě priority, jako třetí defenzívního záložníka – bourače, místo Lásika. Jinak do útoku jsou perspektivní a v druhé lize dozrají, Ondra Šašinka a Marek Szotkowski. Jakub Šašinka se zatím neosvědčil, snad ještě dozraje. Uvidíme, jak bude fungovat spolupráce s Karvinou, ze které má takové obavy Martin Lukeš. :) Zatím se překvapivě zkouší Liberijec Sylvanus Nimely (1998, 177cm), (mladší bratr Alexe z Manchesteru City), který byl v MFK Vítkovice a pak MFK Karviná. Zajímavosti, vč. videa zde : https://www.facebook.com/pages/Sylvanus ... 6139127051 Bude to k něčemu dobré ? S doplněním a vybudováním týmu, který projede druhou ligou vítězně bude ještě dost roboty, posty nejsou zdvojené, zatím souhlas, žádná hitparáda. :) Když budou chechtáky, to znamená, že bude vůle, zaplatí se potřební hráči, tak ono to půjde. :)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod ryszek » ned 01. kvě 2016 19:00:15

Proti Dostálovi ani Lučičovi nic nemám, akorát pochybuju, že majitel je bude chtít platit prvoligově ve druhé lize a oni by přistoupili na standardní podmínky druhé ligy. Podobně to vidím s Mondekem, který se mi po Korytářových experimentech už hodně nelíbil, ale v zimě zase navázal na léto, takže proč ne, druhou by měl zvládnout bez větších problémů. Další takový bude Azevedo, ten je daleko od domova, má nějaké výdaje za letenky. :)

Toho špílmachra by teoreticky mohl dělat Mišák, ale zatím mě svým egoistickým pojetím příliš nepřesvědčil a taky má hezkou smlouvu, říkal Vlastik. Červenka teoriticky může být ten snajpr ve druhé lize, v Sokolově mu to celkem padalo, ale pro první ligu moc perspektivní není.

Záleží no, buď bude prvoligový kádr se zdvojenými posty a prvoligovým rozpočtem nebo druholigový kádr s juniorkou zdvojenými posty a druholigovým rozpočtem. Poslední kroky, vyjádření a zápas spíš nasvědčují druhé variantě. Potom může majitele bolet hlava, jak bude držet některé hráče a Vlastik mu tam bude stavět synečky z juniorky s 10x menšíma platama. Tohle si musí ujasnit už teď. :)
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod d.rehacek » ned 01. kvě 2016 21:28:47

Zdravím kavárnu analytiků.Velmi zajímavé počteníčko,díky za něj,delší debata zde již chyběla.Díky vám jsem dostal jak na podnose kompletní kádr,včetně nadějí z juniorky i nově zkoušeného hráče,který svou kvalitou připomíná uprchlíka.Když jsem to tak četl,tak mám jasno.Vpravo Dostál a zbytek vyhodit.Oba golmani dělají triviální chyby,kde se tak maximálně dá říct,že Chmiel má na ně větší právo,to však pro druhou ligu není dobré startovné.V obraně kromě Dostála není nic.U Lučiče souhlas s Jendou,je nedoceněný a to formou,že nehraje pravidelně.Měl celé jaro smrdět na levém beku,ten kluk to v sobě má,ale prostor proto nedostal.V druhé lize není čas na jeho rozehrání,tak to musí po třech bodech letět hned od úvodu.Kaša s Vraštilem cirkus hadra,tady cesta nepovede.Sice je hezké,že budou k dispozici Honiš s Kouřilem,ale po tak dlouhých zraněních to víme,jak to dopadá viz.Tomašák,Vengřínek apod.A to jsi neopomenu připomenout,že Kouřil není fotbalista,ale basketball player.Co se týká zálohy,tak Hrubý nemá zájem a zbytek se nejedná o fotbalisty.Holzer-to je pořád dokola,jeden parádní zápas a dalších pět o ničem.Mondek-něco tam je,ale toho něco je strašně málo.Ožvolda-nechci být ukamenován,tak toho přeskočím.Azevedo-ten parádně tančí,pořád hledá balon,žije ve sprintu,ale kde nic,tu nic.On mi připomíná jednoho francouzského komika,co předváděl kouzelníka.Na jméno jsi nevzpomenu,ale vše geniální,celé extenpore nádhera,drama,ale konec nikdy nepřišel.Celý Carlos.No a útok bude pro druhou ligu problém,který se dá vyřešit nejjednodušeji ze všech.My ho nemáme,tak stačí cosi koupit.Jsem zvědavý,jak se to po skončení ligy bude vyvíjet,tedy obměna kádru především.
d.rehacek
 
Příspěvky: 209
Registrován: sob 05. dub 2014 20:40:28

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 02. kvě 2016 8:35:48

Zdravím Davida, který razí cestu nulové tolerance, všechny vyprat a začít od nuly, jen s jednou sazeničkou :D V létě přijde na post sportovního ředitele Dušan Vrťo, takže skladbu A týmu budou mít na starost, podle současných vyjádření a spekulací, spolu s ním Petržela i Puček. K myšlence dvojího typu rozpočtu 1. prvoligového ( cca 80 mil. Kč ) nebo druholigového ( cca 60 mil. Kč ), lze říct následující. Pokud sníží hranici rozpočtu pod 60 miliónů, může návrat mezi elitu trvat více let. K tomu tématu cituji majitele: Václav Brabec 14.1.2016: „Chci ale Baník dostat zpátky tam, kam patří. Mnoho lidí mě odrazuje, že to bude trvat dlouho. Já mám ale sen, že to bude brzo."
Václav Brabec 12.2.2016: „Mohli bychom spadnout na šedesát, sedmdesát milionů korun, ekonom ve mně dřímá, ale nevím. Odborníci mi říkali, abych na snížení rozpočtu zapomněl, protože budeme muset mužstvo posílit, abychom se hned vrátili zpět mezi elitu.“ Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/banik-ostrava-va ... fotbal_ald
Je jasné, že v sezoně 2016/2017 ve FNL se budou o postup prát opět minimálně tři - čtyři kluby, které budou mít vhodný stadion a rozpočty. Baník to nebude mít snadné jako např. Zlín, který postoupil administrativní cestou ze třetího místa po sezoně 2014/15. Sigma v předchozím ročníku z 30 zápasů 11 nevyhrála a čelo FNL bylo vyrovnané do posledních kol. Podobně to vypadá v současném ročníku. Co se týče Mišáka, tak ten přestoupil do Termalicy BB Niecieczy, kde má smlouvu, proto pochybuji, že by jej Baník zpět kupoval za neúměrnou částku, navíc Petrželovi se jeho hra příliš nelíbila. Daniel Holzer řekl v Deníku 2.5.2016: „Nyní je důležité, aby se vedení klubu podařilo tým udržet pohromadě. Vím, že to bude těžké, ale musí se o to pokusit. Po vyčištění atmosféry v kabině jsme se zvedli a od toho se musí Baník odrazit.“ Z tohoto rozhovoru plyne, že se nechystá jít pryč, pak by jeho vyjádření vyznělo jinak.
"Intenzivně jednáme o posílení kádru. Tým se budeme snažit udržet pohromadě a vhodně doplnit," řekl Wolf. S Hrubým odejdou i další hostující slávisté Dostál a Červenka. Baník se naopak snaží udržet odchovance Holzera a Kašu, s kterými jedná o nových smlouvách. Bude to nová kapitola Baníku. Ale děláme všechno pro to, abychom se za rok vrátili. Baník je dnes ekonomicky v pořádku, druhá liga na to nebude mít žádný vliv a naopak se spíše budeme snažit o to, abychom se i ve druhé lize ekonomicky rozvíjeli. Věřím a doufám, že za rok se Baník vrátí do první ligy jako sportovně i ekonomicky konsolidovaný klub," řekl ČTK předseda představenstva Jan Wolf. (sport.aktualne.cz 2.5.2016) Davide, aji tu poslední naději (Dostála), nechtějí :) Klidek, opěrný sloup obrany zůstane a ještě dostane přidáno. :)
Naposledy upravil Jenda Ostravak dne pon 02. kvě 2016 18:30:21, celkově upraveno 1
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod ryszek » pon 02. kvě 2016 9:55:20

Mišák si myslím, že šel na půlroční hostování s opcí, jedině, že by už ji uplatnili. Co se týče toho kádru, tak si myslím, že je to přímo úměrné tomu na koho chce sázet Vlastik další sezonu, prostě napiše Brabcovi na papirek jmena svych vyvolenych a je to. Jedenactka plus lavka a potom muže ekonom hřimat, že tak by to nešlo s tou ekipou na lavce, že bere vic jak zakladni jedenactka, že ťak to robiť nemužeme v Baničku. :D
ryszek
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 05. dub 2014 23:10:11

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod Jenda Ostravak » pon 02. kvě 2016 11:40:16

Dneska odehrála vynikající zápas juniorka, když rozdrtila na Bazalech Příbram 6 : 2 (1:2) ! V zápase zářilo útočné trio Nimely - J.Šašinka - Behan. Davide, "utečenec" Nimely dal hattrick a k tomu ještě nastřelil z první břevno. Dnes se ukázal jako zajímavý rychlý záložník, s čichem na góly a navíc je umí dávat, na rozdíl od některých dřeváků z ačka. Jakub taky dobrý, dal jen góly dva. :) Zde je utkání, včetně videa z gólových akcí : :arrow: http://www.onlajny.com/match/index/date ... /id/169716
:)
Jenda Ostravak
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 25. úno 2014 19:10:35

Re: Plzeň - Baník

Příspěvekod benfcb » úte 03. kvě 2016 14:39:59

Mas pravdu Jendo. Ale musime toho trotla...plotra potrapit. Ja ktery jsem tu od zacatku,jsem pricmrndalek a on,ktery se vetre vsude je ten pravy pisalek :mrgreen: Ja se mu taky neseru do jeho " Mate slovo s M. Jilkovou " na chacharech :D Jeste mu zbyva banicek.com a ma splneno,vsech 8+2 prsty sevre v pest a hura treba na Vitkovicky web ;) Jeste k Hrubymu s Libercem. Tak ostudne a bojacne jsem ho hrat jeste nevidel. Neco mi rika,ze synek je uz s Libe domluveny na prestupu. Uvidime :ugeek:
benfcb
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. úno 2014 9:38:44

Další

Zpět na Obecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron